Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

Idę dziś po swoją kopię, po nowym roku przekonam się co to za cudo 😀👍👍👍

HTC 10

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez spojlerów - dużo jest w grze tej fajnej pani Lunafrei z filmu? Czy FFXV to taka ładna opera mydlana fabularnie jak FFXIII?

 

Jeśli obie rzeczy na tak to się jaram <3 Moja kopia już odfoliowana, film obejrzany, komiks zlewam, więc jestem gotów do startu.

Edytowane przez aem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, aem napisał:

Bez spojlerów - dużo jest w grze tej fajnej pani Lunafrei z filmu? Czy FFXV to taka ładna opera mydlana fabularnie jak FFXIII?

 

Jeśli obie rzeczy na tak to się jaram <3 Moja kopia już odfoliowana, film obejrzany, komiks zlewam, więc jestem gotów do startu.

Przez komiks rozumiesz anime? Moim zdaniem warto obejrzeć, zajmie Ci to godzine, ale jak wolisz.

Luny w grze jakoś nie wiadomo ile to nie ma. Bez spoilerów trudno odpowiedzieć jednym słowem, ale bardziej bym się skłaniał ku "nie" niż "tak".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, właśnie - nie pamiętałem, czy to o anime czy mange chodzi. Enyłej, chyba przejdę od razu do gry. No i dzięki za info, szkoda, że negatywne bardziej niż mniej, ale i tak dam szansę, licząć na fabułkę rodem z "trzynastki", która mi podeszła. Wnioskując po filmie na taką by się zapowiadała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie, mam! Jak wrócę tylko do Poznania to zaczynam przygodę! Nawet udało mi się Day One Edition dorwać 👍👍

HTC 10

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mastery, zarzuci ktoś linkiem do Brotherhood z napisami PL?

Nie znalazłem na YT, ale szczerze przyznam, że lenistwo urodziło myśl "chłopaki z forum zaraz zarzucą linkiem" i nie zagłębiałem się.

A chyba był tu wrzucany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzieś na etapie 3 rozdziału mogę kupić lepszą wędkę niż tą, którą mam od początku, czy dopiero w późniejszym etapie gry będą dostępne w sklepach wędki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz znaleźć questa z łowieniem i od gościa otrzymasz lepszą wędkę,albo kupic w sklepie, ale sklepy wędkarskie są na zadupiach że tak powiem, przy łowiskach można znaleźć taki przybytek.

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o quest od gościa na północ od farmy chocobo, to nie umiem złowić tej ryby...zrywa mi żyłki, myślałem że potrzebuje lepszej wędki, a wychodzi na to , że po prostu nie ogarniam mechaniki łowienia :24_stuck_out_tongue: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiejś stacji jest lepsza żyłka z tego co pamiętam, sprawdź koło Lestalum chyba tak się nazywa to pierwsze większe miasto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o quest od gościa na północ od farmy chocobo, to nie umiem złowić tej ryby...zrywa mi żyłki, myślałem że potrzebuje lepszej wędki, a wychodzi na to , że po prostu nie ogarniam mechaniki łowienia :24_stuck_out_tongue: 

Zła technika, gdy za wolno reagujesz to spada żywotność żyłki jak dojdzie do zera to pęka, więc przy złej technice nawet najlepsza żyłka kiedyś pierdo...ie ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko przy bydlakach pęka, zwykłe rybki w ok 2s się wyciąga tylko R2 trzymając bez zbędnego manewrowania, sprzęt robi sporą różnicę jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te małe rybki wyciągam bez problemu, a tej questowej nie mogę. Póki co wpadłem w jakiś ciąg zadań od chaptera 4 i nie bardzo jest jak przerwać na łowienie :) BTW wreszcie w 4 chapterze coś się zaczęło dziać :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas mam niedostępne techniki- nie wiem czym to wytłumaczyć-bug jakiś?

biegam sobie po świecie i co pewien czas są na szaro i nie mogę skorzystać -mieliście tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz dokładniej o co chodzi, bo niektórych rzeczy nie można zrobić w określonych miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biegam sobie po mapie frestyle zaden quest itd. i widzę że techniki mam niedostepne-sa na szaro

a nic konkretnego nie robie-za pol godziny już są dostepne tak po prostu mimo ze nadal biegam za duperelami

zdarzyło mi się juz tak parokrotnie i nie rozumiem dlaczego , gdyby to byl jakis  okreslony quest misja ale tak bez powodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic takiego nie występowało, pewnie jak w większości przypadków pomoże ponowna instalacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy techniki są dostępne na mapie głównej tak normalnie a nie w walce co?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Techniki widać tylko w trakcie pojedynków, więc nie wiem z czym kolega ma problem.

Przygoda zaczęta...

15h, 3chapter i cóż. Mało Fajnala :-)

Póki co czyszczenie mapki z aktywności, które wyrastają jak grzyby po deszczu.

Cholernie ciężko odmówić sobie zaliczenia kolejnego "?" czy questa fotograficznego dającego masę Gil.

Hunty... łowienie... obozy i grillowanie... no kurcze, uzależnia to bardzo.

Powtarzalne do bólu jednak dające frajdę.

I mimo, że poboczne popierdółki wykonuję mniej więcej według zalecanego progu, tak od głównego wątku odskoczyłem levelem trzykrotnie.

Dla mnie jako fana FF dodatkowe +1 do oceny to dorzucenie OST z poprzednich odsłon.

Kuuuurde, jazda Regalią i w uszach Balamb Garden z FF8 - coś pięknego!!

Ten Final jest tym dla serii, czym MGSV. Średniawy Final, bardzo dobra gra.

I mimo, że jestem na początku, to już jestem w stanie przewidzieć czy jakoś gra mnie jeszcze zaskoczy. Mimo wszystko jest OK.

Minus za banalną rozgrywkę.

Mashowanie przycisków to nie dla mnie.

Swoją drogą da się umrzeć?

Kilka razy porwałem się na jakiegoś bydlaka, HP spadło do zera, a ja nadal mogę Potiony wpierdzielać, dziwne to dla mnie.

Gram na normalu.

.

.

.

Jadę dalej z questami, fabuła poczeka.

No i Kingsglaive to obowiązek przed zagraniem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj sobie Omen trailer na yt i pytanie do tych co skończyli grę, czy ten trailer nie zdradza przypadkiem za dużo? :confused: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Dilerus napisał:

Obejrzałem wczoraj sobie Omen trailer na yt i pytanie do tych co skończyli grę, czy ten trailer nie zdradza przypadkiem za dużo? :confused: 

Nie widziałem tego wcześniej. Jak dla mnie to on nie spojleruje kompletnie niczego z samej gry.

Wygląda to na wizję Regisa jeszcze przed wydarzeniami z Kingsglaive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff...serio jednej sceny naprawdę się wystraszyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten kawałek już chyba miałem jako sen Noctisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę smutno, ze nie ma napisów PL :38_worried: widzę, ze nawet zabojady maja dubbing, Hiszpanie, Niemcy - przecież u nas tez gra kosztuje ponad 2 stówki, a i popyt pewnie spory :donald:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×