Skocz do zawartości
Twarek

Fifa 15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy mogłby ktos cos podpowiedziec jak wbic trofeum Extra efort - każda wskazuwka bedzie cenna - z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuje chetnych do pogrania w proclub, oraz kogos do sezonow znajomych.

psnID: pinkyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się pisze na Stylin'? Z kolegą potrzebujemy dwóch. Np na jutrzejszy wieczór.

 

Ja chętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pisze na dzisiaj, PSN: ada_ski, z chęcią wbije też Still Bros?Friends to the End a także Tag Team Back Again o ile da się to jakoś online, przez Share Play czy coś....

 

Ps. Czy komuś jeszcze nie chce wpaść A loyal ally is hard to find? Już kilku zawodników rozegrało koło 15 meczy i nic...

Edytowane przez ulik10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do trofika "zasłużona lojalność" trzeba kupić zawodnika, tak żebyś był jego kolejnym właścicielem i rozegrać nim 10 meczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś chętny do pomocy w wykonaniu trofeów, do których potrzebny jest znajomy? Najlepiej tak jutro w okolicach 14-15

PSN: Krzyszt 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafi mi ktoś po swojsku wytłumaczyć jak wbić trofeum "walka do końca"? 

Edytowane przez mateuszgazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jedno z trudniejszych trofeów w tej grze. Wydaje mi się, że trzeba liczyć na fart iż samo wpadnie w którymś meczu. "Dzięki mnie" wczoraj jakiś dzieciak sobie je wbił jak grałem FUT online, miał włączony głos więc słyszałem jak wpada... Mniej więcej wyglądało to tak, że strzelił bramkę wślizgiem.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak, że gdy bramkarz wychodzi z piłka musisz zrobić wślizg, ale w taki sposób żeby piłkę zatrzymac ciałem, a nie nogą bo jeśli dotkniesz nogą to piłka odleci daleko, a gdy zatrzymasz ciałem to powinna wylądować gdzieś obok Ciebie, a wtedy gdy jeszcze leżysz wciskasz kółko i powinien kopnąć piłke leżąc. Oczywiście nie zawsze wychodzi bo piłka nie może daleko odskoczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wtedy gdy jeszcze leżysz wciskasz kółko

Albo kwadrat, zależy od ustawień pada :-P W każdym razie wciskasz strzał. Ale dalej twierdzę, że jedno z trudniejszych trofeów i raczej jak wpadnie, to przypadkiem przy okazji jakiegoś meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest chętny na trofea online ze znajomymi to z chęcią dzisiaj wieczorem wbije, jak również "Walka do końca" i "Najlepszy przyjaciel bramkarza"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jacyś chętni do zrobienia "stylowo" w weekend? Z góry zaznaczam, że nie posiadam mikrofonu  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ludzi dodało mnie do znajomych a nikt nie chcę zacząć sezonu współpracy. Nieładnie ;)

Chyba się poprostu mijamy. W końcu się uda ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie wbiłem trofek walka do końca.

Wbrew pozorom nie jest to aż takie trudne gdy zastosuje się do tego  poradnika

 

 

A teraz zostaje strzelić  z czuba, podbiciem ... ma ktoś poradę jak to zrobić wybaczcie ale te strzały mnie przerastają.

Prosiłbym o instrukcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do podbicia musisz mieć szczęście. W poradnikach mówią żeby strzelać z około 25m. Mi wpadło z 16m, grając w FUT brązowym składem. Także spróbuj tego, oddaj zwykły strzał i może akurat zaliczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie wbiłem trofek walka do końca.

Wbrew pozorom nie jest to aż takie trudne gdy zastosuje się do tego  poradnika

 

 

A teraz zostaje strzelić  z czuba, podbiciem ... ma ktoś poradę jak to zrobić wybaczcie ale te strzały mnie przerastają.

Prosiłbym o instrukcje.

 

Co do gola z czuba nie mam niestety żadnych rad, wydaje mi się, że po prostu strzelać, raczej w bliskiej odległości od bramkarza. Natomiast odnośnie gola podbiciem to dobry sposób jest taki aby wybrać Real vs. jakaś słaba drużyna. Suwaki umiejętności ustawić przeciwnikowi na 0 i gdy rozpoczynamy mecz biec CR w linii prostej w stronę bramki. Bez zmiany toru ruchu, kiwek, etc. i z odległości ok. 20-25 m strzelać na bramkę. Za którymś razem wpadnie na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×