Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, to ja napiszę pierwszy post ;) 

Ogrywam demko Fify15 na PC ze względu na nowy silnik IGNITE, natomiast PES2015 na PS3, jako że na komputer jej nie ma. I bez dwóch zdań Konami w tym roku zrobiło duuży postęp i tym samym duuużo lepszą grę niż konkurencja. Graficznie, oprawą, lepszymi bandami dookoła boiska :P wygrywa Fifa, ale ważniejsze jest to co na placu. A w PESie można tworzyć lepsze akcje, każda inna niż poprzednia. Dzięki temu każdy mecz wygląda inaczej. W jednym męczarnia i remis 1:1, w drugim gładkie 5:0 ;) Może trochę za łatwo wchodzą strzały na wprost bramki, ale co tam. Jak Konami tego nie zepsuje i online będzie działać bez zarzutów, dla mnie w tym roku wygrywa PES.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też pozytywne zaskoczenie, chociaż dopiero rozegrałem 2 mecze więc za wiele nie mogę powiedzieć.
Jedyne na minus co rzuciło mi się w oczy to dość oskryptowane podania na dobieg... w żadnej części nie miałem z tym problemu, w tej też nie aczkolwiek, nie bardzo wiem jak je ugryżć... czy daje lekko podanie czy mocno to i tak leci to skryptem. Dziwnie, ale może kwestia przyzwyczajenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne na minus co rzuciło mi się w oczy to dość oskryptowane podania na dobieg... w żadnej części nie miałem z tym problemu, w tej też nie aczkolwiek, nie bardzo wiem jak je ugryżć... czy daje lekko podanie czy mocno to i tak leci to skryptem. Dziwnie, ale może kwestia przyzwyczajenia

zmień through pass na advanced w ustawieniach przy wyborze strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest na PS4 ale na PS3 coś jest nie tak z prostopadłymi. Nawet jak są ustawione na advanced i wspomaganie na 0 kresek, to bardzo często nawet jak się delikatnie dotknie trójkąt to piłka leci bardzo daleko. Szczególnie jak się chce w środku pola lekko wypuścić piłkę przed zawodnika . Zazwyczaj wypuszcza się nie najbliższego kolegę, a jednego dalej.

 

Za to manualne wypuszczanie z L2 działa rewelacyjnie i wolałbym żeby dało się ustawić full manual na prostopadłe niż trzymać L2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka to mój pierwszy post :)

 

Czy ktoś wie czy da się zmienić sterowanie z analogów na krzyżak ?

 

Mowa o wersji na PS 3

Edytowane przez SlejO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmień through pass na advanced w ustawieniach przy wyborze strony.

 

Ok sprobuje, tylko mi nie mów, że na advanced  przy podaniu się pojawia te kółko co w poprzednich częściach -_-

 

Nie wiem jak jest na PS4 ale na PS3 coś jest nie tak z prostopadłymi. Nawet jak są ustawione na advanced i wspomaganie na 0 kresek, to bardzo często nawet jak się delikatnie dotknie trójkąt to piłka leci bardzo daleko. Szczególnie jak się chce w środku pola lekko wypuścić piłkę przed zawodnika . Zazwyczaj wypuszcza się nie najbliższego kolegę, a jednego dalej.

 

Za to manualne wypuszczanie z L2 działa rewelacyjnie i wolałbym żeby dało się ustawić full manual na prostopadłe niż trzymać L2 :P

też mam właśnie takie samo odczucie, w żadnej poprzedniej części nie było to tak "oskryptowane".   Graficznie jest na prawdę zajebiście. Na PS4 to dopiero to musi wyglądać ładnie :)   Troche tempo za duże moim zdaniem, offline jeszcze to przejdzie, ale online przy takim tempie może byc lekka kopanina.

 

 

Ja w ogóle myślałem, że PS3 jest juz tak słabe, że nie potrafi udźwignąć PES 2014, powtórki, cieszynki, wszystko tak się cięło, że wyłączałem jak najszybciej. Teraz widzę, że PES 2014 pod tym względem był po prostu zje**ny.  PES 2015 chodzi dużo lepiej, przy o wiele lepszej grafice :)  ale OK - to dopiero demo. Zobaczymy jak będzie wyglądać finalna wersja. Mam tylko nadzieję, że poprawią podania na dobieg i nic więcej zmieniać nie będą coby nie spieprzyć ;)   no i te tempo... jak patrze na gameplaye z PS4 to jest to dużo wolniejsze i można rozgrywać fajnie akcje... tu jest to jednak troszke za szybkie :)

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok sprobuje, tylko mi nie mów, że na advanced przy podaniu się pojawia te kółko co w poprzednich częściach -_-

pojawia się. możesz je wyłączyć w tym samym menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka to mój pierwszy post :)

 

Czy ktoś wie czy da się zmienić sterowanie z analogów na krzyżak ?

 

Mowa o wersji na PS 3

Tak. Można ustawić przed meczem albo w trakcie meczu. W trakcie meczu zrób pauzę wejdź w select side  i masz pada, wciśnij kwadrat i wejdź w typ 1 i zmieniasz. Przed meczem w głównym menu tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie zmiany względem Pes 2014 ??

Chyba nawet nie ma co porównywać... To zupełnie inna gra.  Lepszy gameplay, lepsza kontrola nad zawodnikiem, lepsza grafika, lepsza płynność.

Gdybym miał porównywać to bardziej porównałbym do starszych części PES'a niż to PEs2014.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma juz ktos moze swoja kopie na stara generacje? jesli tak to podzielcie sie wrazeniami bo zastanawiam sie nad zakupem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamowilem przedpremierowo mialo byc dzisiaj do pobrania a caly czas wyskakuje mi blad 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam wersję na ps3 ale dalej niemożna z serwerami się połączyć. Jak ktoś ma już swoją wersję to dajcie znać czy możecie już online się połączyć czy to tylko moja przypadłość. Wydaje mi się ze trzeba do 24 czekać aż serwery rusza ale chciałbym się upewnić. O grze się na razie nie wypowiem bo jak nie działa online to nawet nie włączałem meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwy normalnie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwy normalnie działają.

hm mi w pudełkowej wersji nie łączy. gdy próbuje się połączyć to pisze mi że jest data pack i wtedy łączy i pisze że nie da rady bo jest wyłączone. Kurde to co może być nie tak przecież wersja cyfrowa która ty masz a pudełkowa to obojętnie. Dokładnie pisze tak po info o data packu "this service is currently unavailable" czyli usługa jest obecnie nie dostępna 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie :D pomijajac online ... jak wyglada gameplay? jest lepiej niz w 14?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie :biggrin: pomijajac online ... jak wyglada gameplay? jest lepiej niz w 14?

Jest. Zresztą kto ograł demko to już wtedy wiedział że jest. I jest tak w pełnej. Zagrałem tylko 2 mecze więc to niemiarodajne. Pełną relacje zdam jak pogram parę dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś już europejską wersję cyfrową?

Edytowane przez krs32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo jest świetne. Już 14'tka po patchu była dobra, jednak najnowsza wersja zapowiada się o 2 poziomy wyżej. Co prawda niektóre interwencje, szczególnie bramkarzy są jakby w slow motion, no ale zawsze będzie coś do poprawy. Widzieliście te wersje cyforwe do kupienia na allegro za ponad 50 zł, to są cyfraki z zagranicznego  stora? To jest jakaś różnica dla użytkownika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś się zdarzyło, że podczas wczytywania meczu (ostatnio i podczas ustawień w game plan przed meczem) nawet w trybie offline, nagle ekran tv robi się czarny? :shok: Zostaje tylko dźwięk i muszę restartować konsolę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bede mial swoja kopie gry w srode najpóźniej ale mam pytanie. W tym PESie dodali juz zmienne warunki pogodowe? w 14 deszczu nie zdazyli dodac wiec ciekawi mnie czy to poprawili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×