Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co to nawet z moim 100mbit mogę zapomnieć o graniu online na ps4 (na ps3 pewnie będzie podobnie) , poprostu to działa chwilę dziennie, serwery przeważnie działają źle

Tak myślałem, ja kupiłem gre przed premierą i dostałem jakieś 10 000punktów do tego MyClub czyli tak na prawde mogę je sobie wsadzić w cztery litery... Chyba , że jest możliwosć przekazania ich komuś?? bo tam dostałem jakiś kod chyba..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie , czy przy internecie o prędkości 2 mega drogą radiową czyli przez wi-fi jakie ciagnie mi konsola to jest maksymalnie do 1,5 mega to mogę zapomnieć o jakim kolwiek graniu on-line czy korzystaniu z tego nowego trybu MyClub?

nie mogę miec stałego łącza :sad:

pamietajcie jesli macie możliwość to absolutnie przez kabel podłączajcie neta żeby grać w pesa. To dużo ludziom pomaga. Konami jest tak zje... że przez wi-fi inaczej chodzi pesa a przez kabel tez inaczej czytaj dużo dużo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietajcie jesli macie możliwość to absolutnie przez kabel podłączajcie neta żeby grać w pesa. To dużo ludziom pomaga. Konami jest tak zje... że przez wi-fi inaczej chodzi pesa a przez kabel tez inaczej czytaj dużo dużo lepiej.

na dzień dzisiejszy nie mam  możliwości podłączenia kabla, ale myślę , że i to by bardzo nie pomogło , przy umowie na słabą prędkość bo tylko takie oferuje dostawca, nie stety uroki życia w małej miejscowości..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy możecie polecić jakiś dobry Option File ??

Edytowane przez Benny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Czy posiadacie wersję pre-order'ową? Mam wersję pudełkową ale nie mogę wykorzystać kodu na myClub DLC tzn wpisuję kod w PS Store, wyskakuje komunikat że udane zakupy ale nic się nie pobiera ani w PES2015 nie mam o tym żadnych informacji.

 

Mieliście podobny problem?

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

instalowal ktos z was moze juz option file ? jak to wyglada ktos wie? chodzi mi o loadingi bo w pesie 14 bo wgraniu option file herby ,stroje itd bardzo wolno sie wczytywaly ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

instalowal ktos z was moze juz option file ? jak to wyglada ktos wie? chodzi mi o loadingi bo w pesie 14 bo wgraniu option file herby ,stroje itd bardzo wolno sie wczytywaly ...

1. Pobieramy plik i rozpakowywujemy.

2. Na pendrivie tworzymy folder PS3.

3. W folderze PS3 tworzymy folder SAVEDATA.

4. Do folderu SAVEDATA kopiujemy wszystkie foldery z pobranego rara, czyli "BLUSnumerki" itp.

5. Podpinamy pendrive do PS3. 

6. Wchodzimy do zakładki "zapisane dane PS3" nad naszymi grami na dysku.

7. Tam wchodzimy w nasz pendrive i kopiujemy wszystkie pliki na nasz dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzieki wielkie za instrukcje :biggrin: ale jak juz mowilem chodzi mi o to jak jest po zainstalowaniu option file bo jak wspominalem w poprzedniej czesci PESa wolno sie wczytywaly herby stroje itp i troche przymulalo gre :) nie mam swojej kopii gry jeszcze dlatego pytam :) ale dzieki za pomoc ;)

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzieki wielkie za instrukcje :biggrin: ale jak juz mowilem chodzi mi o to jak jest po zainstalowaniu option file bo jak wspominalem w poprzedniej czesci PESa wolno sie wczytywaly herby stroje itp i troche przymulalo gre :) nie mam swojej kopii gry jeszcze dlatego pytam :) ale dzieki za pomoc ;)

U mnie na wersji BLES wszystko śmiga, tak jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , bardzo chętnie skorzystam , z tego linka z option file co tam jest dokładnie , stroje i poprawne nazwy drużyn z ligi angielskiej?? czy jest tam jakaś dodatkowa liga np. bundesliga?? 

Instalowałeś to już i działa poprawnie ?? nie bardzo rozumiem określenia BLES ale kolega wgrywał mi taki option file do PES 13 i wszystko super działało to myśle , że poradzi sobie z wgraniem tego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , bardzo chętnie skorzystam , z tego linka z option file co tam jest dokładnie , stroje i poprawne nazwy drużyn z ligi angielskiej?? czy jest tam jakaś dodatkowa liga np. bundesliga?? 

Instalowałeś to już i działa poprawnie ?? nie bardzo rozumiem określenia BLES ale kolega wgrywał mi taki option file do PES 13 i wszystko super działało to myśle , że poradzi sobie z wgraniem tego..

Są tam herby i poprawne nazwy wszystkich drużyn dostępnych w grze (nie tylko z ligi angielskiej). BLES to wersja gry (sprawdź na krawędzi pudełka jaką wersję posiadasz i taki też link pobierasz). Wszystko działa poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tam herby i poprawne nazwy wszystkich drużyn dostępnych w grze (nie tylko z ligi angielskiej). BLES to wersja gry (sprawdź na krawędzi pudełka jaką wersję posiadasz i taki też link pobierasz). Wszystko działa poprawnie.

Ok to super skorzystam , też mam wersje BLES tak jest na pudełku faktycznie, mam nadzieje , ze stroje też są oryginalne , ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tam herby i poprawne nazwy wszystkich drużyn dostępnych w grze (nie tylko z ligi angielskiej). BLES to wersja gry (sprawdź na krawędzi pudełka jaką wersję posiadasz i taki też link pobierasz). Wszystko działa poprawnie.

A gdy ma się wersje cyfrową us? To blus czy blas? Nie ma później jakiś problemów przy grze online?

 

edit. wszystko super śmiga :) loga, koszulki no i ważne, że na online także działa

Edytowane przez malyksg86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego. Wrzuciłem pliki na konsolę, jednak jest problem - nie wyświetlają się na koszulkach loga sponsorów w zespołach Premiership. - sprawdziłem jeden plik z OF jest "złamany".

No i druga sprawa strasznie długo wczytują się w grze herby i stroje

instalowal ktos z was moze juz option file ? jak to wyglada ktos wie? chodzi mi o loadingi bo w pesie 14 bo wgraniu option file herby ,stroje itd bardzo wolno sie wczytywaly ...

u mnie w PES 2015 jest tak samo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego. Wrzuciłem pliki na konsolę, jednak jest problem - nie wyświetlają się na koszulkach loga sponsorów w zespołach Premiership. - sprawdziłem jeden plik z OF jest "złamany".

No i druga sprawa strasznie długo wczytują się w grze herby i stroje

u mnie w PES 2015 jest tak samo..

Czyli , że nie są widoczne marki typu nike , adidas??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli , że nie są widoczne marki typu nike , adidas??

Tego nie sprawdziłem, na pewno nie ma logo sponsorów - w MU brak AON, a np w Chelsea brak napisu SAMSUNG. No i ładowanie strojów w grze masakrycznie długie....

Edytowane przez Benny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie sprawdziłem, na pewno nie ma logo sponsorów - AON, a np w Chelsea brak napisu SAMSUNG

 

Bedzie to wszystko Patch od Paula jest caly czas udpatowany takze nie martwcie sie o loga itp bo wszystko bedzie juz wkrotce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie sprawdziłem, na pewno nie ma logo sponsorów - w MU brak AON, a np w Chelsea brak napisu SAMSUNG. No i ładowanie strojów w grze masakrycznie długie....

 

U mnie to wszystko jest i w ogóle zanim zrzuciłem te wszystkie pliki na konsolę to najpierw ręcznie sam usunąłem swój plik z edycji, żeby nie było jakiegoś komunikatu o podmienianiu plików i blokowaniu pucharków. Spróbuj może raz jeszcze to wgrać albo zobacz inna wersję bo jest te blus/bles/blas ja do wersji us musiałem wgrać blus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wszystko jest i w ogóle zanim zrzuciłem te wszystkie pliki na konsolę to najpierw ręcznie sam usunąłem swój plik z edycji, żeby nie było jakiegoś komunikatu o podmienianiu plików i blokowaniu pucharków. Spróbuj może raz jeszcze to wgrać albo zobacz inna wersję bo jest te blus/bles/blas ja do wersji us musiałem wgrać blus.

No właśnie masz racje zależy jaką ma się wersję .. ja mam pudełkową bles, ale narazie nie mam jak sprawdzić jak to działa , bo nie mam pendrive-a ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję BLES więc od tej strony jest OK, Dziwne jest to że nawet po zrzuceniu na konsolę na podglądzie polików wszystko jest w porządku.  Spróbuję jeszcze usunąć plik edycji, 

A co z ładowaniem w grze - u Was jest ok? u mnie stroje w samej grze ładują się kilkanaście sekund... 

Edytowane przez Benny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stroje, herby i loga ładują się dłużej niż normalne ale mi to nie przeszkadza. Dla mnie ważne jest to, że podczas meczu wszystko działa jak należy i nie ma żadnych crashy albo wczytywania tekstur, tyczy się to offline i online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo.Napiszcie coś o strzałach, jak wyglądają, bliżej im do 13' czy 14' ?

w 14 nie grałem ale czuć power bardziej  niż w 13. Taka moja subiektywna opinia.

 

Hej chłopy, jak działa u Was multi??  U mnie śmiga bez problemu na necie z uploadem ok 4 MB a ludzie z PS4 strasznie piszczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 14 nie grałem ale czuć power bardziej  niż w 13. Taka moja subiektywna opinia.

 

Hej chłopy, jak działa u Was multi??  U mnie śmiga bez problemu na necie z uploadem ok 4 MB a ludzie z PS4 strasznie piszczą.

mam PESa od wczoraj i musze powiedziec ze jak narazie online śmiga pięknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×