Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

Warto moim zdaniem, jak na razie spędziłem z grą ok 80h i ani minuty się nie nudziłem, nie jest to może najlepszy Final, ale jest grą bardzo dobrą i dającą dużo radochy z odkrywania świata.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

and so, it's the best time to start playing FF XV 😊

Czuję, że to będzie jedna z lepszych gier na Ps4 jak dla mnie... Teraz muszę tylko kupić i wrócić do domu bo jestem 320 km od konsoli 😜

HTC 10

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kolos28 napisał:

Panowie, do tych co już grali FF XV. Warto kupić?

HTC 10

A jakieś głupie pytania zadajesz :24_stuck_out_tongue: Pewnie że warto.

Edit. Miałem świąteczne zaległości na forumku i nie widziałem, że już dostałeś odpowiedź. No to warto x2 :)

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że za łatwo mówili...a ja tymczasem nie mogę pokonać Deadeye'a :/ Walę kulę ognia gdy stoi w pobliżu beczek, a one ani drgną...nie podoba mi się to.

 

PS. Odblokowałem MP3, wystarczyło ukończyć 2 Chapter :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 17.12.2016 o 22:15, rain napisał:

I dlatego SE zapowiedzialo zwiekszenie mocy pierscienia? Mijasz sie z prawda przyjacielu.

 

A przytrzymujesz przycisk którym rzucasz czar, czy tylko naciskasz? Pytanie może być głupie ale znam osoby, które przez całą grę nie wiedziały że jak przytrzymasz przycisk to możesz sobie ustawić w jakie miejsce czar zostanie rzucony i widzisz pole rażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolos to na odległość wygrywam, bo jestem ok 400km od konsoli, ale dwutygodniowy odpoczynek dobrze robi.

 

Spróbujcie odblokować questa w hammerhead u goscia za ladą żeby zdobyć mięsko catopebleas'a czy jak to się tam piszę, po zjedzeniu ma się nieograniczoną staminę co cholernie się przydaje przy zasuwaniu na piechotę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla goscia, który nie miał czynienia z żadnym FF warte wziecia? Podoba mi się klimat, ale czy sobie poradze?

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, Nóżka said:

 

A przytrzymujesz przycisk którym rzucasz czar, czy tylko naciskasz? Pytanie może być głupie ale znam osoby, które przez całą grę nie wiedziały że jak przytrzymasz przycisk to możesz sobie ustawić w jakie miejsce czar zostanie rzucony i widzisz pole rażenia.

Gra jest banalnie prosta. Adamantoise pokonalem za pierwszym razem. Koncowego bossa rowniez.

 

Gdzie te bossy z ff7 i ff8. Taki omega weapon dla rocznika 2000 to duze wyzwanie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla goscia, który nie miał czynienia z żadnym FF warte wziecia? Podoba mi się klimat, ale czy sobie poradze?

Sent from my m2 using Tapatalk

Ja jestem ignorantem jeżeli chodzi o serię FF ale z XV bawię się świetnie, bierz polecam...

Gra trochę dostała po dupie od fanów (średnie opinie itp.) ale sama gra warta ogrania...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, rain napisał:

Gra jest banalnie prosta. Adamantoise pokonalem za pierwszym razem. Koncowego bossa rowniez.

 

Gdzie te bossy z ff7 i ff8. Taki omega weapon dla rocznika 2000 to duze wyzwanie.

 

Ale masz świadomość, że końcowy boss fabularny i żółw to nie są najtrudniejsi bossowie w grze? Nie bardzo jest sens ich porówynwać to broni z 7 czy 8, bo nie mają takiej funkcji.

I masz jakieś straszne kompleksy na punkcie wieku. Zdecydowana większość ludzi tu się wypowiadających ma przynajmniej 3 z przodu, więc nie wiem skąd te ciągłe komentarze.

36 minut temu, One™ napisał:

Dla goscia, który nie miał czynienia z żadnym FF warte wziecia? Podoba mi się klimat, ale czy sobie poradze?

Sent from my m2 using Tapatalk

Na pierwszym ekranie w grze przeczytać można, że to gra dla fanów i nowych w serii. Jeżeli podoba Ci się klimat, to jest to w zupełności wystarczający powód do zakupu :)

Polecam, jak i większość chłopaków stąd, także kupuj śmiało :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, rain napisał:

Gra jest banalnie prosta. Adamantoise pokonalem za pierwszym razem. Koncowego bossa rowniez.

To pokonaj Behemoth'a bez użycia beczek cwaniaczku... ogólnie pokonałem dziada, ale nie podobała mi się ta walka, totalnie nie szło mi celowanie kulami ognia. Tak czy inaczej ujeżdżam właśnie kurczaka :)

 

Co do gry mam takie mieszane uczucia, niby jest jakoś tak drętwo, a nie można się od niej oderwać...

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem dziś w Media Expert  i nie mieli, pózniej w zaprzyjaźnionym poznanskim "Trytonie" - od premiery żadna używka im sie nie trafiła :24_stuck_out_tongue:, no to jade do Empiku - dupa :1_grinning: Cieżko dostać gierke :donald:. Generalnie nigdy nie trawiłem Finali, ale ten wygląda niesamowicie :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minutes ago, Dilerus said:

To pokonaj Behemoth'a bez użycia beczek cwaniaczku... ogólnie pokonałem dziada, ale nie podobała mi się ta walka, totalnie nie szło mi celowanie kulami ognia. Tak czy inaczej ujeżdżam właśnie kurczaka :)

 

Co do gry mam takie mieszane uczucia, niby jest jakoś tak drętwo, a nie można się od niej oderwać...

Pokonalem za pierwszym razem. Wtedy nawet nie potrafilem wycelowac w beczki haha. Gralem bez wait mode'a zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pokonalem za pierwszym razem. Wtedy nawet nie potrafilem wycelowac w beczki haha. Gralem bez wait mode'a zawsze.

No ty to po prostu jesteś PRO nie to co my lamy...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja, ciekawe na jakim poziomie...ja miałem 12 poziom jak na niego poszedłem i moja ekipa wąchała kwiatki od spodu, a samemu to mogłem co najwyżej poskakać po wrap pointach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro chyba będę miał swoją kopię FF XV.

Panowie to prawda, że ta część gry jest bardzo nierowna i tak jak pierwsza połowa gry jest mega, tak druga staje się liniowa i strasznie słaba?

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kolos28 napisał:

 

Jutro chyba będę miał swoją kopię FF XV.

 

Panowie to prawda, że ta część gry jest bardzo nierowna i tak jak pierwsza połowa gry jest mega, tak druga staje się liniowa i strasznie słaba?

 

HTC 10

 

Wiesz jaki jest problem tej gry (według fanów oczywiście i za to była m.in. ta cała gównoburza o FFXV), że nie wiem czy jest nie równa bo zamiast lecieć fabułą robię MILIARD innych rzeczy, które o dziwo zamiast wkur... dają MEGA frajdę :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co chodzi z tym upgrade'em broni u Cida, zrobiłem już masę zadań pobocznych, a gość nadal nie zmodyfikował tego co miał dla mnie zmodyfikować - długo trzeba czekać, aż gość skończy swoją robotę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dilerus napisał:

Panowie o co chodzi z tym upgrade'em broni u Cida, zrobiłem już masę zadań pobocznych, a gość nadal nie zmodyfikował tego co miał dla mnie zmodyfikować - długo trzeba czekać, aż gość skończy swoją robotę?

 

Musisz mu dostarczyć konkretny materiał do Upgade-u broni i wtedy robisz ze 3 polowanka i 2 noclegi i do Ciebie dzwoni, że ma nowa bron...

A czy dawales mu surowce na upgrejd?

 

Ten Quest faktycznie jest z dupy opisany bo NIE wiadomo czy klepie już broń czy czeka na itemy, ALE najłatwiej to ogarnąć w prosty sposób ;)

Jeżeli chcesz lepszą broń np. miecz, to musisz dostarczyć itemy na upgrejt i ODDAĆ miecz na ten czas... wiec jesli nie masz w ekwipunku broni to na 100 ma ją Cid i klepie upgrejdy :24_stuck_out_tongue: (a jak ją dalej masz to znaczy, ze albo nie masz surowcow, albo masz ale jeszcze broni nie oddałeś :P)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie dałem mu surowców, zasugerowałem się tym zielonym zdaniem na dole opisu questa w dzienniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, One™ napisał:

Dla goscia, który nie miał czynienia z żadnym FF warte wziecia? Podoba mi się klimat, ale czy sobie poradze?

Sent from my m2 using Tapatalk

Poza tym pamiętaj, że czekanie liczy się tylko podczas kimania w obozie/hotelach. Na dole po lewej stronie pokazuje Ci, ile dni upłynęło.

 

7 godzin temu, Kolos28 napisał:

Jutro chyba będę miał swoją kopię FF XV.

Panowie to prawda, że ta część gry jest bardzo nierowna i tak jak pierwsza połowa gry jest mega, tak druga staje się liniowa i strasznie słaba?

I tak i nie. Pierwsza część gry jest bardziej otwarta, a druga faktycznie bardziej liniowa, tyle że w jej trakcie i tak możesz wrócić do otwartego świata, więc to tak nie do końca.

A z tą słabością to uwagi, moim zdaniem nie do końca uzasadnione, dotyczą raczej fabuły niż gry jako takiej. 

Nie zwracaj na to uwagi i się nie nastawiaj negatywnie niepotrzebnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris

Nie mam zamiaru się negatywnie nakręcać bo czuję, że to będzie super przygoda a gra zostanie w mojej kolekcji gier :) 👍👍

HTC 10

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni tego Finala zrobić na modłę XIII, tam była kaszana z korytarzami i Gran Pulse nie zachwycał objętością, ale tu to by się sprawdziło wyśmienicie, wszystkie chaptery liniowe i na koncu dać otwarty świat i wtedy by się poczuło ogrom i pierdolnięcie wielkością tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×