Skocz do zawartości
polo508

Zwiastuny/nowości/zapowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Ridley Scott też podobno ma sprawować pieczę nad tym filmem, także może być z tego coś naprawdę dobrego.

Jestem ciekaw czy Sigourney też zaangażują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scott od dłuższego czasu jest gwarancją lekko śmierdzącej kupy (moim, ale i nie tyle, skromnym zdaniem)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

CO. TO. MA. DO. JASNEJ. CHOLERY. BYĆ. oO

 

Terminator 1984-2015 [']  (chociaż w sumie zdechł już przy okazji buntu maszyn, ale tutaj zapowiada się większe kupsko)

 

289saf.jpg

 

 

[']

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W reżyserskiej wersji T2 była scena gdy John uczył Terminatora uśmiechać się. W oryginale scena wypadła bo Cameron stwierdził że Terminator nie może być obiektem żartów. Co nie zmienia faktu że padłem jak ją zobaczyłem.

Być może "to coś" ma być ukłonem w stronę tej sceny. Nie jestem odosobniony w stwierdzeniu że ta część jest murowanym kandydatem do miana "kupy roku".

 

Zwiastun Ant-Mana o dziwo zachęcający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, marudzicie, gorzej niż T3 na pewno nie będzie. Ja jestem tylko ciekawy jak pokazali atak Skynet'u bo to mnie zawsze interesowało, Doomsday :)

Nic nie przebije klasyki, czyli T1 i T2. Ktokolwiek będzie chciał porównywać ten film do tamtych to się srogo zawiedzie.

Dla mnie pierwsze dwa Terminatory to jedne z najlepszych filmów, cała reszta to dodatek do uniwersum, które jest świetne, ale jakoś nie potrafią wykorzystać potencjału.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie licząc idiotycznego miecza świetlnego który pozbawił by użytkownika palców przy pierwszej okazji to zapowiada się świetnie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej wnerwiają kwiatki typu atmosfera tlenowa na wulkanicznej planecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie licząc idiotycznego miecza świetlnego który pozbawił by użytkownika palców przy pierwszej okazji to zapowiada się świetnie  ;)

Jako maniakalny fan tego uniwersum zgadzam się. Mniejsza o użyteczność, sam miecz jest słaby i tyle.

Niemniej jednak w te święta rodzina mnie udusi, najchętniej spędziłbym je w kinie :D

 

Mnie bardziej wnerwiają kwiatki typu atmosfera tlenowa na wulkanicznej planecie.

Serio? W filmie fantasy? Powinieneś w takim razie zacząć od tego, że w kosmosie dźwięku nie słychać :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? W filmie fantasy? Powinieneś w takim razie zacząć od tego, że w kosmosie dźwięku nie słychać :wallbash:

 

To co się czepiasz miecza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co się czepiasz miecza?

Bo mi zwyczajnie nie pasuje do klimatu. I to nie tylko kształt ale i samo ostrze jest jakieś dziwne, jak ze spawarki.

 

Tylko błagam - nie argumentuj mi wyświechtanym tekstem z internetów, że jelec został wymyślony w EU, bo to do mnie nie trafia.

Pojawił się i owszem, ale tylko raz i jakoś nikt tego tematu nie ciągnął dalej.

A ostatnio jest to wbijane wszystkim do głowy chyba na zasadzie im dłużej będą to wszyscy powtarzać, tym szybciej się przyjmie.

Zrobili tak, trudno. Ocenię może inaczej jak zobaczę film.

Cholera tak daleko do tego grudnia.... tym drugim zwiastunem pozamiatali moje fanowskie serce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy większą porażką będzie nowy Terminator czy jednak Park Jurajski. Genetycznie zmodyfikowany dinozaur mutant. Taaaaaaa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko błagam - nie argumentuj mi wyświechtanym tekstem z internetów, że jelec został wymyślony w EU, bo to do mnie nie trafia.

Nie wiedziałem że są jakieś kłótnie na ten temat ale faktycznie jelec pojawił się w Europie w okolicy X wieku n.e.

Odejście Lucasa to najlepsze co mogło się przytrafić uniwersum SW. Będzie tylko lepiej. Piękny rok się szykuje dla miłośników pocornu. Avengers, Mad Max i SW w grudniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba bardziej wolałem jak dinozaury były gumowymi marionetkami niż obrazami 3d.

No i mam problem z nowym "Parkiem"...ta cała nagonka na jednego dinozaura z całą armią trochę jest przegięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus tresowane welociraptory. Widział ktoś w cyrku tresowanego krokodyla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×