Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

Ja słuchałem praktycznie cały czas \muzy z FF VIII. Z tą częścią spędziłem najwięcej czasu i o dziwo po... kurde chyba 15 latach niektóre motywy sobie przypomniałem :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, drk2 napisał:

Propsy za wałki ale grać w finala przy ZZ Top? Serio? xD

 

Chociaż tak się zastanowić te stacje benzynowe, hamburgery, tuningi samochodu tak typowe dla fajnalowych klimatów... Nie wiem czy Aeris Theme czy inna Celes Opera do tego pasuje. 

 

A prawda jest taka ze kazdy zagra przy tym przy czym mu pasuje ooo :24_stuck_out_tongue: ktoś się lubi onanizować przy soundtracku z FF7,8 to sobie ten puści w XV, mnie nie porywa więc wolę coś innego... Jak komuś się nie podoba ma pecha i niech gra "po swojemu"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu czuć że digi jest jrpgowym Januszem :jSQVeJ4: cóż niech gra po swojemu z jakimiś ramsztajnami w tle :jaro:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po prostu czuć że digi jest jrpgowym Januszem :jSQVeJ4: cóż niech gra po swojemu z jakimiś ramsztajnami w tle :jaro:

Jesteś bezczelnym burakiem nie potrafiacym zaakceptować zdania innych... Tylko twoje JA jest poprawne (sposób grania)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DigitalMan_PL napisał:

Jesteś bezczelnym burakiem nie potrafiacym zaakceptować zdania innych... Tylko twoje JA jest poprawne (sposób grania)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

Pewnie I jestem bezczelnym burakiem ale nie ja gram w legendarna serię słuchając jakiegoś uj wie czego :duda:

 

 

Ps. Ty kiedyś robisz sobie przerwę od forum?  :14bqqmb:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Pewnie I jestem bezczelnym burakiem ale nie ja gram w legendarna serię słuchając jakiegoś uj wie czego :duda:

 

 

Ps. Ty kiedyś robisz sobie przerwę od forum?  :14bqqmb:

Ja jestem jak BÓG... Zawsze i wszędzie...

Zdun masz szczęście że Ciebie lubię... I powinieneś się cieszyć że nowi gracze odkrywają tak wspaniale uniwersum...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co biega z frustrującym ch13? Przecież tam tylko łazi się i unicestwia mobki, bez najmniejszego problemu. Chyba że o czymś nie wiem, bo do wyboru jest tylko death i holy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Strife napisał:

O co biega z frustrującym ch13? Przecież tam tylko łazi się i unicestwia mobki, bez najmniejszego problemu. Chyba że o czymś nie wiem, bo do wyboru jest tylko death i holy.

 

Bo przez ponad 3 godziny masz niedopracowana skradanke (ani to mgs ani Dishonored czy inny hitman) w ciasnych korytarzach niepoparta fabularnie niczym zamiast jrpga ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna tam skradanka, idziesz przed siebie i naqrwiasz holy ot cała filozofia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Strife napisał:

Żadna tam skradanka, idziesz przed siebie i naqrwiasz holy ot cała filozofia.

 

Ale właśnie o to chodzi, że cały ten rozdział był niepotrzebnie wydłużony, więc prawie każdy w połowie rozdziału odczuwał już znużenie.

Zamiast robić nie wiadomo ile tak samo wyglądających korytarzy, których przejście zajmuje ok 2-3 godziny (z jedyną bronią w postaci pierścienia), mogli to skrócić o połowę. To bieganie było mega nudne i nawet ani razu nie ukryłem się w tej szczelinie w ścianie żeby nie tracić czasu, bo po prostu chciałem żeby ten etap gry jak najszybciej się skończył. I według ogólnego feedbacku graczy, naprawdę prawie każdy miał takie same odczucia.

 

Cała reszta rozdziałów i rozgrywki była za to super (nie chodzi mi w tek chwili o fabułę) i miałem ogromną frajdę przechodząc je.

 

 

Edytowane przez Nóżka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja jestem jakiś inny, bo mi akurat 13ch się podobał, dziś powinienem skończyć tytuł to pewnie coś nabredzę co mi leży na wątrobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się posrałem jak leżący żołnierz na mnie wyskoczył.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Strife napisał:

No to ja jestem jakiś inny, bo mi akurat 13ch się podobał, dziś powinienem skończyć tytuł to pewnie coś nabredzę co mi leży na wątrobie.

 

Dopiero? :1_grinning:

 

4 godziny temu, redo napisał:

Ja to się posrałem jak leżący żołnierz na mnie wyskoczył.

 

Przyznam się, że też miałem podobną reakcję. Później za każdym razem jak przebiegałem obok leżących żołnierzy to siedziałem jak na szpilkach czekając na najgorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj
24 minut temu, Nóżka napisał:

 

4 godziny temu, Strife napisał:

No to ja jestem jakiś inny, bo mi akurat 13ch się podobał, dziś powinienem skończyć tytuł to pewnie coś nabredzę co mi leży na wątrobie.

 

Dopiero? :1_grinning:

 

 

Dlaczego dopiero? Cholernie szybko jak na mnie, tu trybem ekspresowym poszło, bo gra mi bardzo podeszła, a jak gram to wszędzie zaglądam i szperam, po za tym dwa małe potwory mi uniemożliwiają sukcesywne granie. :) 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie niektórzy mają życie, rodzinę, dzieci, prace i dla nich to jest JUZ a nie DOPIERO...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 hours ago, Strife said:

O co biega z frustrującym ch13? Przecież tam tylko łazi się i unicestwia mobki, bez najmniejszego problemu. Chyba że o czymś nie wiem, bo do wyboru jest tylko death i holy.

Prosty chapter. Najwidoczniej nadal za trudny dla nowoczesnej mlodziezy. Oni z takimi weaponami meczyliby sie rok. Pozdrawia Emerald i Ruby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rain napisał:

Prosty chapter. Najwidoczniej nadal za trudny dla nowoczesnej mlodziezy. Oni z takimi weaponami meczyliby sie rok. Pozdrawia Emerald i Ruby :)

 

Problemem ludzi nie jest to, że chapter był trudny, bo był idiotycznie banalny. Chodzi o to, że był niepotrzebnie przydługi i w konsekwencji po pewnym czasie nudny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Just now, Nóżka said:

 

Problemem ludzi nie jest to, że chapter był trudny, bo był idiotycznie banalny. Chodzi o to, że był niepotrzebnie przydługi i w konsekwencji po pewnym czasie nudny.

I dlatego SE zapowiedzialo zwiekszenie mocy pierscienia? Mijasz sie z prawda przyjacielu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdział 13 był tak prosty, że mój kot by go przeszedł. Byl też tak niepotrzebnie długi, że straciłby na nim jakieś 6 swoich żyć.

Mieli fajny pomysł i zrobili klimatyczną lokacje, ale zdecydowanie za długo to ciągnęłi.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno trofeum do platyny. Fishing wymeczony. Zostal survival skill a potem wracam do Ezio Collection.

Kupilem w promo Rise of the Tomb Raider za 28 euro w pudelku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre poprawiają humor, u mnie jakoś nic takiego nie występowało przez całą grę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bledow nie uraczylem. Ani raz zawiechy. Jedynie gubi klatki przez frame pacing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna wpadla. Latwo bylo. Nie to co w FFXIII swego czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że platyna w tej grze tak jak w Type 0 to połowa tytułu że tak napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak powrócić do miasta Altissia ponieważ w trakcie gry z niego wyszedłem aby się podbudować?

Edytowane przez ysy2007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×