Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

O skurwensen, za tego spoilera to powinni Ci jaja w imadle zgnieść :1_grinning:

Tez niestety zdążyłem przeczytać

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe takiego zakończenia to ja się nie spodziewałem, teraz już po ptokach, przeczytałem i tyle z zaskoczenia. Dobrze że ten post poszedł w pizdu bo większej ilości osób mogło by ciśnienie skoczyć :1_grinning:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem wcześniej, to zobaczyłem długiego posta i dałem sobie spokój.

Teraz chciałem przeczytać, a tutaj kolega wyżej ostrzega przed spoilerami.

Dziękować za ostrzeżenie, a koledze z spoilerem powinni bana walnąć na ogar.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie post był ok, tyle że gdzieś w jego środku dostałem takiego plaskacza w ryj że aż się oplułem :)

tak to jest jak się wchodzi w temat gier których się nie skończyło :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie. Sam kiedyś wpadłem z Wiedźminem 3, bo jakiś śmieć na forum raczył się pochwalić, że skończył grę i jak się kończy.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o mojego posta? Przeciez dalem w spoilerze, wiec bylo zakryte. O co chodzi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Ci z tym spoilerem nie wyszło :) u mnie ten post nie zawierał żadnych spoilerów, dlatego też przeczytałem info o zakończeniu. Nic, trudno stało się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol! Przeciez bylo w spoilerze, bo go na kompie pisalem i widzialem, ze bylo zakryte. Moze jakis blad na forum?

Jesli ktos przeczytal to przepraszam, ale nie mialem zadnej intencji robienia tego specjalnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rain, nie zrobiłem screna bo i tak bym go tu teraz nie wstawił :) Wierz mi że nie było spoilera. Zresztą może potwierdzić to admin który skasował Ci posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cholera co jest, pisalem w nawiasie SPOILER i u mnie bylo na bank zakryte. Przepraszam wszystkich jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnioskując po braku dramy w temacie, to chyba tylko nas dwóch przeczytało posta, także nie zlinczują Cię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mogę potwierdzić, że u mnie faktycznie w poście Rain'a spoiler wyświetlał się prawidłowo, tzn. był zakryty.

Pamiętam, że dwa pierwsze zdania były odkryte (one chyba nie zawierały żadnych spoilerów), a reszta niżej komentująca zakończenie była niewidoczna i trzeba było ją samemu odkryć.

Także nie wiem czy coś się jebło na forum samo czy co tam za czary się wydarzyły, ale no faktycznie widziałem że chłopak zakrył to co trzeba. :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nóżka a forum wtedy przeglądałeś przez pc czy tapatalka, bo być może na apce nie było widać spoilera. U mnie go nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie zakryło i także miałem nieszczęście przeczytać

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KOMARZYSKO napisał:

Nóżka a forum wtedy przeglądałeś przez pc czy tapatalka, bo być może na apce nie było widać spoilera. U mnie go nie było.

 

Na PC, z telefonu nigdy na forum nie wchodzę. :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahhaa mody / adminy majo przeje.... Moderujac muszą czytać wszystkie spojlery.... Sasasasasa więc muszę wybadac co przechodzi np. Taki Kill i zaspojlerowac mu

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę dni nieobecny na forum a tam znów narzekania i znowu od graczy którzy jeszcze gry nie zakupili...120h za mną i jeszcze fhuj do roboty.97lv i opierdolił mnie boss na 120 tym z którym walczyłem prawie godzinkę i  to wszystko przez moją nieuwagę.Jedynie do czego mogę się przyczepić przy tej produkcji to zbyt łatwa platyna przy której każda narzekająca pizdeczka może powiedzieć ; splatynowałem FF...he,he pewnie jedyną część w swoim życiu ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ognista sucz napisał:

Jedynie do czego mogę się przyczepić przy tej produkcji to zbyt łatwa platyna przy której każda narzekająca pizdeczka może powiedzieć ; splatynowałem FF...he,he pewnie jedyną część w swoim życiu ;)

A więc...gratulujemy platynki. He he...

 

Dwie osoby napisały coś krytycznie odnośnie planu rozbudowania fabuły w patch'ach, a Wy drążycie temat już dwie strony...nie każdy musi piać z zachwytu nad taką polityką wydawcy, nie ważne czy grał czy nie.

 

A i oczywiście ktoś w międzyczasie wspomniał coś o cebuli, bo przecież nie można się obyć bez tego stwierdzenia w żadnym temacie na forum, mimo że, np. ja nie mam czasu przechodzić gry dwa razy chociażby ze względu na brak chęci poświęcania podwójnego czasu, więc muszę wybrać czy ograć grę niekompletną (tak niekompletną), czy kompletną za jakiś czas. Tak jak pisałem pograłbym, ale rozum w moim przypadku mówi poczekaj...

 

PS. A w międzyczasie za namową Zduna gram sobie w FF IX na Andku :)

Edytowane przez Dilerus
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dilerus napisał:

A więc...gratulujemy platynki. He he...

 

Dwie osoby napisały coś krytycznie odnośnie planu rozbudowania fabuły w patch'ach, a Wy drążycie temat już dwie strony...nie każdy musi piać z zachwytu nad taką polityką wydawcy, nie ważne czy grał czy nie.

 

A i oczywiście ktoś w międzyczasie wspomniał coś o cebuli, bo przecież nie można się obyć bez tego stwierdzenia w żadnym temacie na forum, mimo że, np. ja nie mam czasu przechodzić gry dwa razy chociażby ze względu na brak chęci poświęcania podwójnego czasu, więc muszę wybrać czy ograć grę niekompletną (tak niekompletną), czy kompletną za jakiś czas. Tak jak pisałem pograłbym, ale rozum w moim przypadku mówi poczekaj...

 

PS. A w międzyczasie za namową Zduna gram sobie w FF IX na Andku :)

 

 

Gratuluję w zatopienie się w najlepszego fajnala w historii :) 

Czekam na wrażenia :) 

 

Właśnie kończę kolejne rozdziały 15ki , jest ciekawie : zobaczymy jak się rozwinie ale wiem jedno, nie będę robił pobocznych gowien bo to przez nie gra się rozlazi... porobie jak skończę ten główny wątek.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dilerus, leci lajk za FF IX :-P

Uważam ją za najlepszą część.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tej grze bardzo dungeony podeszly. Jest ich duzo, fajne bossy. Czekam na grudniowego patcha pod PS4 Pro, ma duzo poprawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Wszebor napisał:

@Dilerus, leci lajk za FF IX :-P

Uważam ją za najlepszą część.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

Wiem wiem, że może zabrzmi to niedorzecznie dla fanów FF, ale jest może na Andka FF IX ale w wersji PL?? (bywa że są spolszczenia :P)

 

Bo bym obadał ale obawiam się zawiłości :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Wiem wiem, że może zabrzmi to niedorzecznie dla fanów FF, ale jest może na Andka FF IX ale w wersji PL?? (bywa że są spolszczenia :P)

 

Bo bym obadał ale obawiam się zawiłości :24_stuck_out_tongue:

 

Ni *huja nieuku :* 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, zdun napisał:

 

Ni *huja nieuku :* 

 

Ty milcz gówniaku... A serio obawiam się niuansów i zawiłości, choć np. w Fallout 1 i 2 i Baldur's Gate grywałem po angielsku i było ok...

 

A poza tym ty jesteś poplecznikiem Nintendo i z Tobą nie można racjonalnie pogadać o czymkolwiek :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Ty milcz gówniaku... A serio obawiam się niuansów i zawiłości, choć np. w Fallout 1 i 2 i Baldur's Gate grywałem po angielsku i było ok...

 

A poza tym ty jesteś poplecznikiem Nintendo i z Tobą nie można racjonalnie pogadać o czymkolwiek :24_stuck_out_tongue:

 

Wielki skrót : złodziej porywa księżniczkę co chce być porwana, macocha to dziwka I chce zabić córkę, spotykasz drużynę, po drodze pojawia się kuja który na pierwszy rzut oka wygląda jak dobra dupa ale zauważasz po chwili że mówią o niej "he" potem drużyna naqurwia się ze wszystkimi. Mały mag chce być chłopcem ale jest marionetka a na koniec ostatni boss, wybuchy , sruuuu koniec gry ;) 

 

 

Z takim strzeszczeniem możesz grać po angielsku , w podziece chce plusa!  

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×