Skocz do zawartości
polo508

Zwiastuny/nowości/zapowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Park Jurajski coś czuję będzie niewypałem, Mad Max to taka niewiadoma. Legendy z Gibsonem nigdy nie przebiję, ale byle to było solidne kino.

Zaś co do Star Warsów to jestem nastawiony mega poztywnie. To co mówią twórcy + to co pokazali w dotychczasowych trailerach daję mi nadzieję, że w końcu zobaczymy Star Warsy na poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że są jakieś kłótnie na ten temat ale faktycznie jelec pojawił się w Europie w okolicy X wieku n.e.

Odejście Lucasa to najlepsze co mogło się przytrafić uniwersum SW. Będzie tylko lepiej. Piękny rok się szykuje dla miłośników pocornu. Avengers, Mad Max i SW w grudniu.

EU - to skrót od Expanded Universe, czyli świata Star Wars wykreowanego w książkach, komiksach i grach, które to Disney skasował całkowicie.

Kłótnie są między fanami o ten miecz i najczęstrzym argumentem jest właśnie to, że pojawił się on w jednej z książek :)

Faktycznie, po ostatnim zwiastunie mam ciary cały czas, odejście Lucasa to może być zbawienie.

 

 

Zaś co do Star Warsów to jestem nastawiony mega poztywnie. To co mówią twórcy + to co pokazali w dotychczasowych trailerach daję mi nadzieję, że w końcu zobaczymy Star Warsy na poziomie.

Zwłaszcza w tym drugim. Klimat wylewa się wiadrami. Trzymajmy kciuki.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz podział będzie inny niż tylko stara trylogia i nowa trylogia. Fani będą określali filmy jako Seria Lucasa i Seria Myszki Miki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tu się nie zgodzę. Disney Marvelowi dał wolną rękę w komiksach i dobrze im to wychodzi. Z uniwersum SW ma być tak samo. Na pewno bardziej infantylnie niż w ep. 1-3 już nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tu się nie zgodzę. Disney Marvelowi dał wolną rękę w komiksach i dobrze im to wychodzi. Z uniwersum SW ma być tak samo. Na pewno bardziej infantylnie niż w ep. 1-3 już nie będzie.

Fakt, nawet Disney nie popłynie jak Lucas z Jar Jarem (mam nadzieję).

Co do wolnej ręki, to tu jest trochę inaczej - powstał zespół ścisłej współpracy i od teraz filmy, książki, komiksy i gry mają być spójne co do wydarzeń i wątków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kolejny trailer lepszy. Obym się nie zawiódł. 

 

 

ps. Dopiero w tym zwiastunie zobaczy łem, że postać grana przez Theron nie ma ręki

Edytowane przez DamianGrecky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ruszyło z filmami Gangsterskimi :) i bardzo dobrze bo uwielbiam ten gatunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Mad Max podobno genialny. Średnia na RottenTomatoes 99%, ocena na IMDB 9.0 przy 15 tysiącach głosów, 9/10 w recenzji na Filmwebie. O rany :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie pierwsze recenzje też świetne. Podobno to jeden, wielki, nieustający pościg w klimatach drugiej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nowy Mad Max to kinowa propozycja obowiązkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta część jest jakąś kontynuacją poprzednich lub jakoś do nich nawiązuje? Nie oglądałem wcześniej żadnej części, ale na tę z chęcią bym się przeszedł do kina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ma nawiązań do poprzednich części.

 

Faktycznie ma świetną średnią ocen:
http://www.metacritic.com/movie/mad-max-fury-road
http://www.imdb.com/title/tt1392190/?ref_=fn_al_tt_4
http://www.rottentomatoes.com/m/mad_max_fury_road/

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kolejny remake ... czy oni już naprawdę nie mają żadnych oryginalnych pomysłów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli remastery, w kinie remaki, w muzyce też ;)

Ot takie czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli remastery, w kinie remaki, w muzyce też ;)

Ot takie czasy.

Strach się bać za co się zaraz zabiorą ... za Ojca Chrzestnego??!!

Dobrze że chociaż Ridley Scott poszedł po rozum do głowy i nowy Łowca Androidów będzie kontynuacją (chociaż i tak nie wróże wielkiego sukcesu...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strach się bać za co się zaraz zabiorą ... za Ojca Chrzestnego??!!

Dobrze że chociaż Ridley Scott poszedł po rozum do głowy i nowy Łowca Androidów będzie kontynuacją (chociaż i tak nie wróże wielkiego sukcesu...)

Pewno w myśl "poprawności politycznej" nowy ojciec chrzestny będzie czarny (adoptowany przez sycylijską rodzinę imigrant z Afryki - coś jak Balotelli). Albo co gorsza ojciec chrzestny będzie matką chrzestną :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powinno trafić do działu humor, ale tu bardziej pasuje:

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marvel chyba nawet specjalnie nie miał nic do pokazania szerszej publiczności.

Ja jestem zawiedziony ze nie dostaliśmy zwiastuna Warcrafta, bo ci ci widzieli za zamkniętymi drzwiami to wychodzili zachwyceni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×