Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, PS4-wioskaGuy napisał:

No napisz pajacu tak czy nie bo mam gre do przejscia!

 

No jak nic toż to haj end twoich wypowiedzi... Co musisz szybko ograć grę, bo rodzice zabiorą kabel od konsoli.... sasasasasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, PS4-wioskaGuy napisał:

No nie mam hajsu bo lece tylko z fabułą! czy jest mzliwos w 12 chapterze cofniecia sie do poczatkowj mapy?

 

No oczywiście, że tak. Szukasz łóżka, wzywasz psa Umbrę i masz możliwość dalszej eksploracji mapy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Grecky napisał:

 

No oczywiście, że tak. Szukasz łóżka, wzywasz psa Umbrę i masz możliwość dalszej eksploracji mapy....

 

Nie wiem jak po latkach ale to było możliwe dopiero po ukończeniu gry przy premierze, wcześniej opcji kundla nie było. 

 

Grecky, zaimponowales mi!  :antonio:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem ;) 22 godziny, zasadniczo sam główny wątek ciągnąłem bo subquesty to faktycznie na jedno kopyto. To był mój pierwszy Final i powiem że bawiłem się wyśmienicie. Na pewno wrócę do gry wkróctce żeby pozwiedzać świat, połowić rybki i sprawdzić dungeony :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i 100% wbite, co było do pozwiedzania, to zwiedziłem. Gdybym musiał określić tę grę, wybierając tylko pomiędzy dwoma słowami "wybitna" i "gówno" zapewne skłoniłbym się ku temu drugiemu, a jednak spędziłem przy tej produkcji blisko 100 godzin :obama:    Mimo wszystko mam dosyć sandboksów na długi czas 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abonamenci PS Plusa mogą wyrwać FFXV za 40 złotych. Pierwszy dodatek z przygodami Gladio będzie do nabycia za około 20 złotych i zaoferuje 2-3 godziny zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minut temu, Talerz napisał:

Abonamenci PS Plusa mogą wyrwać FFXV za 40 złotych.

Niby gdzie ten luksus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za tyle wyrwałem, na razie działa zobaczymy jak długo.

Pograłem godzinę, ale kumpel powiedział że najlepiej serial obejrzeć zanim zacznę grać, więc siedzę i oglądam chińskie bajki :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serial jak serial, ale moim zdaniem obowiązkowy jest film. Niby pozbawiony fabuły, a wiele wyjaśnia. Taka sytuacja :obama:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, malpka napisał:

Niby gdzie ten luksus.

Niestety, nie każdemu udało się zaoszczędzić. Również mój kumpel nie wyrwał kopii za grosze.

2 godziny temu, Grecky napisał:

Serial jak serial, ale moim zdaniem obowiązkowy jest film. Niby pozbawiony fabuły, a wiele wyjaśnia. Taka sytuacja :obama:

Ale nawet jak obejrzysz wszystko co się da, to i tak do końca nie ogarniesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z ciekawości czy w grze nie ma polskich napisów/dubbingu?

Druga sprawa czy da się gdzieś zmienić jednostki na system metryczny.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie z ciekawości czy w grze nie ma polskich napisów/dubbingu?

Druga sprawa czy da się gdzieś zmienić jednostki na system metryczny.

 

Nie ma polskich napisów ani dubbingu.

 

Huawei P8

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FF XV jest pozbawiony zarówno dubbingu jak i polskich napisów.

 

HTC 10

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minut temu, shemaforash napisał:

Pytanie z ciekawości czy w grze nie ma polskich napisów/dubbingu?

Druga sprawa czy da się gdzieś zmienić jednostki na system metryczny.

 

Na pierwsze panowie już odpowiedzieli. W kwestii jednostek, to nie znalazłem takiej opcji. Internety mówią, że zmieniając język na np francuski zmienia się mile na kilometry, niestety jest to zamiana siekierki na kijek.

Olej te mile, w sumie wiele to nie zmienia :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę dłużej w więc w skrócie.

Nie podoba mi się walka, straszny chaos może jak się przyzwyczaję będzie lepiej.

Spędziłem z grą kilka godzin i już mogę powiedzieć że Noctis trafi do kanonu najbardziej irytujących postaci zaraz obok Tidusa i Vaana :1_grinning:

Questy poboczne nie zachwycają, na razie zaniosłem list, zawiozłem paczkę, dałem potion kolesiowi w krzakach i zabiłem kilka razy te same potwory.

 

Na wielki plus genialnie zrobiona jest interakcja między bohaterami, na prawdę przyjemnie się gra słuchając losowych gadek postaci.

Również takie proste rzeczy jak kemping czy spanie są zrobione fajnie przez co świat wydaje się chociaż trochę autentyczny.

Podsumowująć z tego wszystkiego najbardziej podoba mi się Cindy :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej irytującej postaci już Vanilla (czy jak ona się zwała) z FFXIII to nie da się zrobić :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@shemaforash Nie chce e Cię zniechęcać, ale Cindy jest mało, gadki się szybko zaczynają powtarzać a kempingi opłacają się tylko przy farmieniu expa, jak będziesz miał żarcie dające bonus. Questy poboczne też się wiele nie zmieniają.

Tym niemniej gra jest dobra :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

Tym niemniej gra jest dobra :)

 

Własnie w tym jest problem tego finala, jest dobry, a nie bardzo dobry, czy wręcz świetny .  Warto to ograć, ale pozostaje pewien niedosyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam 15h za sobą i nigdy bym nie powiedział że gra jest dobra.

BARDZO słaba gra z otwartym światem i jeszcze gorszy Final Fantasy,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FFXV to powinna być gra o tym że mamy restaurację i musimy zapewnić dostawy towaru.

Miałoby to więcej sensu przy ilości questów w których musimy dostarczyć jakieś pierdoły.

Nie wiem co oni robili z czasem ale 95% subquestów to 'fetch' quest które idealnie pasowałyby do koreańskiej gry MMO, absurd.

Mam wrażenie że gdyby nie Final Fantasy w nazwie i kraj pochodzenia oceny nie byłyby tak kolorowe.

 

Walka jak się rozwinie postać jest dużo przyjemniejsza i jest to jeden z lepszych elementów gry, jakby trochę ją przemodelować byłoby całkiem dobrze.

 

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ppe.pl/news/50110/final-fantasy-xv-zbyt-trudne-square-enix-uproscilo-jeden-rozdzial-gry.html

 

Cytuj

Final Fantasy XV zbyt trudne? Square Enix uprościło jeden rozdział gry

 

Final Fantasy XV zbyt trudne?

Final Fantasy XV zbyt trudne?

 

:21ozlae:

 


 

Cytuj

 

sporo graczy narzekało na to, że sekcje stealth w Rozdziale 13 są zbyt bezwzględne i przesadnie wymagające.

 

 

 

:21ozlae: :21ozlae:

 

 

 

Chciałbym spotkać taką osobę, bo nie wierzę, by miała sprawne obie ręce. Rozdział jest mega nudny, mega schematyczny, mega nieciekawy, a oni dochodzą do wniosku, że jest za trudny i zwiększają moc. Miałoby to tylko i wyłącznie sens w momencie, gdy ta moc byłaby na tyle potężna, by przeciwnicy padali od pędu powietrza wytwarzanego przez naszą biegnącą postać, bo szkoda tam nawet walczyć. 

 

I jeszcze te dodatkowe cut scenki prawie pół roku po premierze gry... za rok obejrzę na YouTube kompilację scenek, aby w końcu zrozumieć sens tej historii. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie. 80 godzin upłynęło nie wiem na czym i kiedy. Ludzie ze Square-Enix stworzyli dobrą i wciągającą grę. Nie chce mi się mierzyć zawartości Finala w Finalu. Rozdział 13 jak dla mnie był właśnie bardzo w starym stylu. Grałem co prawda po patchu więc może ominęła mnie pełnia doświadczenia. :) Bardziej nudne i mozolne korytarze w swej karierze gracza już przemierzałem (np. w Final Fantasy XII),  więc nie rozumiem skąd te płacze tu i ówdzie.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jestem w 10 rozdziale, ile godzin do końca jak bede robił tylko główne questy?

 

Ok, skończyłem grę, przejście od początku 10 rozdziału do końca zajęło 5h, łączny czas około 30h 37h i to tylko przez to że wykonałem 78(!) sidequestów nie licząc polowań.

Napisał bym coś o fabule ale nadal nie wiem za bardzo co tam się wydazyło :)

Nie wiem jak to podsumować, gdyby nie sidequesty byłby to całkiem udany Final, a tak dupa :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie trofea wbite za wyjątkiem skilli,  jakieś podpowiedzi jak szybko wbić skille Noctisa i Gladio na 10 poziom?

Gotowanie nie problem, a fotografia prawie na 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, shemaforash napisał:

Wszystkie trofea wbite za wyjątkiem skilli,  jakieś podpowiedzi jak szybko wbić skille Noctisa i Gladio na 10 poziom?

Gotowanie nie problem, a fotografia prawie na 10.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×