Skocz do zawartości
DaraS

Just Cause 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę tego posta dlatego że mnie krew zalewa jak czytam na temat just cause 3 że to fajna gra, kupiłem te oto grę i co? OKAZAŁO SIĘ ŻE JEST NIEGRYWALNA PERMANENTNIE CHODZI W 15 FPS ZE SPADKAMI DO 5 FPS. Pierwszy raz w mojej karierze gracza konsolowego głownie spotkałem się z grą niegrywalna na konsoli, jak recenzenci mogli tej grze dawać 8 lub 7 skoro warstwa techniczna tej gry woła o pomstę do nieba?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Damccio91x napisał:

Witam, piszę tego posta dlatego że mnie krew zalewa jak czytam na temat just cause 3 że to fajna gra, kupiłem te oto grę i co? OKAZAŁO SIĘ ŻE JEST NIEGRYWALNA PERMANENTNIE CHODZI W 15 FPS ZE SPADKAMI DO 5 FPS. Pierwszy raz w mojej karierze gracza konsolowego głownie spotkałem się z grą niegrywalna na konsoli, jak recenzenci mogli tej grze dawać 8 lub 7 skoro warstwa techniczna tej gry woła o pomstę do nieba?

Ja 3 misje wytrzymałem i sprzedałem to. Ta gra nie miala prawa zostać wypuszczona  shit najwiekszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy kiedyś wypuszcza jakaś łatkę, która to naprawi...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, gra już dawno miała premierę  i odeszła w zapomnienie, takiego syfa wydali i te recenzje na pssite lub ppe  grze dając 8 a w minusach piszą drobne problemy techniczne. To są drobne problemy? przecie ta gra nie działa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Damccio91x napisał:

Witam, piszę tego posta dlatego że mnie krew zalewa jak czytam na temat just cause 3 że to fajna gra, kupiłem te oto grę i co? OKAZAŁO SIĘ ŻE JEST NIEGRYWALNA PERMANENTNIE CHODZI W 15 FPS ZE SPADKAMI DO 5 FPS. Pierwszy raz w mojej karierze gracza konsolowego głownie spotkałem się z grą niegrywalna na konsoli, jak recenzenci mogli tej grze dawać 8 lub 7 skoro warstwa techniczna tej gry woła o pomstę do nieba?

 

Kup PS4 Pro. Wtedy będzie chodziła w 30fps z dropami do 10fps.

Już nawet nie chodzi o to że jest w cholerę niedorobiona i ma potworne dropy klatek. JC3 jest pod każdym względem gorsza od swojej poprzedniczki. Nawet graficznie JC2 bardziej mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba odpalacie tą grę na kalkulatorze ojca, który owy kalkulator dostał na komunie 40 lat temu.

Dropy się pojawiają, ale tylko wtedy jak na ekranie zaczynacie wysadzać mnóstwo obiektów. Nie ma żadnych spadków jak wybucha do kilku elementów. Przynajmniej ja tak miałem. Nieźli z was spece. Spadek do 5 klatek wyłapią, ale różnicy między 50-70 już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Frost Prime napisał:

To chyba odpalacie tą grę na kalkulatorze ojca, który owy kalkulator dostał na komunie 40 lat temu.

Dropy się pojawiają, ale tylko wtedy jak na ekranie zaczynacie wysadzać mnóstwo obiektów. Nie ma żadnych spadków jak wybucha do kilku elementów. Przynajmniej ja tak miałem. Nieźli z was spece. Spadek do 5 klatek wyłapią, ale różnicy między 50-70 już nie.

Ja grałem i spadki  były wciąż i były mega wytrzymałem 3 misje rozumiem ze są tacy co będą bronić grę bo może i jest fajna ale kwestia techniczna masakra ta gra jest niegrywalna tak samo jak cysis 3 na xboxie 360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Frost Prime napisał:

Bardzo możliwe, że to też zależy od tego jak tam się w to gra. Ja takich większych spadków miałem podaj kilka i to na początku grania. Potem już nie.

 

Pamiętam akcję gdy goniło mnie kilka jeepów, jeden pojazd opancerzony i ze trzy helikoptery. W cholerę wybuchów, totalna zadyma. Dowcip polega na tym że to wszystko działo się za mną z tyłu, zajęty byłem braniem zakrętów samochodem. A mimo to gra chodziła dosłownie w 5 klatkach na sekundę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Frost Prime napisał:

Bardzo możliwe, że to też zależy od tego jak tam się w to gra. Ja takich większych spadków miałem podaj kilka i to na początku grania. Potem już nie.

Weź mnie nie osłabiaj w tej grze głównie co się robi to zadymę, ba zadyma to esencja tej gry a chodzi to w 10 fps. Nie kłam bo klatki spadają nawet jak tylko samochodem się  jedzie,  lata obok miasta albo po prostu chodzi po nim, nie mówię o jakimś strzelaniu 

 

Ten filmik nagrałem juz dawno by koledze pokazac jak ta gra chodzi zobacz od 12 minut

Edytowane przez Damccio91x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Damccio91x napisał:

Ten filmik nagrałem juz dawno by koledze pokazac jak ta gra chodzi zobacz od 12 minut

 

Coś filmiki ci się pomyliły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyłem ostatni dodatek, a co za tym idzie całą grę. Z wątku głównego jestem ogólnie zadowolony, ale dodatki...Boże miłosierny. Nie kupujcie. Tym leniom nawet nie chciało się zrobić normalnych cutscenek tylko powklejali jakieś gówniane statyczne fotki, dorzucili tego i przerywnik gotowy. Z gry ogólnie jestem zadowolony choć muszę przyznać, że pod koniec nużyło już. Dodatki zamiast polepszyć wrażenie związane z produkcją to moim zdaniem je pogorszyły. Są słabe jak erekcja 80 latka. Bida z nędzą, ale odbębniłem je żeby nie było, że kupiłem i nie ograłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, malpka napisał:

 

Coś filmiki ci się pomyliły.

Heheheh wiem ale nie wiem jak to skasować beka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić JC3. Mam tylko jedną zagwozdkę, mianowicie język w grze i napisy pl.

W każdym sklepie, w opisie gry jest tylko angielski (nie ma żadnej wzmianki o napisach pl).

Np. Ultima: http://www.ultima.pl/ct/playstation-4/gry/akcja/just-cause-3-dlc-2V

Macie może większą wiedzę na ten temat ? Ponadto Ultima sprzedaje gry tylko z naszej dystrybucji czy wspomaga się wydaniami np. z UK ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, haobao_PRO napisał:

Mam zamiar kupić JC3. Mam tylko jedną zagwozdkę, mianowicie język w grze i napisy pl.

W każdym sklepie, w opisie gry jest tylko angielski (nie ma żadnej wzmianki o napisach pl).

Np. Ultima: http://www.ultima.pl/ct/playstation-4/gry/akcja/just-cause-3-dlc-2V

Macie może większą wiedzę na ten temat ? Ponadto Ultima sprzedaje gry tylko z naszej dystrybucji czy wspomaga się wydaniami np. z UK ?

 

Edycja gold edition która chyba wyszła w tym tygodniu z wszystkimi dodatkami na płycie na pewno na PL napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, haobao_PRO napisał:

Mam zamiar kupić JC3. Mam tylko jedną zagwozdkę, mianowicie język w grze i napisy pl.

W każdym sklepie, w opisie gry jest tylko angielski (nie ma żadnej wzmianki o napisach pl).

Np. Ultima: http://www.ultima.pl/ct/playstation-4/gry/akcja/just-cause-3-dlc-2V

Macie może większą wiedzę na ten temat ? Ponadto Ultima sprzedaje gry tylko z naszej dystrybucji czy wspomaga się wydaniami np. z UK ?

 

Przecież pod ceną drobnym drukiem pisze jak byk że to pełna angielska wersja językowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, malpka napisał:

 

Przecież pod ceną drobnym drukiem pisze jak byk że to pełna angielska wersja językowa.

 

Może inaczej - mimo iż pudełko jest po ENG jak i lektor ENG to są wersję które mimo to mają napisy pl...

Jest dużo takich kopii na allegro. Dlatego też szukam znawcy tematu - po czym poznać, że dana wersja ma napisy pl ? Na pewno nie po okładce...

Ponadto zobacz @malpka w komentarzach na Ultimie - jakiś kolo potwierdził, że są napisy pl... ale dalej pozostaje niepewność...

4 godziny temu, flahu napisał:

 

Edycja gold edition która chyba wyszła w tym tygodniu z wszystkimi dodatkami na płycie na pewno na PL napisy.

Tylko, że ja golda nie szukam, ale dzięki za info.

Edytowane przez haobao_PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, haobao_PRO napisał:

Tylko, że ja golda nie szukam, ale dzięki za info.

 

Pozostaje Allegro. Używki są o wiele tańsze, nówki PL zaczynają się od 119. No i masz pewność odnośnie wersji językowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam grę od premiery ograłem 10h i gra leżała do tej pory. Wezmę się za nią bo w końcu trzeba ja przejść i tu mam pytanie:

przejść pierw wątek główny czy DLC? W DLC są wingsuit lepszy itd które ułatwia grę lub powiększa rozpierduchę.

 

Pamiętam że można było zginąć w tej grze, teraz gram od godziny rozwaliłem 2 bazy i zero śmierci :)

Ta gra jest łatwa czy Rico nieśmiertelny?

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, helganin napisał:

Pamiętam że można było zginąć w tej grze, teraz gram od godziny rozwaliłem 2 bazy i zero śmierci :)

Ta gra jest łatwa czy Rico nieśmiertelny?

 

Ta gra ma zj.bany framerate. Ginąłem głownie przez dropy animacji. Zrób Sky Fortress (latanie stanie się przyjemniejsze) i Bavarium Sea Heist (dostaniej giwerę dzięki której gra stanie się dziecinnie łatwa). Ogólnie DLC jest do pupy. Kompletnie nie pasuje do klimatu JC, fabularnie kiepskie i drastycznie ułatwia rozgrywkę. Chociaż wyzwania w Sky Fortress są trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi tam DLC się podoba :24_stuck_out_tongue: zostały do zrobienia mechy choć muszę przyznać że dodatki z DLC ułatwiają grę :24_stuck_out_tongue: ale nie tak bardzo.

Pierwsze zetknięcie po takim czasie z JC3 trochę mnie odrzuciło ale już mi gra się podoba i zajebiście się gra.

Rozpierducha totalna, to nie jest wildlands i czajenie się po krzakach (najwyższy stopień trudności).

Irytują mnie wyzwania do wingsuita, za cholerę nie zrobię 5 gwiazdek na tym a szczególnie tych z DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główna gra jest spoko, ale dodatki to nuda totalna. Ograłem bo były w promo. Pełnej ceny bym nie dał. Teraz niby jest dobry deal, ale to już decyzja indywidualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC ukończone i podtrzymuje swoje zdanie że nawet niezłe choć bardzo krótkie. Za dużo niszczenia baz a za mało misji.

Na mechach gra niewiarygodnie zwalniała :)

Zostało mi jedno osiągnięcie z tym gównianym wingsuitem aby przelecieć przez te punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, helganin napisał:

Irytują mnie wyzwania do wingsuita, za cholerę nie zrobię 5 gwiazdek na tym a szczególnie tych z DLC

 

Wszystko jest do zrobienia. Akurat wyzwania z wingsuitem wspominam bardzo miło. Wymagające ale dające dużo frajdy. Jedynie miałem cholerny problem z Darsena Dive Tour. Byłem bliski walnięcia padem o ścianę. Z kolei jedno z wyzwań bombowych jest zglitchowane. W jednym z patchy dodano w nim niewidzialną ścianę i trzeba ostro kombinować by je zaliczyć.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru robić żadnego wyzwania z wingsuitem bo ja jestem bardzo nerwowy i szkoda mi rozwalić pada, płytkę  z grą czy szybę wyrzucając konsole przez okno :1_grinning: 

Szkoda bo dobra gra i miło było by mieć w niej platynę no ale życie. Znajdziek też ładnie dali w tej grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×