Skocz do zawartości
czacha79

Dragon Age: Inkwizycja

Rekomendowane odpowiedzi

23 godzin temu, malpka napisał:

 

GoTY ułatwia platynę. Jedno z DLC dodaje umiejętność ułatwiającą walki. Jeśli chcesz grać dla przyjemności (o co moim zdaniem w tej grze trudno) to kupuj zwykłą wersję. Dodatki tyłka nie urywają.

 

LoL, kupuj zwykła wersję bez dodatków bo ułatwiają platynę ? Nie wszyscy są takimi Trophy Junky żeby specjalnie kupować sobie inną wersję dlatego że za łatwo....

 

Nie kupuj sobie okrojonej wersji gry tylko dlatego że ktoś ci doradza bo mu było łatwiej wbić platynę.....

 

@malpka , a po co się gra jeżeli nie dla przyjemności ? Gier które nie sprawiają ci Fun'u nie powinno się ogrywać więcej niż kilka minut, chyba że masz masę wolnego czasu i się nudzisz chociaż to i tak masohizm. Co do oceny gry, każdy ocenia tak jak chce, ja się bawiłem wyśmienicie, kolejna bardzo dobra gra która została shejtowana bo shejtowana czyli za nic, ale taki urok graczy konsolowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Wroblos napisał:

@malpka , a po co się gra jeżeli nie dla przyjemności ? Gier które nie sprawiają ci Fun'u nie powinno się ogrywać więcej niż kilka minut, chyba że masz masę wolnego czasu i się nudzisz chociaż to i tak masohizm. Co do oceny gry, każdy ocenia tak jak chce, ja się bawiłem wyśmienicie, kolejna bardzo dobra gra która została shejtowana bo shejtowana czyli za nic, ale taki urok graczy konsolowych.

 

Dlatego nie ukończyłem tej gry i raczej nie mam zamiaru do niej wracać. Kupiłem ją kierując się świetnymi recenzjami i dobrymi i opiniami na forach. Zdanie o niej wyrobiłem sobie sam podczas grania. Jak widać potrafię być samodzielny. Z chęcią walnę posta na pół strony wyjaśniającego dlaczego uważam DA:I za fatalną grę. Pytanie czy chcesz to czytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem 2 dni temu i marnie to widzę. Jeszcze kiedyś przeczytałem opinie, że gra jest lgbt friendly i mnie to teraz prześladuje. Normalnie czuje w scenkach jakby tam każdy każdego chciał wyr***ać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W większości recenzji pojawiały się opinie że gra wolno się rozkręca, że należy odczekać ok 10h i wtedy nabierze rozpędu. Otóż nic się nie zmienia a nawet jest gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, drk2 napisał:

Ja zacząłem 2 dni temu i marnie to widzę. Jeszcze kiedyś przeczytałem opinie, że gra jest lgbt friendly i mnie to teraz prześladuje. Normalnie czuje w scenkach jakby tam każdy każdego chciał wyr***ać xD

 

@drk2Najbardziej debilny argument ever :22_stuck_out_tongue_winking_eye: 

 

@malpka ja ci powiem tak, nie jestem jakimś fanem growych gniotów jak mógłbyś pomyśleć. Co do samego DA:I miałem w sumie 4 podejścia, 2 na PC, gra odstawiona po 50 minutach, 1 na konsoli godzina i potem ostatnie przejście całej gry. Gra ma swój urok i zyskuje przy bliższym poznaniu, fabularnie też jest ciekawa. Są po prostu gry do których trzeba się przekonać, a gracze konsolowi to na prawdę bardzo kapryśny rynek, dużo bardziej niż gracze PC. Ale to tylko moja obserwacja, ja tam staram się nie oceniać gier po hejcie i każdej dać jako taką szansę i czasami można trafić na grę która ci się podoba a niekoniecznie innym.

 

To taki sam przypadek tak jak z Mass Effect, wszędzie widziałem komentarze że nie, ludzie nie kupią gry bo te sławetne animacje twarzy. Tylko czy to faktycznie jest coś przez co powinno się dyskwalifikować grę.

 

Jak masz taką ochotę to możesz walnąć na pół strony, od tego jest forum a ja nie należę do osób na forach tego typu które marudzą dlatego że ktoś rzucił Wall of Text.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gralem to się wypowiem:) wbrew pozorom argument o nastawieniu się negatywnie przez komentarze o lgbt friendly nie jest głupi. Czasem to jest silniejsze od człowieka i faktycznie może psuć zabawę. Inna rzeczą jest kwestia czy w to normalne tak się spinać kwestia lgbt w grze żeby nie moc w nią grać.

Co do kapryśności graczy to w ogóle mnie nie dziwi to, ponieważ:

1. Gry konsolowe kosztują chore pieniądze na premierę wiec jeśli ktoś kupi rzecz niedopracowana (me:a) lub jego zdaniem nieciekawa to się denerwuje,

2. Cześć z ludzi już nie ma po prostu czasu na dawanie grom drugiej czy trzeciej szansy, bo ma obowiązki, rodzine i masę gier które lepiej spełnia swoje zadanie, czyli dadzą rozrywkę bez przekonywania się na sile ze jednak ta gra jest warta poświęconego czasu.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to, że byłem źle nastawiony do gry przez lgbt friendly ale jak zagadałem do typa i wybrałem kwestie dialogową oznaczoną czerwonym serduszkiem to kur... Ta wymiana spojrzeń, typ zachował się jak zawstydzona dziewica która i chce i się boi, poczym odchodzi w takim niedopowiedzeniu. "Staraj się staraj a może ci ulegne". Troche mnie zemdliło i teraz ostrożniej wybieram kwestie xD. Jakby mało miała raków ta branża to jeszcze lewactwo się wpie**ala ze swoją "normalnoscią". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, drk2 napisał:

Nie to, że byłem źle nastawiony do gry przez lgbt friendly ale jak zagadałem do typa i wybrałem kwestie dialogową oznaczoną czerwonym serduszkiem to kur... Ta wymiana spojrzeń, typ zachował się jak zawstydzona dziewica która i chce i się boi, poczym odchodzi w takim niedopowiedzeniu. "Staraj się staraj a może ci ulegne". Troche mnie zemdliło i teraz ostrożniej wybieram kwestie xD. Jakby mało miała raków ta branża to jeszcze lewactwo się wpie**ala ze swoją "normalnoscią". 

 

Wyjdź z tą polityką z tego forum i nie rozprzestrzeniaj tego syfu bo od polityki są tylko kłótnie, nic więcej. Jak widzę tekst ,,Lewactwo" to zbiera się na odruch wymiotny ale na tych którzy to mówią bo 90 % tych ludzi nie zna nawet definicji tego słowa. Gadając w ten sposób nie robisz dobrej reklamy forum. Każdy żyje jak chce, a to że w Polsce na mieście ktoś ci zaraz będzie chciał spuścić wpier... tylko dlatego że masz inną orientację to co poradzić, taki kraj, nieraz reagowałem jak widziałem coś takiego. Także trochę tolerancji, a to że Bioware się bawi w takie rzeczy to ich sprawa. Mi to osobiście zwisa, i jak takie rzeczy potrafią cię odrzucać od gry to zabawne, bo między grami komputerowymi a fikcją literacką nie ma żadnej różnicy. Kiedyś liczył się fun z gry i grywalność, a teraz ludzie odrzucają gry przez bzdety typu animację, itd.

 

I jak zaraz będzie jakiś komentarz o dorabianiu ideologii to ci którzy to zarzucą mogą się wypchać, bo ludzie trochę mylą tolerancję do innych i logikę z dorabianiem ideologii.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie się z tym zgadzam. Ale co do animacji to się mocno wiąże z funem z gry i grywalnością. Jeśli chcesz grać w mass effect to chcesz poważnego rpg, a jak patrzysz na wytrzeszczone plastikowe lalki z ustami po botoksie to ci się chce plakac ze śmiechu(przynajmniej mnie się chce jak na to patrzę) to gdzie tu fun i immersja? Dwa ze jak mówiłem są inne dużo lepsze rpg (pewnie sf tez by się znalazły) żeby tracić czas na coś co zamiast wciągać powoduje niezamierzone salwy śmiechu

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, CePeeN napisał:

Generalnie się z tym zgadzam. Ale co do animacji to się mocno wiąże z funem z gry i grywalnością. Jeśli chcesz grać w mass effect to chcesz poważnego rpg, a jak patrzysz na wytrzeszczone plastikowe lalki z ustami po botoksie to ci się chce plakac ze śmiechu(przynajmniej mnie się chce jak na to patrzę) to gdzie tu fun i immersja? Dwa ze jak mówiłem są inne dużo lepsze rpg (pewnie sf tez by się znalazły) żeby tracić czas na coś co zamiast wciągać powoduje niezamierzone salwy śmiechu

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Problem w tym że niestety Andromeda będzie zawsze przegrywać na porównaniach do poprzednich Mass Effect, bo Bioware od początku nie ukrywało że to będzie restart serii, Shepparda nie ma, fabuła jest inna, realia gry są inne. Z tymi animacjami nie sądzę żeby to było zamierzone, niestety ale takie rzeczy się zdarzają. Ja szczerze jestem takim typem graczy dla którego liczy się fun z gry, kupuje tylko cyfrówki i tylko to co mnie interesuje, nie żongluje płytami jak klaun, zwyczajnie jak mnie coś nie interesuje to nie gram. A gry zbierają hejty od takich graczy którzy nie starają się wyciągnąć z gry to co dobre, tylko grają z jakiegoś dziwnego musu, hype trainu i potem narzekają.

 

Wszystko jest kwestią tego ,,wczucia" w czasie grania, mi szczerze mówiąc dopóki postać biegnąc nie zaczynać tańczyć Cza Cza za specjalnie to nie przeszkadza. I tak jak pisałem, jak przypominam sobie kiedyś, Syberia 1, 2 Gothic, etc, stare Residenty, Nawet Harvest Moon: BTN, kiedyś liczyła się grywalność a nie otoczka. A teraz jesteśmy w erze wielkich krzywych telewizorów ( Kto by kilkanaście lat temu pomyślał że ktoś będzie fabrycznie przekrzywiał matrycę chociaż to logiczne bo oczy obejmują większy zakres obrazu) i liczy się ta cała otoczka a nie to co najważniejsze, czyli fun z gry i grywalność. Trochę się zmienił ten rynek gamingu, konsol na przestrzeni lat...

 

Gwoli ścisłości to nie jest temat o Mass Effect tylko Dragon Age, chociaż obie gry sporo łączy. I nie zgadzam się z tym co pisali ludzie, to właśnie w starych Mass Effect'ach jest zdecydowanie mniej RPG a więcej Shootera, ale mamy takie czasy gdzie gatunki w głowach niektórych się rozmywają, takie kretyńskie czasy gdzie ludzie są w stanie nazwać np Gry przeglądarkowe grami MMORPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wroblos, ludziom w grach nie podobają się różne rzeczy, jak się komuś nie podoba tęczowa estetyka to już nie można o tym powiedzieć? Bo co, niepoprawne politycznie? Weź. Mi generalnie zwisa całe środowisko "kochających inaczej", niech żyją jak chcą, ich prawo ale jak ich propaganda przenosi się też na gry to mi już przszkadza bo to kolejny rak branży. Choćby zaniżanie ocen dla Wieśka bo niby seksistowski pfff. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, drk2 napisał:

@Wroblos, ludziom w grach nie podobają się różne rzeczy, jak się komuś nie podoba tęczowa estetyka to już nie można o tym powiedzieć? Bo co, niepoprawne politycznie? Weź. Mi generalnie zwisa całe środowisko "kochających inaczej", niech żyją jak chcą, ich prawo ale jak ich propaganda przenosi się też na gry to mi już przszkadza bo to kolejny rak branży. Choćby zaniżanie ocen dla Wieśka bo niby seksistowski pfff. 

 

Ale to ty rzucasz argumentami.... to określenie może ci się nie spodobać patrząc na twój styl wypowiedzi, takie komentarze są trochę z ,,dupy" . Można, ale trzeba uważać na to co się mówi i być tolerancyjnym, bo tak samo dla nich jakby tak logicznie patrzeć na sprawę ty też kochasz inaczej niż oni :22_stuck_out_tongue_winking_eye:  Ja sam mam narzeczoną, ale cholera, jak ludzie potrafią sobie łatwo wcisnąć do łba propagandę tak jak np ty to dosłownie przeraża. Wiesiek momentami jest seksistowski ale taka stylistyka gry i prowadzenia dialogów. 

 

Fakt, nie podobają się różne rzeczy ale na to jest jedno lekarstwo. Przestać grać w te gry, bo sam znam sporo osób które ogrywają grę która im się nie podoba a potem ją hejtują, tylko po co.

 

Ja mam zwyczajnie wewnętrzne ,,Fuj" do braku tolerancji, niewiedzy i głupiego języka i to jest jak najbardziej normalne.

Edytowane przez Wroblos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wroblos.Powiadasz tolerancja. Toleruje ludzi o innej orientacji, to ich święte prawo żyć jak chcą, nie robie nic żeby im szkodzić. Jednocześnie zachowuje swoje zdanie, które w skrócie można ująć, że źle się chłopaki bawią i nie jest to normalne. Moje zdanie zachowuje dla siebi,  chyba że stykam się z proaganda to je wypowiadam. Ty odmawiasz mi tego prawa. Kto jest tutaj nietolerancyjny? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, drk2 napisał:

@Wroblos.Powiadasz tolerancja. Toleruje ludzi o innej orientacji, to ich święte prawo żyć jak chcą, nie robie nic żeby im szkodzić. Jednocześnie zachowuje swoje zdanie, które w skrócie można ująć, że źle się chłopaki bawią i nie jest to normalne. Moje zdanie zachowuje dla siebi,  chyba że stykam się z proaganda to je wypowiadam. Ty odmawiasz mi tego prawa. Kto jest tutaj nietolerancyjny? 

 

Nikt ci go nie odmawia, ale to że sam czegoś nie widzisz nie znaczy że tak nie jest. Zresztą dyskusja ucięta, bo skoro nie potrafisz zrozumieć sensu to Wall of Text też go nie mają.

 

Podsumowując twoją wypowiedź zarzucasz mi nietolerancję dlatego że ja ci zwróciłem uwagę na twój brak tolerancji a nic nie mówiłem o tym że nie masz prawa mówić własnego zdania. Masz lekko pokrętną logikę, ale who cares, internet.

 

Także wracając do Dragon Age: I fajnie byłoby zobaczyć jakiegoś następnego Dragon Age, ale czy są na to szanse w najbliższym czasie..... wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jak porąbany był system dialogów w ME? W drugiej części mój męski Shepard wszedł w związek homo mimo że tego nie chciałem. A po scenie gejowskiego seksu poczułem się jak molestowany seksualnie. Idea tolerancji na papierze jest piękna lecz nie leży w ludzkiej naturze. Zgodzi się ze mną ten kto choć liznął psychologię lub socjologię. Osobiście nic przeciw gejom nie mam, natomiast flirtujący lub obściskujący się faceci to nie jest coś na co mam ochotę patrzeć. Jeśli jest to sensownie wpisane w fabułę gry (TloU) lub filmu (Duchovny w Twin Peaks) to czemu nie. Natomiast jeśli jest to wyliczanka jak w grach Bioware: w naszej grze mamy X postaci heteroseksualnych, X postaci homo w tym pierwszy czarodziej 100% gej w grze RPG (DA:I), to ja dziękuję.

To wszystko przez chorą poprawność polityczną. Nie długo dojdzie do tego że w grach/filmach będą wytyczne ile postaci musi być hetero/homo, białe/czarne lub pochodzenia latynoskiego. Przykładem tego jest obsada nowego Predatora. Kto widział zdjęcie grupowe aktorów w nim grających ten wie o czym mówię.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, malpka napisał:

Pamiętacie jak porąbany był system dialogów w ME? W drugiej części mój męski Shepard wszedł w związek homo mimo że tego nie chciałem. A po scenie gejowskiego seksu poczułem się jak molestowany seksualnie. Idea tolerancji na papierze jest piękna lecz nie leży w ludzkiej naturze. Zgodzi się ze mną ten kto choć liznął psychologię lub socjologię. Osobiście nic przeciw gejom nie mam, natomiast flirtujący lub obściskujący się faceci to nie jest coś na co mam ochotę patrzeć. Jeśli jest to sensownie wpisane w fabułę gry (TloU) lub filmu (Duchovny w Twin Peaks) to czemu nie. Natomiast jeśli jest to wyliczanka jak w grach Bioware: w naszej grze mamy X postaci heteroseksualnych, X postaci homo w tym pierwszy czarodziej 100% gej w grze RPG (DA:I), to ja dziękuję.

To wszystko przez chorą poprawność polityczną. Nie długo dojdzie do tego że w grach/filmach będą wytyczne ile postaci musi być hetero/homo, białe/czarne lub pochodzenia latynoskiego. Przykładem tego jest obsada nowego Predatora. Kto widział zdjęcie grupowe aktorów w nim grających ten wie o czym mówię.

 

Ewentualnie postać poczuła się jak molestowana, bo trzeba oddzielać grę od rzeczywistości, nie jestem za zbytnim ,,Wczuwaniem" się w grę bo to przesada. Idea tolerancji nie leży ale w Polskiej naturze. A skoro liznąłeś chociaż trochę psychologii jeżeli wyciągasz takie wnioski, to dobrze wiesz że człowiek uczy się przez doświadczenia. Polska w stosunku do większości narodów jest jeszcze poglądowym zaściankiem,ma mały odsetek mniejszości narodowych i małą tolerancję dla odmienności, i co by nie mówić katolicyzm a raczej typowo katolicka mentalność, nawet u ludzi którzy nie wierzą, i tu nie chodzi o samą wiarę tylko o to że ta mentalność się po prostu zakorzeniła przez stulecia,a niestety pod pewnymi względami jest pozbawiona logicznego sensu.

 

Chore jest mówienie o jakiejkolwiek poprawności politycznej w przypadku gier, bo coś takiego nie ma miejsca. Taki mieli zamysł, tyle, kiedyś w grach nie było scen seksu albo było ich mało, teraz takich gier jest na pęczki.

 

A co do początku, tolerancja to cecha nabyta, nie wrodzona. Jeżeli ktoś nie jest tak wychowany, nie ma styczności z odmiennymi rzeczami niż on sam i stereotypy, ale przede wszystkim najważniejsze jest wychowanie, jeżeli rodzice są nietolerancyjnymi bucami to dzieci też takie będą, a w czasach poprzednich pokoleń pewne rzeczy były nie do pomyślenia, teraz tak nie jest.

 

Ja szczerze grając kompletnie nie zwracam uwagi na takie rzeczy, dosłownie gów.. mnie to obchodzi, a skoro coś takiego przeszkadza komuś w grze to cóż, wszystko zaczyna się jak zawsze od głowy.

 

A czarni to jakiś inny gatunek że ich wymieniłeś ? Jakby twoja matka 9 miesięcy przed twoim urodzeniem przespała się z czarnym facetem też byłbyś czarny a że trafiło na twojego białego ojca to tak nie jest. i oni też mają prawo robić i występować gdzie chcą, i być umieszczani w grach ( Mafia III zbierała cięgi za czarnego bohatera, fu.. Logic a to oznacza że z niektórymi rzeczami ludzie dalej mają problem).

 

I serio najlepiej skończyć o tym rozmowę, bo poglądy to taka sprawa gdzie ciężko się z kimkolwiek dogadać, każdy ma swoje i rzadko je zmienia.

 

I żeby ktoś mi nie zarzucił dorabiania ideologi itp, Polacy jak każda narodowość mają różne zestawy typowych zachować, różnica polega na tym, że Polska mentalnie parkuje jeszcze w 2 połowie 20 wieku, a czas zasuwa do przodu, świat się zmienia. I obecnie zasady są takie, albo akceptujesz innych albo przepadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie Dragon Age: Inkwizycja bardzo przypadło do gustu. Masa fajnych postaci, zróżnicowane tereny do zwiedzania, całkiem duży wybór towarzyszy i ogólnie duży fun z grania (walka, eksploracja, rozbudowanie swojej twierdzy, walki ze smokami). Grałem jeszcze przed słynnym Wieśkiem Trzecim i bardzo dobrze wspominam tą produkcje, dużo przy niej spędziłem. Zrobiłem chyba wszystkie zadania poboczne. Najbardziej jednak lubiłem zwiedzać światy w tej produkcji.

 

Żeby było śmieszniej xD tak samo teraz mam z najnowszym Mass Effectem - ten sam rodzaj funu z wykonywania misi pobocznych, poznawania towarzyszy i zwiedzania różnorodnych planet (Havlar rządzi!). Według mnie Bioware robi naprawdę udane produkcje, przynajmniej do mnie trafiają!

 

A jeśli chodzi o tą poprawność polityczną - wcale mi nie przeszkadza. Przecież nikt Wam nie każe być pedziem. To tylko jedna z kwestii dialogowych, które można olać.To Ty przecież kierujesz postacią. Ja w DA: Inkwizycji stworzyłem normalny, tradycyjny związek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Ci Wroblos zarzuci, że jesteś nietolerancyjny, skoro normalnym nazywasz tylko tradycyjny związek :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wroblos napisał:

A czarni to jakiś inny gatunek że ich wymieniłeś ? Jakby twoja matka 9 miesięcy przed twoim urodzeniem przespała się z czarnym facetem też byłbyś czarny a że trafiło na twojego białego ojca to tak nie jest. i oni też mają prawo robić i występować gdzie chcą, i być umieszczani w grach ( Mafia III zbierała cięgi za czarnego bohatera, fu.. Logic a to oznacza że z niektórymi rzeczami ludzie dalej mają problem).

 

Widzę że kompletnie nie zrozumiałeś tego co napisałem. Z przykładem Mafii 3 trafiłeś jak kulą w płot. Cała draka była o fakt że w grze o włoskiej mafii bohaterem jest czarny koleś. Taki sam siwy dym byłby gdyby facet był żółty, czerwony czy w kropki bordo.

Dziękuję bogu że w '72 na pomorzu było trudno o czarnych. Bycie białym jest wystarczająco trudne. Wystarczy że napiszę na forum że przeszkadza mi widok całujących się facetów a już wyzywają mnie od homofobów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kentucky ujął to najlepiej. @Bartek_Red jak zwykle na tym forum, na 3-4 posty zaraz się trafi marny troll który nabija posty, i nawet kompletnie nie rozumie o co tak konkretnie chodzi.

 

 

 

@malpka widzę że i tak nie rozumiesz bo jedyne co napisałeś to ostatnie słowo w twojej wypowiedzi które nawet nie padło w temacie , i to jest zabawne. Lepiej skończyć ten temat, bo nie jestem jakimś forumowym napinatorem, a każdy ma inne poglądy na te tematy. Ot, uroki forumków

Edytowane przez Wroblos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wroblos niestety Mylisz tolerancje z akceptacja. A co do poprawności politycznej w grach to nie masz racji, przypomnij sobie choćby gamergate albo gownoburze po ogłoszeniu przez Bohemia ze w Kingdom Come nie będzie murzynów. (I nie, nie mam nic do innych ras, chodzi tylko o poprawność historyczna vs polityczna)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz najpierw jaki mam staż na tym forum oraz liczbę postów, a następnie zastanów się czy farfocel o nabijaniu przeze mnie licznika, jaki popełniłeś, ma sens.

 

Wbiłeś na to forum i na lewo i prawo prostujesz wszystkich, niejednokrotnie pisząc takie farmazony (i kto tu nabija posty?), że głowa mała. Nie będę jednak Ciebie tutaj punktował, bo szkoda mi niedzieli.

 

PS. Adminów na forum proszę o wyrozumiałość, czasami trzeba zareagować. Niemniej jednak przepraszam za offtop (raz na 3-4 posty może się zdarzyć, Wroblos zaraz to obliczy), z mojej strony bez odbioru. 

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie jak porąbany był system dialogów w ME? W drugiej części mój męski Shepard wszedł w związek homo mimo że tego nie chciałem (...)

 

Coś z tą nachalnością Bioware jest, imo niepotrzebnie tak mocno skupiają się w dialogach na romansach. Pamiętam, że w Me3 non stop dybał na mnie jakiś pilot-mechanik. Nie chodzi tu o kwestię tolerancji do odmiennej orientacji, ale o to, że to ja chciałbym inicjować ewentualne romanase, lub całkowicie to olać. A w przypadku Me, i w DA z tego co czytam jest podobnie, muszę uważać na swój zadek przy byle rozmowie z mechanikiem. Bo te dialogi nie były naturalne. Zawsze zbaczały w te tematy. Lewakiem bym siebie nie nazwał, niech każdy żyje jak chce i pozwoli tak żyć innym. Mam znajomych o innej orientacji i spotkania z nimi nie sprowadzają się do gadania o ich upodobaniach, nie obnoszą się z tym. A to właśnie odzuwam grając w tytuł od Bioware. Btw podejrzewam, że wątku gejowskiego w Tlou sporo osób i tak nie wychwyciło, czyli nie był nachalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Jeżeli się nabiorę i w Mass Effect Andromeda wyląduje z jakimś facetem w wyrku to na serio usunę grę z dysku i nie dlatego, że jestem nie tolerancyjny a dlatego, że jest to dla mnie nie smaczne a w normalnym życiu nigdy by do tego nie doszło!

Rzeczywiście coś jest na rzeczy, że te studio zbyt odważnie wciska nam relacje homoseksualne. Mam nadzieję, że przy wyborze opcji dialogowych nie wyniknie z tego afera bo jeszcze zacznę podejrzewać, że w normalnym życiu jest coś ze mną nie tak 🤣😂😂😂🤣🤣

 

P.S.

 

Oczywiście to nie możliwe 😉👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cały temat rozbija się przecież od początku o to, że to ma się nijak do realnego życia, i to zwykła fikcja, więc odrzucanie gier tylko z takiego powodu jest śmieszne. A potem temat się rozbił, bo tego typu tematy są bądź co bądź gdzieniegdzie drażliwe. Gry to tylko wypełniacz czasu i jak bierze się je na serio albo przenosi swoje poglądy to jest coś nie tak, bo  mają dostarczać rozrywki, nic więcej. End of Offtop ludziska bo takie tematy są beznadziejne do dyskusji, ja sam po części ją zacząłem więc sorry, trza umieć przyznać się do błędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×