Skocz do zawartości
Pips

Home

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie znalazłem za pomocą szukajki "Home" nic o pucharkach w tym, dodatkowo przeskoczyłem na szybko 10 stron w trofeach i 5 tutaj (ctrl + f - home). Dlatego zakładam temat. Ostatnio zapowiadali że Home postoi jeszcze do kwietnia, dawno tego nie odpalałem a gdy zrobiłem to ostatnio to moim oczom ukazał się zestaw pucharków gdzie mamy do zdobycia ich 13. Dziś wpadł mi pucharek za wykonanie 10ciu fotografii w różnych dniach i brakuje mi jeszcze trzech pucharków do calaka. Pozostały mi pucharki za odwiedzenie home w 50 różnych dniach, spokojnie do kwietnia się wyrobie. Odwiedzenie apartamentu znajomego z listy - ma ktoś zainstalowane home i byłby tak miły mi z tym pomóc? Oraz zdobycie trzech przenośnych itemów, domyślam się że chodzi o podstawową maszynę do robienia baniek mydlanych którą możemy postawić w dowolnym pomieszczeniu. Mam też zdobytego kucyka w tej klasie więc brak mi jeszcze jednej rzeczy, ktoś podpowie gdzie najłatwiej taką zabawkę zdobyć dla pucharku? W co grać a co omijać? Trophy whores przestałem być już dawno temu, teraz jeśli coś mnie mocno irytuje to po porstu to olewam i nie przykładam do tego takiej uwagii jak kiedyś ale skoro jest jeszcze opcja zdobyć calaka w czymś co w kwietniu będzie zamknięte to warto mieć taką pamiątkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idż do Acorn Park i kup deskorolkę i powinno wpaść u mnie zadziałało masz do dyspozycji punkty gratisowe . Możemy sobie pomóc przy odwiedzinach jeśli chcesz ja grywam wieczorami jak coś to mnie dodaj do znajomych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś innego? Niestety mam 190 punktów a deska to 200, widocznie kiedyś na coś wydałem. Może inna lokacja daje coś łatwego do wygrania?

 

Edit:

 

Znalazłem w tym parku drukarkę 3D i wydrukowałem sobie złotego królika który mieści się zaraz obok maszyny do baniek mydlanych i kucyka, są to itemy "przenośne" o którym mówi pucharek ale on nie wpadł. Jakiś pomysł na inny przedmiot łatwo dostępny?

 

Edit:

 

Pobiegałem po pomieszczeniu z PS4, pozbierałem parę kart i mi wpadło.

Edytowane przez Pips

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pierwszy ten lepszy, dziś dostałem na maila a nie mam PS3.

 

Kod na męski i damski 8-bitowy strój retro oraz skaczącego gnoma (nie wiem co to :) )

 

2BJA-49NA-JA8E.

Jak zadziała to daj + ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś robił zdjęcia przed dodaniem trofeów to będzie miał łatwiej, bo gra zalicza też tamte dni gdy bawiliśmy się w fotografa. Z logowaniem może też tak działa.

Edytowane przez Madrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak by tak było bo kiedyś dosyć często wchodziłem do home, chyba że kiedyś przez brak pucharków nie prowadzili takich statystyk i przez to tamte dni przepadły. Jeśli nie pominę ani jednego dnia by zalogować do home to 31 listopada powinno mi wpaść, gdy wpadnie wcześniej to poinformuję o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×