Skocz do zawartości
Don_Mario

Rebel Galaxy

Rekomendowane odpowiedzi

Na bezrybiu i rak ryba. Czekając na Elite Dangerous i No Man's Sky można tej grze dać szansę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram troszkę w Elite , troszkę w to... PRZY Elite to banalnie prosta gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bezrybiu i rak ryba. Czekając na Elite Dangerous i No Man's Sky można tej grze dać szansę.

Dokładnie z tego samego powodu zakupiłem ten tytuł już nie mogłem wytrzymać :(

Gram troszkę w Elite , troszkę w to... PRZY Elite to banalnie prosta gra ;)

Ta gra została zrobięna przez 2 osoby Ale jak na grę stworzoną przez 2 osoby to i tak jest zajebiście :)

Od poprzedniego wpisu minęło kilka godzin które spędziłem grając w ten tytuł...

Walki z losowymi przeciwnikami zaczynają być monotonne , złapałem się na tym, że kiedy tylko mogę staram się unikać konfliktu bo samo niszczenie wrogich statków nic nie daje i jest powtarzalne.

Podlać wystarczająco blisko , ściągi osłony , zrówna się z wrogiem niczym Pirat iwar ile wlezie. Mówię oczywiście o dużych jednostkach , bo mniejszymi myśliwcami , bombowcami i innymi przeszkadzajkami zajmują się wieżyczki i wynajęty najemnik.

Sama walka i przemieszczanie się w 2D nie jest tak upierdliwe, ułatwia wiele spraw .

Dziwię się jednak, że twórcy nie pomyśleli o dodaniu załogi, którą moglibyśmy przyjąć na nasz statek . W końcu latamy wielkimi okrętami , na których możnaby zatrudnić osoby odpowiedzialne za obsługę różnych systemów (działka, osłony, silniki, czujniki).

Te osoby w miarę walki i upływu gry zyskiwały doświadczenie , stawały się coraz lepsze w swoim fachu (dając nam większą celność wieżyczek , szybsze przeładowanie, szybciej odnawiające się osłony, większa prędkość silników , większa wydajność Bustera) , lub ginęły w trakcie walk.

Różni załoganci mogliby mieć różne dodatkowe specjalizacje , specjalista od rakiet oddział plazmowych od wiązek górniczych itp.

Taki prosty dodatek nie zmieniłby nic skomplikowaniu grafiki czy fizyki A dodał dodatkową warstwę do tej w miarę prostej gry.

Mam nadzieję że dodadzą coś takiego w sequelu :)

wysłane przez Tapatalk z Xperia Z1 (sorki za literówki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wersja PSS Polska będzie po polsku . :)

Ja na razie się cieszę, że kupiłem sobie tą zdrapkę na allegro i kupiłem w PSS USA.

Im dłużej się gra tym gra bardziej wciąga... jestem dopiero w 2. układzie gwiezdnym i zaczyna robić się naprawdę ciekawie.

różnica wielkości między statkiem początkowym , a największymi jakie widziałem ( Które można kupić ) jest ponad dziesięciokrotna.

Ja mam dopiero swój trzeci :)

dziś o 20. na moim kanale YouTube będę nadawał z czwórki właśnie tą grę jeśli ktoś chciałby zobaczyć jak to wygląda faktycznie gameplayu to zapraszam.

wysłane przez Tapatalk z Xperia Z1 (sorki za literówki)

Edytowane przez Kenet
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wersja PSS Polska będzie po polsku . :)

 

 

Gra nie będzie w żadnym innym języku niż angielski. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×