Skocz do zawartości
polo508

Zwiastuny/nowości/zapowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Temat do dyskusji o zbliżających się premierach filmów i seriali i ich zapowiedzi.

Na dobry początek dzisiejsza premiera trailera Avengers Age of Ultron!

 

 

Jest Hulkbuster jest impreza!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do dyskusji o zbliżających się premierach filmów i seriali i ich zapowiedzi.

Na dobry początek dzisiejsza premiera trailera Avengers Age of Ultron!

 

 

Jest Hulkbuster jest impreza!! :biggrin:

Podepnę się pod tego posta i dodam to : http://wac.450f.edgecastcdn.net/80450F/comicsalliance.com/files/2014/10/CA_Supermovies2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.filmweb.pl/news/Oto+pe%C5%82na+Faza+Trzecia+kinowego+uniwersum+Marvela-108036

 

 

No to na walk Avengersów z Thanosem poczekamy jeszcze 4 lata,  ale za to dostaniemy dwuczęściowy finał  ;)

 

Ciekawe co będzie po 3 częsci Avengers? Restart? Bo chyba większości obecnych gwiazd kończą się kontrakty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Avengers: Infinity War nie będzie restartu tylko faza 4 MCU (Marvel Cinematic Universe). :) Aktualnym bohaterom kończą się kontrakty, co zostanie rozwiązane po prostu wprowadzaniem nowych bohaterów. Na wczorajszej konferencji zapowiedziano, że już po Age of Ultron, skład Avengersów zmieni się. Faza 2 kończy się Ant-Manem, co w sumie może dziwić, patrząc na to iż każda faza miała kończyć się Avengersami... Ja osobiście jestem niesamowicie napalony na nadchodzące filmy i już nie mogę się doczekać :D Nadchodzące lata, jeżeli chodzi o ekranizacje komiksów, będą wyjątkowo mocne - ostatnio zapowiedziane filmy z uniwersum DC (Justice League, Flash, Wonder Woman, Aquaman, etc.), ww. filmy Marvela, powstające powoli uniwersum Spider Mana, X-meni, Fantastic Four - żyć nie umierać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Avengers: Infinity War nie będzie restartu tylko faza 4 MCU (Marvel Cinematic Universe). :) Aktualnym bohaterom kończą się kontrakty, co zostanie rozwiązane po prostu wprowadzaniem nowych bohaterów. Na wczorajszej konferencji zapowiedziano, że już po Age of Ultron, skład Avengersów zmieni się. Faza 2 kończy się Ant-Manem, co w sumie może dziwić, patrząc na to iż każda faza miała kończyć się Avengersami... Ja osobiście jestem niesamowicie napalony na nadchodzące filmy i już nie mogę się doczekać :biggrin: Nadchodzące lata, jeżeli chodzi o ekranizacje komiksów, będą wyjątkowo mocne - ostatnio zapowiedziane filmy z uniwersum DC (Justice League, Flash, Wonder Woman, Aquaman, etc.), ww. filmy Marvela, powstające powoli uniwersum Spider Mana, X-meni, Fantastic Four - żyć nie umierać :biggrin:

 

 Hmm a to iest tak że oni kontrakty mają jeszcze na Avengers 3 ? 

Fantastic Four to będzie crap nad crapami , Czarny Human Torch??  I don't buy it   :biggrin:

 

 

Łapcie póki gorące , jakośćz krawata , ale najważniejsze na końcu widać bardzo dobrze ;D

Edytowane przez polo508

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrakty są podpisywane na ilość filmów, nie konkretne filmy. Więc część obecnej obsady pojawi się w Avengers 3, część nie gdyż do tej pory skończą im się kontrakty (np. Downey Jr.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrakty są podpisywane na ilość filmów, nie konkretne filmy. Więc część obecnej obsady pojawi się w Avengers 3, część nie gdyż do tej pory skończą im się kontrakty (np. Downey Jr.)

Ale z tego co pisali to on podpisał umowę akurat na występ jeszcze w Avengers 3 (musiał bym poszukać , ale dał bym sobie rękę uciąć że gdzieś o tym pisali) ale nie wystąpi już w solowym filmie o Iron Manie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wyczekiwany zwiastun Gwiezdnej Sagi, a tu cisza? :)

 

 

Ja mam mieszane uczucia, najbardziej razi mnie miecz jak z Hobbita z ostrzem ze spawarki... Nie lubię takiego łamania standardów, jestem "betonem".

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obowiązujący kanon SW oficjalnie został skreślony więc teraz mogą robić co chcą.

 

 

Na łamach oficjalnej strony internetowej Star Wars została omówiona przyszłość uniwersum stworzonego w umyśle George’a Lucasa. W skrócie wszystko to, co jest zgodne z Expanded Universe nie będzie dłużej traktowane jako kanoniczne. Co to właściwie oznacza? Czy wszystko (powieści, komiksy, gry, seriale) wydane na przestrzeni ponad trzydziestu lat traci na ważności? Nie do końca – jak podkreśliła Kathleen Kennedy, prezes Lucasfilm, będzie obowiązywał nowy kanon, który powinien nie tylko pogłębić znane uniwersum, ale nawet wprowadzić element zaskoczenia. To, co wniosły do świata Gwiezdnych wojen dotychczasowe produkcje, nie zostanie wyrzucone do kosza, wprost przeciwnie – stanie się podstawą do utworzenia nowych historii.

 

Co w takim razie będzie stanowić kanon? Obie filmowe trylogie Gwiezdnych wojen, serial animowany Star Wars: The Clone Wars oraz nadchodzące produkcje, w tym wspomniane Star Wars: Rebels oraz powieści i komiksy sprzedawane nakładem wydawnictwa Del Rey. Nie można również zapomnieć o kolejnych kinowych produkcjach, z których pierwsza trafi na srebrny ekran 18 grudnia 2015 roku i choć przedstawi wydarzenia po Powrocie Jedi, to nie będą one miały wiele wspólnego ze znaną fanom fabułą zgodną z Expanded Universe. To właśnie wspomniany wcześniej element niespodzianki, jaki mają wnieść epizody VII-IX. Nowa, przedstawiona przez Lucasfilm wizja dotyczy także przyszłych gier. Te, które nie będą jej odpowiadać, zostaną uznane jako nieoficjalne, tak jak uczyniono to teraz z seriami Knights of the Old Republic czy The Force Unleashed, których historie tak naprawdę „nie wydarzyły się”.

Aby planowane tytuły były zgodne z nowym kanonem, utworzono grupę specjalistów (tzw. story group), która będzie koordynować pod czujnym okiem Kathleen Kennedy prace nad produkcjami sygnowanymi marką Gwiezdnych wojen i dbać o spójność fabularną. Czeka nas zupełnie nowy rozdział, który na razie wywołał sporą burzę w sieci. Czas pokaże, czy ścieżka, jaką obrało Lucasfilm, była – chociaż częściowo – słuszna i uzasadniona.

 

Dla mnie ten miecz jest magiczny. No w życiu bym na to nie wpadł. Niech przemycą więcej średniowiecznych elementów rycerskości do space opery SW i powstanie obłędna mieszanka stanowiąca o oryginalności nowej trylogii. Nie będzie za bardzo podobna do IV-VI, ani przesadnie rozkolorowana jak I-III.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to wszystko wiem i nawet po dłuższym czasie pogodziłem się z tym, bo mimo wszystko fajnie że będą kolejne filmy. Tylko obawa jest że to spartolą. Ten miecz to przegięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to wszystko wiem i nawet po dłuższym czasie pogodziłem się z tym, bo mimo wszystko fajnie że będą kolejne filmy. Tylko obawa jest że to spartolą. Ten miecz to przegięcie.

 

No ale dlaczego? Jelec, czyli garda ma bardzo duży sens jeśli rozpatrywać pojedynki mieczy świetlnych. Duku może powalczyłby trochę dłużej z Anakinem gdyby miał taki miecz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zadaniem jelca jest powstrzymanie ostrza zsuwającego się po klindze - jakby tak zjechał na tym mieczu to po prostu odciąłby ten "cycek" :biggrin: Także przesłanie kryjące się za tym dynksem zapewne będzie bardziej złożone ;p

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się niesamowicie zajarałem tym teaserem i czekam na premierę. A co do zapowiedzi to w tym tygodniu wypuszczono również pierwszy trailer Jurrasic World.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieć słabo, to nie powiedzieć nic. Terminator zgwałcony i postrzelony w tył głowy z dwururki. Wygląda jak autoparodia. Historia znowu ta sama, efekty marne, aktorstwo panny Clarke dramatyczne.... Seria zakończyła swój żywot na dwójce. Tylko Arnold pomimo 125 lat daje radę, ale ostatnia scena to już głośne klaśnięcie ręki o czoło. Szkoda. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nic trzeba będzie się wybrać na trzecią część Uprowadzonej w styczniu 2015 :].

Edytowane przez Velans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny trailer pełnometrażowego filmu ` EKIPA ` serial miazga , polecam wszystkim. Film zapowiada się elegancko :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A myslalem ze gorszego filmu od pierwszej proby ekranizacji Hitmana nakrecic sie nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa forma życia, występuję m.in. Ripley aka Sigourney Weaver, reżyseruję Neil Blomkamp ten od Dystryktu 9 i nie jest to Alien 5...

 

 

na deser Yo-Landi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chappie może być fajny, zobaczymy.

Co do Aliena nowego, to akcja podobno ma się dziać pomiędzy 2, a 3 częścią. Także raczej nie będzie się nazywać Alien 5 :)

Zresztą chyba tylko 3 cześć miała cyferke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko Neil B. wrócił do formy przy Obcym. Elizjum było całkiem całkiem, a debiut District 9 wiadomo że super. Co nie zmienia faktu że na ten moment jeden z lepszych reżyserów młodego pokolenia Sci-Fi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×