Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem chwilkę w demo i niech mnie ktoś poprawi jak się mylę, ale wydaje mi się że ten system walki jest tak cholernie podobny do Talesa, jakby był praktycznie zerżnięty i poddany lekkim modyfikacjom, co dla mnie jest świetnym posunięciem ze strony kwadratowych plus czuć zadawanie ciosów, zweihander potrafi przyjebać :) ( po zobaczeniu przyzywania broni na trailerach nie bardzo mi to leżało, ale cholera to się bardzo fajnie sprawdza,)

 

Co do "gran pulse" to cholernie mi się podoba stylistyka aut, lata 50, 60 dwudziestego wieku, teren też jest przyjemny do biegania, jedynie boli brak pływania. Fajnie że można skakać, niby nic a cieszy. 

 

Do teleportacji byłem sceptycznie nastawiony, a daję radę tak w walce jak i eksploracji mam nadzieję że to rozwiną w calaku, no i nasz kwartecik, do jasnej cholery też mi pasuje ( ja pierdziele wszystko mi pasi w tym demie, a tak psioczyłem na ten tytuł)

 

Schranz siurze to tym obrzydziłeś ten tytuł :P , ale myślę że mimo sceptycznego podejścia będziesz się zagrywał w pełniaka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy te demo traktuję jako potrzebę chwili dla podbicia sprzedaży Type-0, pełniak może zaskoczyć chyba tylko na plus bo demko dla mnie do dooopy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No mi udało się wyrwać Type 0 za 59 zł, jak pisałem nie zapłaciłbym pełnej ceny za grę którą mogli spokojnie przetłumaczyć na psp.

 

Mi demko bardzo podeszło, a na bank gameplay będzie bardziej soczysty w pełnej wersji i możliwe że będzie to druga gra (nie kolekcjonerka) za która dam więcej niż 2 stówy, bo pierwszą będzie Persona 5 o ile się wcześniej pojawi :P

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zobaczeniu Ramucha moja żona soczyście przeklęła, co jej się bardzooooo rzadko zdarza.

 

Jednak zobaczenie tego na żywca robi wrażenie, sukinkoty naprawdę się postarali o warstwę wizualną, przy innym summonie pewnie się rozpłynę jak budyń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien że FF XV będzie hitem na miarę FF VII/VIII i IX. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym abyś miał rację, mi demko bardzo się podobało, ale myślę że raczej nie dorówna tym częściom które wymieniłeś jak i mojemu ulubionemu finalowi czyli VI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra będzie miała ciężkie życie po premierze. Ortodoksi, hejterzy serii zawiedzeni trzynastkami, którzy będą pewnie szukać na siłę dziury w całym, aby potrzymać swoją opinię, że SE jest złe, wielbiciele wirtualnych cycków, którym będzie brakowało opcji zaglądania pod spódniczki babek z party, ludzie jadący bahaterów od gejów, którzy tolerują tylko to...

White-Gaming-Protagonists.jpg

Współczuję tej grze. 

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że większość komentarzy będzie od ludków którzy grę będą widzieć na youtubie, a nie kupią własnoręcznie, tak ja ma to miejsce w większości przypadków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami plotki się sprawdzają, w sumie tyle lat ludzie już czekają na tego finala że parę miechów nikomu chyba różnicy nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było by super. Akurat ogra się ds3 i persone na spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
As for the play time, at first Square Enix estimated that it would take about 40 hours to clear the main scenario, but this has since then been bumped up to 50 hours. They’re currently not at the final stages of balancing out the game, but making optimal balances. They say that the game has more volume than they thought it would.

 

Więcej info w linku:

http://www.siliconera.com/2016/03/24/final-fantasy-xv-director-main-story-length-frame-rate-airship-cactuar/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50h czyli mi zejdzie ze 100 minimum, myślałem że już poradzili sobie z klatkami, ale po premierze i tak się nie obejdzie bez paru łatek znając życie.

 

Kiedyś się wsadzało płytkę do konsoli od kwadratowych i nikt nie myslał o rozdziałce, klatkach czy problemach z grą, nastały naprawdę pojebane czasy  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina graczy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem od dłuższego czasu dziwnie przekonany, że to będzie naprawdę świetny Final.

Dziś czasem się zastanawiam co mnie zmusiło do tej jazdy bobslejem w FFXIII.

Chyba tylko "obowiązek" zaliczenia każdej odsłony FF.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem FF: VII, VIII oraz FFX. Osobiście uważam że brak turowej rozgrywki to wielki błąd. Wyglada mi to na taki Dead Island, tylko że w Japonii.

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważałem tak samo, do czasu gdy nie zagrałem w demko, walka naprawdę daję radę mimo że  jest niepełna, że tak napiszę, czuć siłę miecza dwuręcznego i szybkość zadawanych ciosów jednoręcznym i o dziwo jak to już pisałem teleportacja sprawdza się nad wyraz dobrze, dużo radochy sprawiają starcia( najbardziej mnie boli że tylko Noctisem można będzie grać), bo te z XIII mnie do szału doprowadzały.

 

Wieśka do tej pory nie skończyłem przez starcia, są za nudne( reszta pierwsza klasa), a mam grę od premiery, ( co jest dziwne bo taką XIII splatynowałem przez krew pot i łzy) ale to chyba wynika z sentymentu do serii.

 

Jeśli kwadratowi nie spieprzą walki, to będzie to naprawdę dobry final jeśli chodzi o starcia i eksplorację, sam dziadek Ramuh sprawia że człowiek rozdziawia gębę jak przy pierwszy zobaczeniu summonów w 7 o 8 nie wspominająć :)

 

Potwierdzili że będą airshipy którymi będzie można polatać co dla mnie jest jedną z najważniejszych wiadomości(oby można było bez ograniczeń przemierzać przestworza, a nie jak w XII wsiadasz wybierasz miejscówkę i wysiadasz), jeśli będzie się tak przyjemnie latało jak na smoku w Ni No Kuni to będę bardzo mile połechtany tym faktem.

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera na początku myślałem że da się jednak grać innymi postaciami, bo wygląda jakby się celowało z pistoletu, ale przy puszczeniu wolno jednak kamera jest tylko tak ustawiona, a szkoda.

 

No to czekam do końca miecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie popuszczę w spodnie, bo dzieciaki by mi żyć nie dały  :laugh:  , ale jak nie oglądam żadnych eventów z Uncharted i innych gier na ten cholera czekam, chyba mam jednak zbyt wysokie oczekiwania przy tym tytule, ale chciałbym poczuć się znowu jak dzieciak grając w nowego Finala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×