Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

na polsacie leci john carter i idealnie mi pasuje do stylu starych fajnali pod względem fabuły, brak jedynie teamu 4 osobowego bo tam koleś biega (skacze sam), chce powrócić na z marsa na ziemie i są jakieś śmieszne ludki + teren pasuje idealnie pod startowe tereny FF XV. Poprzerabiać postacie itd. ograniczyć open world, już ciul z tym systemem walki ale totalnie czuje jak bym takiego Finala oglądał bo ten temat ciągle w głowie siedzi. Śmiesznie, jakieś ratowanie czy tam uciekanie ze złej planety, kawałek love story i nawet jakiś twist się znajdzie... wypisz wymaluj stare fajnale. kto nie oglądał johna cartera to polecam :1_grinning: a co do recek FF to nawet nie wiem czy sens oglądać czytać bo sporo pewnie recenzentów nawet nie grało kiedyś w FF i im się  może spodobać ten open world (pierdolny lecz pusty, mapa z W3 niby w porównaniu do mapy z FF była 1/20 ale była wypchana wszystkim na wypasie i też nie podoba mi się porównanie do FFXII bo to całkiem co innego IMO) albo są za bardzo wkręceni w skyrimy itd. niestety ten FF to tylko złapać na jakieś promo bo japańcy za bardzo zaczeli kombinować... (podoba mi się ten kanclerz z filmu i zły krół i myślałem że to będzie ostrooo pokręcone w sensie pozytywnym no ale... na ryby to kumpel w czwartek chce iść więc sorry FF)

 

najlepiej jak na neogafie ktoś pisał że czasy turówek minęły bo mamy 2016 :1_grinning: odpowiedź to bravely default na które się jaram ale nie mam DSa i I am Setsuna :1_grinning: koleś chyba zgasł.

 

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Strife napisał:

Ja się przypierdole do tych emotek z politykami, qrwa nie używajcie tego ścierwa, bo przechodzi ochota na czytanie tego forum, nie dość że tej błazenady pełno w tv to jeszcze tutaj.

 

:Gmoch::Gmoch::Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marcossik napisał:

Ej, oni tak na serio z tym oglądaniem Kingsglaive przed ogrywaniem gry? Czyli co, jak nie obejrzę to fabuła będzie dla mnie niezrozumiała?

 

 

1 godzinę temu, xavris napisał:

Jeszcze nie obejrzałem filmu i nie zagrałem, ale z tego co wiem to film należy traktować jak intro do gry.

 

Dokładnie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie mam czasu na filmy... dziś 12 godzin w pracy, jutro 12 w pracy, dla rozluźnienia w środę znów 12 a oni mi każą oglądać 2 godziny filmu aby skumac grę :24_stuck_out_tongue: zamiast epickiego intra ala ff8 I standardowym wprowadzeniu ci jakieś animki naqurwiaja :24_stuck_out_tongue: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest jeszcze niby jakieś anime wprowadzające, oglądał ktoś? Warto?

 

Czy fabuła gry startuje po wydarzeniach z Kingsglaive, czy dzieje się niejako równolegle, przynajmniej na początku?

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jest jeszcze niby jakieś anime wprowadzające, oglądał ktoś? Warto?

 

Czy fabuła gry startuje po wydarzeniach z Kingsglaive, czy dzieje się niejako równolegle, przynajmniej na początku?

Nie jestem jakimś fanem anime, ale to mi sie cholernie podobalo. Fajnie pokazuje relacje poszczególnych chłopaków z Noctisem. Godzinka i masz oblecoane, warto.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, zdun napisał:

Kurde nie mam czasu na filmy... dziś 12 godzin w pracy, jutro 12 w pracy, dla rozluźnienia w środę znów 12 a oni mi każą oglądać 2 godziny filmu aby skumac grę :24_stuck_out_tongue: zamiast epickiego intra ala ff8 I standardowym wprowadzeniu ci jakieś animki naqurwiaja :24_stuck_out_tongue: 

 

Spokojnie możesz grać bez znajomości filmu ;D Po prostu te cutscenki w grze czasami nie pokazują całego obrazu a film je mocno rozwija. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

 Fajnie pokazuje relacje poszczególnych chłopaków z Noctisem.

 

no istne japan love story :< ja rozumiem yuna, lulu, vivi czy tam auron ale nie cały team cloudów z gołymi klatami i goniącymi za selfie podczas ogniska na którym wpieprzają jakieś japan food. rozumiem konkursy w gotowaniu ale nie non stop... najlepsze jest to że praktycznie większość jak opisuje tą grę to o tym że można zrobić selfie albo przetrwać survival :1_grinning: ja rozumiem że trzeba ewoluować ale o takie 180 stopni to się nie spodziewałem :1_grinning: mogli to już wydać jako nowe ip...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie bez filmu i anime to nie ma co podchodzic do tej gry, bo nic nie zrozumiecie na poczatku, gra nic wam nie tlumaczy, ani po co idziecie, ani czemu poszliscie, nic, film to mus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam was i czytam, i nie potrafię zrozumieć jak ktokolwiek może się kierować lub używać jako argumentu oceny z różnych serwisów? Naprawdę one dla was cokolwiek znaczą? Nie pamiętam kiedy jakakolwiek gra AAA dostała średnią mniej niż 80% i nie była zachwalana. Metacritics to już w ogóle każdej grze prawie 10 wystawia. Przecież te oceny gówno warte są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie grają już prawie tydzień w tą grę i wyrażają swoje opinie po różnych forach i można z tego wyłapać sporo, tym bardziej to co każdy chce i oczekuje. serwisy dopiero zaczynają oceniać i pewnie będzie 80-90~% w ocenach bo hype jest wielki. i raczej z tego co czytam ten temat to sporo osób się zastanawia czy kupno tego ma sens, więc raczej nie liczą na opinie metacritics bo tam pewnie polecą z hypem a normalne oceny, czy jest coś oprócz open world mmo questów bo można się przerazić, chyba że jest się total fanboyem i obojętnie co będzie wydane pod nazwą FF łykną. dla mnie ta seria jest kultowa ale wyjątkowo patrze na minusy więc hype opadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Traws napisał:

no istne japan love story :< 

Nie wiem, gdzie Ty tam widzisz jakieś love story, ale ok. Każdy widzi co chce. Reszty też nie rozumiem. Zwłaszcza 'cały team Cloudów'. Nie jestem fanem FF VII (#VIII4life), ale Cloud z tego co wiem jest jedną z bardziej kultowych i lubianych postaci w serii, więc to był chyba komplement?

I w FF X Tidus i Wakka też latali z gołymi klatami, i wtedy było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ta część wprowadza coś takiego jak ciuszki, nowość w serii i można suteczki zakryć :24_stuck_out_tongue: nie licząc części mmo i Lighting fucking doll clothes shop returns.

 

Można słuchac muzyki poza autem z innych finali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Strife napisał:

Można słuchac muzyki poza autem z innych finali?

Z tego co czytałem to w patchu 1.02 to dodali.

  • Music Player item has been added so that you can listen to your favorite songs while walking.
Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dziś się polata po mapie i posłucha, chyba że dobije do końca WoFF'a, bo 87h w popierdułkowatej grze o pokefantasach mówi samo za siebie :) chyba że to ja jestem już tak zryty że ta gra mnie tak cieszy :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Strife napisał:

No to dziś się polata po mapie i posłucha, chyba że dobije do końca WoFF'a, bo 87h w popierdułkowatej grze o pokefantasach mówi samo za siebie :) chyba że to ja jestem już tak zryty że ta gra mnie tak cieszy :24_stuck_out_tongue:

 

Ta gra jest naprawdę dobra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być świetna, skoro ludzie kończą ją w dzień premiery. 13 godzin to aktualny rekord i to bez skipowania cutscenek. Dramat.

 

Tak, wiem. Można sobie pobiegać za ciuszkami...

 

 

edit: 10 godzin.

 

Spoiler

rwlxx0b0sawazfw9zptj.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiedźmina 3 da się przejść w mniej niż 3 godziny. Możliwa minimalna ilość czasu od rozpoczęcia gry do jej zakończenia nie powinna być chyba kryterium świadczącym o jakości. Fallouta pierwszego się dało przejść w 7 minut. Musiał ssać po całości w takim razie :24_stuck_out_tongue:

Ja się nie znam, ale ja latania (tak przypuszczam) z punktu A do punktu B na pałe nie nazywam graniem. Chyba że jakiś Call of Duty, ale nie grałem :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ponad 20h i jestem dopiero w 3 rozdziale, cały czas świetnie się bawiąc. Speedruny 10h mnie nie interesują, w rpg gram jak bozia kazała ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×