Skocz do zawartości
czacha79

Dragon Age: Inkwizycja

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jakieś 5,5h na liczniku. Świat wykreowany przepięknie i granie dla eksploracji daje ogromną satysfakcję. Ale... powiedzcie mi. Te questy całą grę takie będą? Dużo jakichś, bardzo schematycznych - pozbieraj baranki, kwiatki, odwiedź wieżyczki, jaskinie, przynieś 10 tego, 20 tamtego, 15 jeszcze czegoś innego. A kontekst tych zadań taki dość płaski.

Mam po prostu nadzieje, że to się trochę zmieni i te questy poboczne będą nieco bardziej "angażujące". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest od groma takich Q, ba w zasadzie się nie kończą można brać je w nieskończoność .

Oczywiście sa też ciekawsze questy głównie te związane z naszymi bohaterami i budowaniem relacji z nimi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że pojawi się coś ciekawszego, bo część tych zadań pobocznych jest zbudowana jak w jakimś mmo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zadania są ciekawe i po nich zmienia się diametralnie interakcja z przyjaciółmi.

Niektórym zmienia się klasa postaci, umiejętności, charakter albo od nas odchodzą w zależności jak poprowadzimy ich questy poboczne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chwile będzie kolejny dodatek do DA. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, w jedynkę grałem 3 razy i we wszystkie dodatki. Te 3 razy to była przyjemność. W dwójkę nie grałem bo jakoś mi demo nie podeszło ale teraz napaliłem się z tych opisów na Inkwizycję. 

Poczekam jeszcze aż spadnie do 50 zł i sobie kupię :D. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dodatek niczego sobie, chociaż trochę krotki jak dla mnie no i sugeruje, ze będzie następna cześć gry i gdzie możemy zawitać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Synchronizacja z serwerami Dragon Age zapisuje całego save'a czy tylko "stan świata"? Z jakiegoś powodu nie mam na chmurze PS Plus save'a z przed pół roku, zanim to sprzedałem PS4, więc ostatnia szansa, że będzie w Keep? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeeee nie.

Tam idzie tylko "stan świata" - decyzje podjęte lub wygenerowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki a jest najlepsza specjalizacja, dająca najwięcej frajdy dla łotrzyka. Obecnie gram łotrzykiem z łukiem.

Tapnięte z HM 1s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki pytanie czy wersja GOTY ma wszystko na płycie czy tak jak wersja PC do ściągnięcia? 

Kupiłem za 75 zł GOTY i ciekawy jestem czy nie wtopiłem kasy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dlc są do pobrania. Na płycie jest tylko podstawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, zamierzam kupic Inkwizycje, jednak nie gralem w poprzednie części, jest w necie jakies streszczenie zawilosci polityki i stosunkow bohaterow, jak rowniez cala historia poprzednich czesci?

Za wszelkie linki dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy razy podchodzę do gry i jakoś mi ciężko. Miałem wojownika miecz tarcza i słaby był więc wziąłem na broń dwuręczną i teraz dopiero ginę :D

Ciężko mi ogarnąć walkę, tryb taktyczny olewam całkowicie. Mam przegrane 13h, poziom 7, walka na poziomie średnim

Macie jakieś porady jak grać aby miło i przyjemnie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś porady jak grać aby miło i przyjemnie? :biggrin:

 

Dobrze dobieraj drużynę. Mag leczący członków drużyny to obowiązek, jeśli nie grasz na dystans to warto kogoś takiego mieć plus jakiegoś mocnego tanka. Wybór klasy nie ma znaczenia na efektywność gry. Mimo iż nie przepadasz za trybem taktycznym to warto z niego skorzystać, choćby po to aby ogarnąć chaos na mapie lub porozdzielać towarzyszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka,jak zrobic mikstury na zycie(hp) ?czy trzeba biegac non stop do namiotu?

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można zresetować drzewo zdolności?

Wysłane z mojego MX5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem ostatnie kilka stron, ale nie widzę nic na ten temat... Czy jest sens kupować edycję goty dla 3 dodatków czy sama podstawka wystarcza? Są te dodatki sensowne, wnoszą coś do fabuły czy lepiej olać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam jest różnica w cenie chyba koło 10 czy 20 zł? Naprawdę warto się zastanawiać? Ale z tego co czytałem to dlc nie było złe, więc chyba warto zainwestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na psn uk edycja deluxe jest tańsza od podstawowej! Jak to jest z przedmiotami online, doatajemy losowe co misję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, macie jakis sprawdzony sposób na Tajemna zmore?

Gram wojownikiem 13 poziom, w drużynie mam jeszcze jednego wojownika, maga i lotrzyka.

 

Do tej zmory dosłownie nie moge podejsc bo za moment gine.

 

Z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie w PSN "Dragon Age: Inkwizycja" jest w fajnej promocji. I mam tutaj pytanie do graczy obeznanych, która wesja jest lepsza? 

"Dragon Age: Inkwizycja Edycja GOTY" czy "Dragon Age: Inkwizycja Edycja Deluxe"  - obie w tej samej cenie dla abonentów PS+ za 36,60 zł. Jest jeszcze zwykła wersja za 25,10 zł. oraz Dragon Age: Inkwizycja Deluxe Edition Upgrade za 25 zł.  - ale te już pomijam bo podejrzewam, że lepiej kupić jedną z tych pierwszych.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ZbyNioMir napisał:

Aktualnie w PSN "Dragon Age: Inkwizycja" jest w fajnej promocji. I mam tutaj pytanie do graczy obeznanych, która wesja jest lepsza? 

"Dragon Age: Inkwizycja Edycja GOTY" czy "Dragon Age: Inkwizycja Edycja Deluxe"  - obie w tej samej cenie dla abonentów PS+ za 36,60 zł. Jest jeszcze zwykła wersja za 25,10 zł. oraz Dragon Age: Inkwizycja Deluxe Edition Upgrade za 25 zł.  - ale te już pomijam bo podejrzewam, że lepiej kupić jedną z tych pierwszych.

 

 

GoTY ułatwia platynę. Jedno z DLC dodaje umiejętność ułatwiającą walki. Jeśli chcesz grać dla przyjemności (o co moim zdaniem w tej grze trudno) to kupuj zwykłą wersję. Dodatki tyłka nie urywają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godzin temu, malpka napisał:

 

GoTY ułatwia platynę. Jedno z DLC dodaje umiejętność ułatwiającą walki. Jeśli chcesz grać dla przyjemności (o co moim zdaniem w tej grze trudno) to kupuj zwykłą wersję. Dodatki tyłka nie urywają.

Jaka to umiejętność i z jakiego dlc? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×