Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Padwee

PS4 FINAL FANTASY XV

1585 postów w tym temacie
7 minut temu, Kentucky napisał:

Czy rozumiem, że w oficjalnie wtedy zawitam do Post-game? 

No tak, nie masz innej możliwości powrotu do otwartego świata niż gadanie z psem przez sen :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Wielkie!

Takie pytanie, próbował ktoś z Was odblokować Aranea, jako piątego członka drużyny? Warto się w o bawić, czy dać sobie spokój?

Znalazłem w sieci taki filmik, który pozwala ją mieć na stałe:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 minut temu, Kentucky napisał:

Dzięki Wielkie!

Takie pytanie, próbował ktoś z Was odblokować Aranea, jako piątego członka drużyny? Warto się w o bawić, czy dać sobie spokój?

To zależy od Ciebie.

Lubisz korzystać z glitchy i exploitów i pierdzielić się z jakimiś głupotami nie wiadomo ile czasu, żeby ułatwiać sobie i tak raczej prostą grę? :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak wyżej, po co sobie psuć i tak dosyć przeciętnego Finala taki pierdołami.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie gra nie jest jakaś super banalna. Czasami mam problem z niektórymi moobami, zwłaszcza w dungeonach potrafią dać w ostro w kość. Nie mówiąc już o bossach na samym końcu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kwestia kilku LV i wszystko kosisz jak leci, niestety FF nigdy to trudnych gier nie należało, ale taki urok tej serii, jakby było trudniej to gawiedź by marudziła :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No okey, dobrze wiedzieć. Póki co mam 62 lvl i na razie jest dobrze xD

Do platyny zostały dwa trofea, ale najbardziej martwi mnie pucharek "Tortoise Toppler". Nie za bardzo wiem o co w tym chodzi. Próbowałem tego żółwia ubić, ale czas upłynął i misja została anulowana (tzn. pisało "Complete" ale questa nie miałem już w dzienniku) . Więc wczytałem sejva i na razie nie zaliczałem tego zadania. I jak pisałem wcześniej nie oganiam tego xD Tzn. chodzi o ubicie tego żółwia w najkrótszym czasie? Na razie wydaje mi się to niemożliwe. Kompletnie nie wiem jak się za to zabrać. Jakieś porady? :24_stuck_out_tongue: 

Jak wbiję Platynkę zamierzam dalej grać w FF XV. I tutaj pojawia się moje kolejne pytanie xD Co oprócz polowań na stworki można ciekawego robić w postgame? O co chodzi z tymi drzwiami w każdym dungeonie, które są zamknięte? Czy będę one później odblokowane? Co warto jeszcze robić w postgame? :1_grinning:

P.S Bardzo mi się ta gra podoba XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żółwia ubijesz przy drugim podejściu, pierwsze zawsze jest z czasem, drzwi otwierają się w post game po zrobieniu questa u babci, która daje Ci klucz do nich, tam masz najlepsze bronie i inne pierdoły.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie widzę, że mocne itemy dropią. Najs.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko szkoda że wystarczą same potiony żeby wszystkie dungeony bez problemu wyczyścić no może z wyjątkiem jednego. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.