Skocz do zawartości
SephiroT

SingStar

Rekomendowane odpowiedzi

Śpiewałem tylko 2 razy ale nie zauważyłem tych problemów.

Jak Ci sie to udalo skoro "zawartosc jest tymczasowo niedostepna"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisałem na poprzedniej stronie. Mi wszystko działa. Przez chwile nie działało ale zmieniłem ustawienia konsoli na jezyk Angielski i zadziałało. Ale potem nawet na normalnym polskim tez zaczęło działać i działa nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy wchodzę w sklep dostaję taki komunikat:

1f87a50b843bb6349b28133169188c4c.jpg

Mimo tego, że sklep w tle działa to po wciśnięciu "ok" wywala mi za każdym razem do głównego menu. Nie da się pobrać żadnej piosenki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy wchodzę w sklep dostaję taki komunikat:

1f87a50b843bb6349b28133169188c4c.jpg

Mimo tego, że sklep w tle działa to po wciśnięciu "ok" wywala mi za każdym razem do głównego menu. Nie da się pobrać żadnej piosenki.

Wiekszosc z Nas ma ten problem. Podejrzewamy ze ma to zwiazek z premiera ktora odbedzie sie dopiero 5 Listopada.

Jak juz pisałem na poprzedniej stronie. Mi wszystko działa. Przez chwile nie działało ale zmieniłem ustawienia konsoli na jezyk Angielski i zadziałało. Ale potem nawet na normalnym polskim tez zaczęło działać i działa nadal.

Zmieniles tylko jezyk konsoli na angielski czy konto PSN na UK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja SingStar działa Full HD na PlayStation 3 i dodatkowo nadal obsługuje płyty z PS2. Na PS4 wygląda identycznie, jest mniejsza baza kawałków i dodatkowo nie chodzą płyty ani z PS2 i PS3. Dla mnie wybór jest prosty kupuję wersję SingStar Mistrzowska Impreza na PS3. 

 

Ciekawe tylko jak będzie z trofeami? Będzie się je zbierać od nowa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 trofea sa od nowa. Jesli wam nie dziala SingStore na PS4 to spróbujcie wejsc do PS Strore z PC i w polu szukaj wpiszcie wykonawców których mieliście zakupionych w wersji na PS3. Jak wam znajdzie ich  w wersji na PS4 to dodajcie do kolejki aby pobrać. Po włączeniu PS4 od razu wam pobierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zmienić język store na angielski.

Na PS3 z singstarem bylo to samo

Jak? Rozumiem, że założyć konto na Wielką Brytanię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Menu > Ustawienia > PSN > Informacje o koncie czy gdzieś tam i masz zmianę języka z PL na En.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zadziałało Ci to? U mnie wciąż ten sam fant..

 

EDIT: Zrobiłem jak koledzy poradzili, czyli ściągnąłem ręcznie z PSS jedną piosenkę i nagle cały Singstar ozdrowiał. Działa przeglądanie sklepu z poziomu gry i cała reszta :)

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piosenki są już w ps store i można ściągać za darmo te które się miało na ps3 tylko trzeba ich pojedynczo szukać, bo Singstar nadal uparcie twierdzi, że nie ma zawartości. Widocznie dopiero je dodali i jeszcze gra nie ogarnia albo faktycznie czeka na premierę 5 listopada. I mam pytanko. Czy jak kupię teraz ten pack z 2 mikrofonami i zdrapką na 10 piosenek to ta zdrapka zadziała też dla piosenek na ps4? One niby są połaczone na storze, ale chce mieć pewność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam tez tak opoznia mikrofony? Nie ma znaczenia czy zaspiewam na telefonie czy bezprzewodowym mikrofonie-caly czas jest opoznienie. Zrobilem kalibracje ale to sie ba wiele nie zdalo. A jest ono na tyle duze ze obcina koncowki wersow i nie zalicza punktow do konca!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś 2h. Śpiewałem do apki na telefonie i mój IP4 ładnie zbierał głos chyba nawet o niebo lepiej niż ten ze standardowego zestawu dodawanego do konsoli.

 

Póki co social ciągle mi działa, i mogę oglądać innych sam nic nie zamieszczę bo trza kamerę mieć.

 

Wciąż czekam na nowe utwory (stare też).

 Wiesz ile telefonów na raz można podłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest u Was z lagami miedzy telefonem a gra? U mnie jest strasznie-mimo konfiguracji opoznienia!

Do tego stopnia laguje ze ostatniego slowa w kazdej linijce nie zdazamy dospiewac!

Sprawa ma sie podobnie z bezprzewodowymi mikrofonami! Na PS3 takich jaj nie bylo!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zauważyłem, czasem tylko jak jest szybko spiewana linijka. Ale może to dlatego że prawie nigdy na trzeźwo nie śpiewam Adel z żoną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zauważyłem, czasem tylko jak jest szybko spiewana linijka. Ale może to dlatego że prawie nigdy na trzeźwo nie śpiewam Adel z żoną :D

Wiekszosci tych piosenek nie da sie spiewac na trzezwo-chyba ze zona na jajach stanie obcasem! :P

Musze sprawdzic konfiguracje mikrofonow. Podlaczalem je na szybko zeby tylko sprawdzic jak to dziala. Wiem ze baterie sa juz w nich slabe (jeden sie nawet rozladowal) i moze to byc glowna przyczyna takiego lagowania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zawiedziony odnowioną wersją.  Oczywiście fajnie, że wprowadzili nową stylistykę, bo singstarowi przyda się powiew świeżości, no ale kurcze... wykastrowali najlepsze rzeczy jakie w nim były:
* nie można wybrać długości piosenki

* nie ma trybu imprezy (liczyłem, że jeszcze bardziej go rozwiną, a oni go usunęli :o )

* nie ma trybu multiplayer (który był i tak źle zrobiony, ale liczyłem na to, że dodadzą tryb wyszukiwania losowej osoby ze świata, która będzie chciała się ze mną zmierzyć)

* nie ma trybu duet

* naliczanie jest skopane, nie rozumiem po co komu tak wielka skala? ponad 2 miliony? serio?

* nie można dodać pojedynczych graczy

* brak nowych utworów w SS, a myślałem, że przy premierzy gry na PS4 się postarają

 

Na plus:

* wygląd

* płynność

* obsługa smartfonu (z tym, że nie można wybrać opcji smartfon-mikrofon, tylko jest albo to albo to)

* lepszy tryb zapisu mediów

 

Plusy i tak chowają się przy takiej ilości minusów, więc mam nadzieję, że nie mają zamiaru tak to zostawić, bo w takim wypadku będę włączał starego singstara z płyty i będę grał na nim po prostu. Opinię opieram na wersji na PS3, ale domyślam się, że na PS4 jest identycznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawil się pewien problem. Kupiłem singstar party pack z 2 mikrofonami i tym voucherem na 10 piosenek. Wcześniej chcialem się upewnić czy wszystko jest kompatybilne więc spytalem playstation polska o to i odpowiedzieli mi że zarówno mikrofony jak i voucher sa kompatybilne i faktycznie mikrofony działają(ledwo slychać swoj spiew ale to podobno wina gry) ale z voucherem już tak kolorowo nie jest. Jest on przystosowany pod ps3. Kiedy wpisuje go w sklepie na ps4 wyskakuje bląd o braku kompatybilnosci kodu. W przeglądarkowym sklepiej wyskakuje też bląd z kompatybilnością. Wpisalem więc kod na vicie i tam go zaakceptowało. Pojawiła się ta zakladka singstar promotions czy co, do której się wchodzi i tam jest wybor 10 piosenek. Problem w tym ze na vicie pokazuje mi tylko katalog alfabetycznie a jak już gdzies wejde to jest pusto. Nie ma piosenek. Na stronie internetowej nie moge tego pobrac w liście usług na ps4 nawet nie widać, że taki kod posiadam. Ktoś ma jakis pomysł? Nie posiadam ps3. Sony odpisalo mi, że to wina nie działającego sklepu na ps3, ale nie wiem czy to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płytka z grą wczoraj zakupiona i zaśpiewana.
Niestety kawałków z ps3 dalej nie mogłem ściągnąć :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płytka z grą wczoraj zakupiona i zaśpiewana.

Niestety kawałków z ps3 dalej nie mogłem ściągnąć :/

Sprobuj sciagnac je pojedynczo prosto ze sklepu. Przez gre niestety sie nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wejdz sobie najpierw do gry i spisz piosenki ktore mozesz pobrac z systemu PS3. Nastepnie wejdz do sklepu PlayStation Store i wpisz je recznie w wyszukiwarce. Powinienes miec je do pobrania za darmo-przy reszcie wyswietli Ci sie cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×