Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie bede mial swoja kopie gry w srode najpóźniej ale mam pytanie. W tym PESie dodali juz zmienne warunki pogodowe? w 14 deszczu nie zdazyli dodac wiec ciekawi mnie czy to poprawili ?

Jest deszcz. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś już w pełną wersję i może się wypowiedzieć jak to wygląda względem dema?  To ta sama gra czy coś pozmieniali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest kolejna wtopa ze strony Sony. Nie można pobrać pre ordera na ps3. Przy próbie pobranie wyskakuje kod błędu 80025B07. Problem jest globalny. Na infolinii już go znają ale standardowo nie znają przyczyny i każą czekać lub wystąpić o zwrot kasy (trzeba czekać 7-14 dni). Człowiek po to zakupił pre order w wersji cyfrowej aby móc grać od razu po premierze a tu taka lipa. 

Edytowane przez krs32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj normalnie kupiłem wersje cyfrową bez problemu i już gram. Kiedy próbowałeś pobierać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co grają. Czy macie animację wyjścia drużyn na murawę? Bo na PC tego nie ma i czuję się oszukany, bo nie było informacji że w wersji PC będzie tego brakować :-\

I jeszcze jedno. Kupował ktoś te wersje cyfrowe z allegro za 50,60 zł? Czy to działa i nie ma problemu z graniem z ludźmi z EU?

Dzięki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 nie ma animacji. Kupiłem cyfrowke US i gram normalnie z ludźmi z UE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatni PES jaki grałem to 2013, kupiłem 2015 i nie mogę znaleźć Master League online, to się teraz jakoś inaczej nazywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie: Czy ma ktoś problem z grą w trybie offline? Bo mi podczas wczytywania meczu, konsola się zawiesza (cały ekran TV robi się czarny i tylko dźwięk jest). W online za to wszystko jest ok. O co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi tutaj z formami przy grze online ? caly czas sa zielone nie ma mozliwosci zmieny tego nawet... jak gram ze znajomym w lobby jest to samo nie dali mozliwosci wyboru randomowych form, tylko same zielone ? bardzo mi sie to nie podoba. Druga sprawa: gralem quick match, po meczu nie dopisalo mi zadnych punktow rankingowych ani nic, mecz duch po prostu. czy oni zawsze musza cos spier.....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie dotyczące paru rzeczy w nowym PES :).

1. W jaki sposób podczas meczu mogę zastosować pułapkę ofsajdową?

2. Czy da się na stałe wyłączyć te cholerne celowniczki (czy kropeczki) podczas rzutów wolnych, rożnych (nie podczas meczu R1)?

3. Jest już jakiś Option File dla PS3? :)

 

Co do gry to na PS3 wygląda jak gra z PS2. Zawodnicy są odwzorowani świetnie, ale murawa i trybuny wyglądają tragicznie :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich,, od wczoraj posiadam wersje pudełkową PES 2015 zagrałem tylko dwa mecze do tej pory , więc nie będę tutaj filozofował na różne tematy . Interesuje mnie jedno , czy ktoś z was wie kiedy pojawi się (a może już jest) jakiś patch do pobrania , z oryginalnymi nazwami drużyn , strojami i ewentualnie dodatkowymi ligami np. bundesliga tak jak to było w poprzednich częściach,  dla mnie jest to ważne przed pełnym zaangażowaniem się w gre , ponieważ granie zespołami o nazwach przykładowo north london nie daje mi satysfakcji. będę wdzieczny za udzielenie informacji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, czy ktoś z was także ma problemy z online? W quick match nie może mi znaleść przeciwnika, w myclub tak samo(ciągle mam komunikat checking conection status) mogę grać tylko off-line, do tej pory udało mi się zagrać z 3 mecze on-line we friendly lobby i w każdej miałem opóźnienia uniemożliwiające normalna grę. Ma ktoś może podobne problemy? Bo u mnie już od 3 dni jest taka sytuacja :( Z góry dzięki za pomoc :)

Edytowane przez mac1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jakoś nie chce mnie połączyć w serverami w pes 2015 ???? wie ktoś dlaczego ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, czy ktoś z was także ma problemy z online? W quick match nie może mi znaleść przeciwnika, w myclub tak samo(ciągle mam komunikat checking conection status) mogę grać tylko off-line, do tej pory udało mi się zagrać z 3 mecze on-line we friendly lobby i w każdej miałem opóźnienia uniemożliwiające normalna grę. Ma ktoś może podobne problemy? Bo u mnie już od 3 dni jest taka sytuacja :sad: Z góry dzięki za pomoc :)

Rok temu tez tak było że jednym net chodził normalnie a inni nie mogli zagrać meczu. U mnie wszystko ok ale rozumiem ludzi którzy są wkur.. To tylko konami potrafi wydać grę gdzie ona na różnych konsolach chodzi inaczej, net nie działa itp. Mnie np ta edycja freezuje konsole jak wejdę w jedną zakładkę i już wiem żeby tam nie wchodzić. Online to znowu porażka na całej linii mówię o wszystkim czyli tryby, opcje wyszukiwania, problemy z netem. W zaraz 2015 roku jest to niedopuszczalne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Występuje u was problem z szybkim zmęczeniem graczy ? około 60 minuty u mnie już zdychają :/ da sie coś z tym zrobić .

 

I czy jest możliwość żeby w grze online były formy losowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze online nie ma form losowych.

Kondycja w PES nie zezwala na nadużywanie speeda na szczęście to nie arkadowka jak Fifa i musisz grać z głową używając przyspieszenia kiedy jest to niezbędne bo w innym wypadku już od 50 minuty będą twoi piłkarze wypompowani.

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a jak ustawiacie kamerę? z tego co widzę mogę tylko ustawic w trakcie pausy w meczu, do tego gdy gram z com jest taka wysoka kamera ale w grze  on-line jest tylko wide, long, mid  którą nie można juz zmieniać. ogólnie bardzo mało widać co się dzieje po bokach boiska a i dolna połowa też jest mało widoczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze online nie ma form losowych.

Kondycja w PES nie zezwala na nadużywanie speeda na szczęście to nie arkadowka jak Fifa i musisz grać z głową używając przyspieszenia kiedy jest to niezbędne bo w innym wypadku już od 50 minuty będą twoi piłkarze wypompowani.

 

Dzięki za info.

 

To trochę słabe że nie ma form losowych (albo pół losowych). Gra traci urok i nie ma sensu zmieniać składu.

 

Co do zmęczenie to nie sądzę żebym nadużywał przyśpieszeń . Może coś z taktyką trzeba pozmieniać ?

 

Na koniec jeszcze mam problem. Da się rozciągnąć obraz na cały ekran ? gra mi się wyświetla z paskiem czarnym na górze i na dole :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiedzcie mi. Jest wielka różnica między PS3 a PS4?? To, że nie ma wyjścia na murawę to wiem, że rozdzielczość mniejsza wiem i płynność inna. Ale gameplay przynajmniej na YouTube wydaje się podobny.

Mam tą grę na PC, ale na konsolę wydaję mi się ta gra ciekawsza, zawodnicy szybciej reagują itp. Przynajmniej na filmikach to zauważyłem.

Warto kupować PS4 do tej gry?? Czy lepiej kupić sobie slota za 5 dyszek? ;)

Thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie do tych co maja gre, czy sklady sa aktualne bo w demo jak widze ze nie do konca ,chodzi mi glownie o real madryt :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na PS3 gra posiada online 2 vs 2?

na 100% Ci nie powiem ale widziałem tweety z oficjalnego konta pesa gdzie potwierdzali, że jest taka możliwość

 

jest na pewno taka opcja jak team playable lobby gdzie można grać nawet 11vs11 można również i 2vs2 ale każdy gra tylko jednym zawodnikiem na zasadach takich jak w become a legend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie do tych co maja gre, czy sklady sa aktualne bo w demo jak widze ze nie do konca ,chodzi mi glownie o real madryt :)

Wszystko aktualne i na swoim miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie , czy przy internecie o prędkości 2 mega drogą radiową czyli przez wi-fi jakie ciagnie mi konsola to jest maksymalnie do 1,5 mega to mogę zapomnieć o jakim kolwiek graniu on-line czy korzystaniu z tego nowego trybu MyClub?

nie mogę miec stałego łącza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co to nawet z moim 100mbit mogę zapomnieć o graniu online na ps4 (na ps3 pewnie będzie podobnie) , poprostu to działa chwilę dziennie, serwery przeważnie działają źle :/

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×