Skocz do zawartości
emtek

[Online]Call of Duty Advanced Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno jest taka opcja split screen online ? Ze gram z kims obok na drugim padzie co jest na jednej konsoli online ? Bo jak tak robilem zapraszalem drugi profil tamta osoba obok mnie zaakceptowala to nie mozna dolaczyc do gry bylo...

 

2: wpisalem kod z day zero i nie mam na online tych broni...

"Ludziska kto ma zwykla wersje coda i nie ma dodatku dayzero ,wbijac na ta strone i zaznaczcie ze mieliscie kupiona ale nie dostaliscie dodatku i wam aktywuja dlc dayzero  :) .Potrzebne konto Na stronie coda kto nie ma to zakladac  :P aha i w przeciagu 24 h aktywuja dodatekhttps://profile.callofduty.com/dayzero "

Edytowane przez aniolekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do exo i kogoś kto zaprosi do gry na mapie riot(trophy)

schranz1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pogram z przyjemonścią Krisscox1 lub krisscox :)) mój rocznik 1980 więc oczekuję starszych graczy Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany wspólną grą to dodawajcie: DeDziOr1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coda mam od dziś i chętnie zagram, HS jest
Skurw_Mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wersję cyfrową gry PRO edition, i mimo że mam season passa itp nie mogę uzyskać do jego dostępu. Jak wchodzę do sklepu w grze dostaje komunikat że brak zawartości, że już jej nie ma lub w ogóle nie była dostepna. Czy ktoś miał styczność z tym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wersję cyfrową gry PRO edition, i mimo że mam season passa itp nie mogę uzyskać do jego dostępu. Jak wchodzę do sklepu w grze dostaje komunikat że brak zawartości, że już jej nie ma lub w ogóle nie była dostepna. Czy ktoś miał styczność z tym problemem?

Ściągasz na tym samym koncie, na którym kupione jest gra? Ja mam też z tym problem ale właśnie mam tę edycję ale na martwiaku i podczas ściągania mam ten sam komunikat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak kupiłem na swoim bo na martwiaku nie miałbym dostępu do późniejszych DLC. A tutaj podobno wszystko jest realizowane przez sklep w grze, nie mogę nic znależć na internecie na ten temat poza tym że ludziom tez nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ekipy do turnieju CoD'a na ESLu! Brakuje 3! PISAĆ PW!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.Szukam kogoś do trofeum flip flop w exo Coop.  Jeśli ktoś ma wszystkie dodatki to również jestem chętny na trofiki w dlc.

PSNID: okspbzl 

Edytowane przez okspbzl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×