Skocz do zawartości
SephiroT

SingStar

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka osob pisalo wczesniej ze Singstore juz dziala. Jak sie okazuje, nie dziala.. w dalszym ciagu wywala komunikat o braku zawartosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka osob pisalo wczesniej ze Singstore juz dziala. Jak sie okazuje, nie dziala.. w dalszym ciagu wywala komunikat o braku zawartosci.

Działa - kupowałem dwa kawałki, i żadnych komunikatów nie wywalało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wszedlem zeby zobaczyc czy cos nowego sie pojawilo w sklepie i wywalilo kominikat o braku zawartosci. Poza tym nie moge tez przy pomocy gry sciagnac kawalkow z PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czyli Singstar: Mistrzowska impreza działa w tym singstarze z PSS?? Coś na zasadzie płyt SS z PS2 na PS3???

 

Czyli wczytują się piosenki? Nie ma oddzielnych trofków tak.

 

Pytam bo moją żonkę kusi, 109 zł za 30 utworów to nie najgorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, zadna z poprzednich wersji Singstar na plytach nie zadziala. Nie sa one wspierane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś/testował które mikrofony ( tradycyjne ) działają z wersją na PS4??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś/testował które mikrofony ( tradycyjne ) działają z wersją na PS4??

Na pewno dzialaja bezprzewodowe bo na takich spiewalem. Mowa o tych oryginalnych Singstar. Nie wiem jak jest z przewodowymi. Oczywiste jest ze dzialala bedzie aplikacja mobilna na smartfony.

Jedyny problem to opoznienie (przynajmniej u mnie). Czasami jest tak duze ze nie pozwala mi dospiewac linijki do konca i urywa ostatni wyraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne przewodowe tez bez problemu działają. I po skorygowaniu w opcjach opóźnienia brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne przewodowe tez bez problemu działają. I po skorygowaniu w opcjach opóźnienia brak.

To przewodowe tez maja opoznienie? O co w tym w ogole chodzi? Na PS3 zadnych opoznien i konfiguracji nie bylo i dzialalo bajecznie, a tu takie kombinacje! Ja nie moge przez to spiewac bo nie ma sensu gdy mam szanse tylko na zaspiewanie polowy linijki i przechodzi do kolejnej...

Konfiguracje opoznienia mam na >200ms ale dalej to nic nie daje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zdaje mi sie ze to nie mikrofony mają opóźnienie tylko TV. (ale mogę się mylić ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy macie problem ze śpiewaniem z telefonu? czy to iphone czy Android nie mogę podłączyć telefonu jako mikrofon... wpisuję kod któy wyświetla się  w singstarze, ale niestety nie mam pojęcia co dalej... czy muszę coś zmienić w ustawieniach konsoli czy telefonu?  po wpisaniu kodu nie mam podświetlonej opcji mikrofon... 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zdaje mi sie ze to nie mikrofony mają opóźnienie tylko TV. (ale mogę się mylić ;) )

Watpie zeby to byla wina opoznienia telewizorow bo u mnie nic sie nie zmienilo (oprocz konsoli) i nagle opoznienia wystepuja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiecie moze czy istnieje mozliwosc zakupienia utworow z psstore na "wspole" zeby z jednego konta dwoch uzytkownikow moglo pobrac dana piosenke na swoje konsole PS4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiecie moze czy istnieje mozliwosc zakupienia utworow z psstore na "wspole" zeby z jednego konta dwoch uzytkownikow moglo pobrac dana piosenke na swoje konsole PS4 ?

Piosenki sa na stale przypisane do konsoli wiec nie da rady. Mialem sytuacje z PS3 kiedy konsola mi sie spalila i kupilem nowa-musialem pisac do Supportu zeby mi przeniesli piosenki na nowa konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok rozumiem, a jest jakis sposob (poza kupieniem gry na cd) zeby zakupic gdzies polskie piosenki bo na singstore jest tylko 4 czy 5 utworow i to jeszcze verba wiekszosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piorkuje Sony!

Serio SingStar (ta niebieska niechciana przez wielu ikonka na PS3 - z idiotycznym podkladem muzycznym w menu) byl przyjemna imprezowa gra, alternatywnie byl nie najgorszy do zabawy we dwoje ale impreza to byla sila tej gry.

Oczywiscie Sony musialo zepsuc wszystko co sie dalo i co lubilem w tej grze. Poczawszy od nowego zupelnie mi nie pasujacego prostego kafelkowego menu - gdzie cover flip do wyboru piosenek ja sie pytam?

A na kastracji zawartosci skonczywszy ze nie wspomne o resecie statsow w songach... sorry jesli to jest update to ja to widze jako srogi downgrade!

 

Noż, kurza twarz, motyla noga ja rozumiem ze nie mam glosu ale czemu nie ma opcji jak byla wczesniej zeby zmienic glosnosc swojego wokalu... lagi o ktorych wspominaja recenzje zaraz postaram sie obczaic (ponoc mic na kablu tez ma laga) Pytanie ktore stawiam - how could you Fxxx this up?

 

Do tego sklep - no niech ich ges kopnie, kacze pioro - okladki laduja sie jakby chcialy a nie mogly... przewijam i mam co puste przestrzenie... really w 2014r? Jak wczesniej dzialalo?

 

Jestem zniesmaczony i rozczarowany - tym co wladaja jako tako ang polecam ta recke: http://www.eurogamer.net/articles/2014-11-13-singstar-ultimate-party-review

 

Przepraszam za ten rant ale no czasami negatywne emocje sa przelewane przez klawiature.

 

PS.

Dla uzytkownikow PS4: Jeśli posiadasz utwory zakupione uprzednio z SingStore na PS3 i są one dostępne także na PS4, możesz pobrać je ponownie na PS4 bez dodatkowych opłat. - Problem polega na tym ze chyba poszlo o jakies licencje bo ponoc na PS4 utworow wielu z PS3 brakuje co znaczy ze wasze biblioteki moga sie uszczuplic.

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko śmiga bez zarzutu. To mój pierwszy Singstar więc kolekcję swoich utworów buduję od nowa.

Ale ja tak z innej beczki :

Orientuje się ktoś czy można wyciszyć swój wokal w samej grze?

Bo jest tam opcja wyciszenia wokalu, z tym ze tego oryginalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś może zestaw Party Pack (2 mikrofony + 10 utwórów do pobrania) i może potwierdzić, że można ściągać utwory ze sklepiku z PS4? 

Posiadam co prawda zarówno PS3 jak i PS4, ale chciałbym wykorzystać voucher, by mieć 10 piosenek w Singstarze na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko śmiga bez zarzutu. To mój pierwszy Singstar więc kolekcję swoich utworów buduję od nowa.

Ale ja tak z innej beczki :

Orientuje się ktoś czy można wyciszyć swój wokal w samej grze?

Bo jest tam opcja wyciszenia wokalu, z tym ze tego oryginalnego.

 

Podczas śpiewania którymś przyciskiem na padzie sie wycisza, ale nie pamiętam którym. Albo którymś R albo L albo :dpad: .

Edytowane przez mkober

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak  jest z tymi starymi mikrofonami działają one na PS4 czy nie...Trzeba coś ustawić,aby zminimalizować te opóźnienia..Czy jak się ma te stare mikrofony to koniecznie jest potrzebna kamera na PS4 czy same mikrofony wystarczą...Pytam,bo nie wiem czy zrobić prezent komuś na święta(tak tak sobie coinsy do FUT-a a innym Singstara) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienie jest i na mikrofonach i na telefonie. Zwalili grę po prostu. Ustawienia w opcjach dot. opóźnienia TV dotyczą czego innego. U mnie wykrywa 70ms i dzięki temu gra łapie słowa w idealnym momencie ale i tak słyszysz siebie z głośników z opóźnieniem, więc jedyną opcją jest wyciszenie swojego głosu. Jeśli ktoś nie ma tego problemu to niech sie wypowie jak to zrobił, bo gra z tym błędem jest niestety mało grywalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie kupie dzialajace mikrofony :) martwi mnie brak polskich piosenek Ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×