Skocz do zawartości
czacha79

Dragon Age: Inkwizycja

Rekomendowane odpowiedzi

Przegląda forum i przeglądam i nie widzę nigdzie tematu dot. Dragon Age .. nikt nie czeka na Inkwizycję? Bo że nikt się jej nie spodziewa to wiadomo  :laugh:

 

Polska premiera tego RPG już za niecały miesiąc, 20 listopada 2014

 

 

Wygląda świetnie, rozgrywka w znacznej mierze oparta na pierwszej części po tym jak 2'ka została ostro 'shejtowana'. Silnik FrostBite 3, dostępna będzie opcja co-op, ale nie dotyczy ona wątku fabularnego. 

 

Będzie fajny umilacz czasu zanim wyjdzie Wiedźmin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam :D Ale premiera w listopad? Trochę tego za dużo będzie na raz :D W 2 poprzednie części grałem na X'ie i nie mogę się doczekać również tej cześci. Jedynka była mega, z dwójką gorzej, ale grać się grało.

 

Plus ten co-op ;) Nic tylko się cieszyć, ale czy wezmę na premierę? Chyba będę zmuszony poczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest mały problem z tym listopadem, w ciągu tygodnia wychodzą 4 gry które chcę mieć. W serie Dragon Age nie grałem, ale brakuje mi na PS4 fajnego RPG, gry która by mnie wciągnęła na wiele godzin ..

 

Na tym filmiku przeszkadza mi troche rozmiar postaci na ekranie, strasznie dużo zasłania, ale na YT są filmy z bardziej oddaloną kamerą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którymś z gameplayów widziałem, że można sobie kamerę ustawić "pod siebie", ale nie dam sobie ręki uciąć, ponieważ dosyć dużo tego obejrzałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże,oby tylko dorównała pierwszej części :yes: .Wciągnąłem się niemiłosiernie w pierwszą część,klimat,opowieść,dubbing.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledze chodziło o temat tej gry na PS4 zapewne. Ja również czekam z wypiekami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam, preorder w PSS już zrobiony. Oby dorównało jedynce, która była świetna. Też mnie zastanawiało czemu nie ma tematu.

Edytowane przez Turin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe preorder złożony razem z preorderem na AC:U.

Brak tematu - ale przeoczenie :D

Jedynka i dwójka zplatynowana. Cokolwiek dadzą to "zmęczę" ale liczę na coś więcej niż 3 dungeony powtarzane w kółko od różnej strony i z nowymi otwartymi drzwiami jak to było w DA2.

Ciekaw jestem trofeów ... chyba przyznacie że niektóre były pokręcone i bardzo ograniczające swobodę rozgrywki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... dostępna będzie opcja co-op, ale nie dotyczy ona wątku fabularnego.

Będzie fajny umilacz czasu zanim wyjdzie Wiedźmin.

W jakim sensie opcja coop nie bedzie dotyczyć wątku fabularnego??

Jakoś mi się spodobała całość zaprezentowana na gameplay'ach i na pewno kupię bo jakby inaczej. Walenie smoka toporem prosto w caban, to jest to czego mi trzeba w zimowe wieczory przy dźwiękach kominka (puszczonego z telefonu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie opcja coop nie bedzie dotyczyć wątku fabularnego??

 

 

To znaczy ze grajac w kampanie nie mozesz grac z innymi graczami. Co-op ma byc mozliwy w konkretnych lokacjach, cos a'la dungeons (lochy). Tak przynajmniej powiedzieli ludzie z IGN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie tak jarałem, że można będzie wspólnie w 4 osoby przechodzić grę, taka wizja była piękna :( Odebrali mi sporo szczęścia z tego powodu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co-op będzie przypominać tego z Mass Effect 3 - czyli jakaś lokacja i pre-definiowane postaci. Jeśli będzie odpowiednio rozbudowane to może być ciekawie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że będzie ciekawie :) bo już moje zainteresowanie tyci spadło przez ten coop :P

Edytowane przez MyriuR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam , ze przekonuje sie do tej gry z kazdym obejrzanym materialem a w glowie zapala sie swiatelko nadziei na udany RPG. Na tyle udany zeby zapelnic czas do wydania Wiedzmina :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam , ze przekonuje sie do tej gry z kazdym obejrzanym materialem a w glowie zapala sie swiatelko nadziei na udany RPG. Na tyle udany zeby zapelnic czas do wydania Wiedzmina :D

http://youtu.be/G6widVxJOpc

Jest dobrze, czekam na ten tytuł i nakręcam się sam :D tak jak mówisz, idealny tytuł na przetarcie drogi Wieskowi :) Edytowane przez MyriuR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda z X Boxa ale i tak warto...

AngryJoe Dragon Age: Inquisition - Impressions: http://youtu.be/4VCJfuY142I

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to , ze jednak dostaniemy dobra , moze nawet bardzo dobra gre.

Fajnie rozwiazany system taktyczny , w pozniejszych etapach gry bedzie zapewne bardzo pomocny przy planowaniu eksterminacji wszelkiego plugastwa.

Musze sie przyznac , ze sie "podjaralem" :biggrin:

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję że nie będzie trofeów typu:

Przejdź grę 15 razy

Wybierz jeden jedyny schemat rozmowy aby aktywować dany event który na samym początku możesz już zepsuć co w rezultacie musisz zrobić dokładnie z poradnikiem albo zabraknie ci kasy, zasobów lub danej postaci do odblokowania eventu ...

Poliż każda ścianę 3 razy bo może na niej być grzyb a nie musi a jest niezbędny na samym końcu gry w danym etapie walki z bonusowym bossem. 

 

 

...

 

 

...

 

 

...

 

 

...ale po mimo wszystko mam platynki w poprzednich częściach. Wtedy jeszcze mi się "chciało".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniales dodac daj sie przeleciec napalonemu pedzio elfowi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa to już wymazałem z pamięci.

Opcje "zaskocz mnie" też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniales dodac daj sie przeleciec napalonemu pedzio elfowi :biggrin:

 

Nie bierz tego do siebie ale z regoly zapamietujemy rzeczy , ktore nam sie dobrze kojarza a zle wpomnienia wyrzucamy z pamieci :D:P

 

Bansai mutli moze nie wyglada zbyt ciekawie , ale wszak to tylko "dodatek" do singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon keep bedzie ponoc we wtorek mial polska wersje jezykowa. Swoja droga wiadomo cos o napisach pl na cala europe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×