Skocz do zawartości
pack

The Tomorrow Children

Rekomendowane odpowiedzi

Nietypowy tytuł, ciekawe jak to się będzie prezentować w rozgrywce i czy będzie grywalne :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze zrozumialem z maila ze beta jest 22 miedzy 19:00 a 22:00 ? i tylko wtedy pójdzie grac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



"Your permissions do not allow you access to this section.  " problem z głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaahh a ja dopiero teraz znalazłem maila z zaproszeniem :P LOL niech sobie betę w D... wsadzą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam na bieżąco opinie na GAF'ie i są bardzo pozytywne. Pomysł na grę wydaje się ciekawy ale ja dalej nie do końca ogarniam na czym tak naprawdę polega rozgrywka. Chodzi typowo o farmienie surowców i rozbudowę miasta ??.

 

Fragment z gameplayu tuż przed zamknięciem bety. Jedno trzeba powiedzieć, gra wygląda przepięknie i dla samej oprawy chyba to sprawdzę.

 

https://www.youtube.com/watch?v=V4MJ-QmTgFM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta pownownie działa - od dzisiaj (9.00), do jutra (9.00)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK 55 minut z beta i dosc. Moze i pomysl jest ciekawy, ale po prawie godzinie jestem zmeczony, naprawde zmeczony, i nic mnie przy tej becie nie trzyma, nic nie powoduje zebym chcial dac jej druga szanse, nic absolutnie nic mnie w tej grze nie pociaga.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się w ogóle w tej grze robi? na czym polega rozgrywka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po owych 55 minutach nie bardzo kumalem o co chodzi poza tym ze trzeba zbierac zasoby, wytwarzac  energie dla miasta, moze calosc zyskuje pozniej, ale ja nie przebilem sie przez ten poziom najwyrazniej...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie licznik gry to ponad 5 godzin. Króciutki wstęp i gra rzuca nas w świat. Powiew świeżości w grach, coś innego, gratka dla ludzi lubiących online, współpracę, WSPÓŁPRACĘ, W.S.P.Ó.Ł.P.R.A.C.Ę...to tylko Beta, widać sporo zagubionych ludzi, jak zawsze też idioci, ale i mnóstwo sprawiających wrażenie, że grają od...dawna ;) Gra jest w wersji PL ale nadal wielu rzeczy w niej nie kumam. Rozbudowa Ratusza, w jego wejściu jest symbol żelaza, na wejściem cyfry...dostarczyłem i nic. Ciężko w rozbudowanym mieście postawić sobie dom, bo...zawsze za mało Ratusz rozbudowany :) Dalej, zadanie od władcy, każdy ma postawić 2 wieżyczki obronne, idę do warsztatu, robię "schemat"/znak, zanoszę, stawiam i mam info, że coś z pozwoleniem nie tak. Same światy ciekawie/inaczej pomyślane, czuć "rękę" Azjatów :D Te kolory, potwory, mieszanka plasteliny, mangi, drewno, Godzilla...WARTO ograć betę, zawsze to lepiej niż zakup 90% innych gier w ciemno, bez demka czy bety, a potem płacz...

Sam jestem zaskoczony, że TAKA (tylko online) gra mnie wciągnęła . Chyba nie było gry w której WSZYSTKO podporządkowane jest TYLKO wspólnemu dobru ;) Owszem, można się szwędać, cudować, kombinować i mieć wszystko gdzieś. Ja nie rozumiem fenomenu Minecraft, WoW, a The Elder Skrolls jako JEDYNĄ gre od lat, kupiłem, pograłem chwilę i szybko sprzedałem. Każdy ma inny gust, ogram Betę na maxa, rozbudowana cholernie, na chwilę obecną jednak nie zapłacę 220 zł za full.

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są pierwsze oceny w okolicach 5/10. Kolejna z mocno lansowanych gier przez sony mocno poniżej oczekiwań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz jak jeden z recenzentow - ja w becie odbilem sie od tego ze za malo mialem informacji co jak po co i dlaczego.

Niemniej zupelnie mnie ominela wiadomosc ze zrobili z tego free to play. Myslalem ze to mialbys normalny pudelkowy tytul.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minut temu, pablos_PRO napisał:

http://www.eurogamer.pl/articles/2017-07-06-serwery-darmowego-the-tomorrow-children-na-ps4-zostana-wylaczone

 

R.I.P. Szkoda było czasu na promocję tego tytułu na tych wszystkich konfach Sony

 

no to znaczy ze to nawet roku nie pozylo.... 

Mysle ze po czesci zawinily pewne zmiany w projekcie - zeby zrobili z tego platny tanszy produkt przystosowany takze dla singlowego gracza ktory zyskuje jesli gra sie z ekipa, ma jakies rozsadne wprowadzenie po czym juz zostawia gracza ale rzuca mu informacje niechalnie to moze by to troche pozylo. A tak przejscie na free to play moim zdaniem zabilo ta gre. ludzie pobiora troche cos podlubia znudza sie, albo nie bedzie chcialo im sie inwestowac czasu bo masa tytulow wychodzi ktore chcemy ograc i gra idzie w odstawke a potem leci z dysku. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×