Skocz do zawartości
Velans

Defiance

Rekomendowane odpowiedzi

logo_defiance.png

 

 

Krótki opis gry:

Defiance jest grą Free-to-Play na konsolach PlayStation3. Jest również grą z miksu gatunków FPS oraz RPG, i najważniejsze doprawiony gatunkiem MMO :). Najprościej ująć to można w słowach - sieciowy shooter MMO :). Na całe uniwersum oprócz gry składa się również serial telewizyjny, który aktualnie liczy dwa sezony.

 

 

Info:

Temat w sprawach wspólnego grania w Defiance: http://www.ps3site.pl/forum/topic/76680-defiance/.

 

Cel tematu:

Temat założony w celach dyskusji nad grą, o grze oraz o wszelkich powiązanych informacjach z grą :). Zapraszam serdecznie do dyskusji czy pytań :).

 

 

Premiera gry: 2 kwiecień 2013r. (02/04/2013r.).

Producent oraz wydawca gry: Trion World Network.

Edytowane przez Velans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób gra chociaż w tę grę, aby nie było problemów z czekaniem w lobby? (o ile takowe istnieje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osób jest dużo, można grać i czuć, że razem raźniej :). Jedynie co mnie zaskoczyło, to, że gram na serwerze europejskim a rodaków bardzo rzadko widzę, sądziłem, że my Polacy powinniśmy na takim serwerze dominować hehe ;D.

Jeśli chodzi o czekanie na co-op czy pvp to w czasie południa/popołudnia osób wydaję mi się gra więcej, więc albo natychmiastowo wybiera jakiś mecz albo chwilkę trzeba poczekać. W nocy jak gra mniej graczy to troszkę dłużej trzeba czekać, czyli myśle, że to norma :]. Nie jest źle w tej kwestii ale też chyba nie ma kilkudziesięciu meczy w tym samym czasie na jedynym serwerze w ciągu normalnego natężęnia graczy :).

 

Dodane :) :

Od 29/10/2014 do 12/11/2014 trwa Halloweenowy event w Defiance :). Zapraszam ;).

Edytowane przez Velans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×