Skocz do zawartości
BEBZ

[S] PS VITA 3G/WIFI JAK NOWA SUPER ZESTAW TANIO!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Sprzedaję konsolę PS Vita 3G/WiFi. Konsola okazała się dla mnie nietrafionym prezentem. Konsola została zakupiona 21.09.2013r., a uruchomiłem ją pewnie z 3-4 razy na ok. 15 minut. Nie dla mnie ta konsolka ;) Otrzymałem w prezencie pełen zestaw, który chciałbym teraz sprzedać.

 

W skład zestawu wchodzą:

 

- konsola PS Vita 3G/WiFi

- ładowarka

- dedykowany przewód USB

- 3 gry - Uncharted: Złota Otchłań, Tearaway, Epic Mickey 2: Siła Dwóch

- karty AR (rozszerzona rzeczywistość)

- karty pamięci 8GB oraz 32GB

- słuchawki

- zestaw Travel Kit - etui, ładowarka samochodowa, pudełko na gry, folia ochronna na ekran, smycz do konsoli, ściereczka

- wszelkie pudełka i pełna dokumentacja, która była do nich dołączona

 

Konsola pochodzi z zestawu z grą Killzone: Najemnik, jednak kod od gry został już użyty, więc sama gra nie jest uwzględniona w zestawie.

 

Zdjęcia znajdziecie pod tym adresem - https://www.dropbox.com/sh/oa89kayb14nf4el/AACyx4Ac0R5YbeblcQgi_IFva?dl=0.

 

Cena - 750zł.

 

Darmowa przesyłka!

 

Możliwy odbiór osobisty na terenie Poznania i okolic.

 

Zapraszam do zakupów :)

 

@@@ TROCHĘ PRYWATY

Zależy mi na jak najszybszej sprzedaży produktu, bo nie będę ukrywał, że potrzebuję tych pieniążków.

Oferta nie jest żadnym "kantem".

W razie pytań zachęcam do kontaktu, bardzo chętnie również podam swój nr telefonu.

Piszę o tym, gdyż próbuję sprzedać produkt po raz 3.

Cenę 750zł uważam za naprawdę rozsądną, ale podlega również ROZSĄDNEJ negocjacji.

Edytowane przez BEBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wiem,że nie można komentować, ale nie mogę sie powstrzymać:

 

Niestety, ale niżej z ceną nie będę w stanie zejść. Zważywszy na to, że cały zestaw jest wart ok. 1400zł.

 

images-article-2012-11-03-hahaha-no-kany

 

Przeleżała prawie 6 miesięcy, a uruchomiłem ją pewnie z 3-4 razy na ok. 15 minut. 

 

627c8dc626e220e89bc2176ca35daadc,62,37.j

 

//hejt od całego łazarskiego rejonu dla moda który mi skasował drugi post XD

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nie można komentować, to po co komentujesz? Choć fakt faktem wszedłeś mi "na ambicję".

 

Cenę 750zł uważam za naprawdę rozsądną, ale podlega również ROZSĄDNEJ negocjacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Uzupełnij info dot. dowodu i daty zakupu konsoli, ponadto mała uwaga poniżej :teehee:

 

... uruchomiłem ją pewnie z 3-4 razy na ok. 15 minut ...

 

Ty Kłamczuszku jeden :nono: Tylko na swoim koncie odpaliłeś w sumie 11 gier gdzie (w 15 minut) zdobyłeś marne 58 pucharków :P

 

... Piszę o tym, gdyż próbuję sprzedać produkt po raz 3 ...

 

Nie bez powodu :pardon:

 

Cenę 750zł uważam za naprawdę rozsądną ...

 

Rozsądną dla Ciebie :yes: Pytanie czy dla innych również? :no: Czas pokaże :lazy3:

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wiem,że nie można komentować, ale nie mogę sie powstrzymać:

...

 

//hejt od całego łazarskiego rejonu dla moda który mi skasował drugi post XD

 

na jeden nieregulaminowy post przymknę oko, ten z paszportem polsatu zakrawał na warna lub usunięcie. wybrałem za Ciebie, nie ma za co.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

@Tomo

 

A to tylko na jednej konsoli można używać swojego konta? Ja piszę informację dot. konkretniego tego sprzedawanego sprzętu.

 

Zresztą, większość gier na których zdobyłem trofea, są również dostępne na dużych konsolach i tam były grane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ok, wierzymy Ci że tak właśnie było :stink: Aaaa, nadal czekam na uszczegółowienie jednej sprawy;

 

Uzupełnij info dot. dowodu i daty zakupu konsoli ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wyedytowałem 1. post o datę zakupu konsoli.

 

Żadnego dowodu sprzedaży nie posiadam, gdyż jak można przeczytać na samej górze otrzymałem zestaw w prezencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

"przeleżała prawie 6 miesiecy" potem że to prezent, a teraz nagle pojawiła dokładna data zakupu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Mam ochotę przeklnąć, ale za to chyba grożą jakieś warny? Czy w mentalności polskiej jest już zakodowane doszukiwanie się wszędzie teorii spiskowych? Nie podoba się, to po cholerę ktoś w ogóle się wypowiada? Tak, konsola przeleżała prawie 6 miesięcy. Zostałem poproszony o dokładną datę zakupu, którą o dziwo znam mimo, że to prezent (wystarczy spytać...) i stwierdziłem, że jest to bardziej przydatna informacja, aniżeli jej poprzedniczka. A to, że jest to prezent to wisi w 1. poście od samego początku.

 

No co za ludziska...

 

Czy ja mogę kogoś prosić, żeby ten bajzel został tu uprzątnięty? Myślałem, że mogą się tu pojawiać tylko propozycje kupna/sprzedaży, a nie jakieś pseudo dywagacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Czy w mentalności polskiej jest już zakodowane doszukiwanie się wszędzie teorii spiskowych? Nie podoba się, to po cholerę ktoś w ogóle się wypowiada?

nie. w mentalności polskiej jest zakodowane dymanie bliźniego więc nie dziw się że twoje śmierdzące ściemą na kilometr ogłoszenie otrzymało odzew taki a nie inny. nic na to nie poradzisz że ludzie nie mają ochoty być dymani i okłamywani, a że tutaj robią harmider zanim się znajdzie frajer to tylko na brawa zasługuje. musisz się bardziej postarać chociaż teraz już chyba spaliłeś i tą i przyszłe swoje oferty. 

 

co do regulaminu to nie jesteśmy allegro ani polskim urzędem który ślepo się trzyma przepisów nawet jak obywatel jest jawnie dymany. więc nikt tu nie będzie usuwał niewygodnych dla Ciebie postów bo koniecznie chcesz znaleźć frajera.

 

a jeśli czujesz się skrzywdzony i uważasz że podejrzenia i zarzuty są niesprawiedliwe - cóż. bęziesz miał lekcję na przyszłość jak nie formułować ogłoszeń. z dwojga złego lepiej jak Ty nie sprzedasz konsoli niż jak ktoś kto ją potencjalnie kupi okaże się wydymany :pardon:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja spaliłem? Jestem ciekaw w którym miejscu. To kilka osób się tutaj wypowiadających spaliło tę ofertę.

 

Jak ktoś się czegoś obawia, to nie ma problemu, aby zakupu dokonać poprzez Allegro, nie mam też problemów, aby wysłać paczkę za pobraniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Stary, nie chcę Ci zaśmiecać tematu , ale muszę. Jak to nie spaliłeś ? A podanie informacji że konsolka była używana sporadycznie ? Tomo ładnie to prześwietlił i udowodnił(podając link) że jednak grałeś na niej troszkę częściej. A to już nie jest małe niedomówienie tylko wprowadzanie ludzi w błąd. Rozumiem że chcesz jak najlepiej sprzedaj swój sprzęt , ale pamiętaj że w internecie łatwo zostawić ślady. Druga sprawa to wycena Twojego zestawu. Chyba jesteś jedyny który w tę wycenę wierzy :)

 

Życzę Ci abyś konsolkę sprzedał i cieszył się kasą , ale nie dziw się że Admini jak czują jakiś smrodek  we własnym folwarku to chcą zrobić porządek .

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Czy ja mogę kogoś prosić, żeby ten bajzel został tu uprzątnięty? Myślałem, że mogą się tu pojawiać tylko propozycje kupna/sprzedaży, a nie jakieś pseudo dywagacje...

Ależ oczywiście, że możesz. Temat zamykam i przenoszę go na ścianę płaczu, żeby został dla potomnych :yes:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×