Skocz do zawartości
DaraS

Just Cause 3

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie wiem, nie grałem :)

Aczkolwiek o JC3 nie można mówić, że to kotlet :)

Bo wtedy U4 .... albo inaczej - każda kontynuacja to kotlet :) A tak przecież nie jest :)

 

Z JC3 teoretycznie jest podobnie jak z FC. Kolejna część niby nie kotlet ale wygląda podobnie bez jakiś żadnych specjalnych nowości.

Przy FC w każdej części bawiłem się przednio, natomiast JC2 na PC wywaliłem po kilku dniach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz :)

Ja przy JC2 bawiłem się przednio :) gra zrobiona pięknie (jak na ową epokę) a i gameplay jak dla mnie był rewelacyjny.

Mapa potężna i właściwie robiłeś tam co chciałeś :)

Czy będzię w tej grze coś innowacyjnego to się dopiero wyjaśni, bo na chwilę obecną tego nie wiemy :)

Niemniej ile osób tyle opinii (co jest normalne) :) Mnie FC2 i FC3 kompletnie nie podeszło :) I nie piszę tego dla przeciwwagi - żeby nie było :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było jasne, że chodzi o zimę/święta :) Skąd oni biorą tych ludzi co tam piszą na fb PS Polska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To było jasne, że chodzi o zimę/święta :) Skąd oni biorą tych ludzi co tam piszą na fb PS Polska?

W szkołach holiday na zajęciach z j.angielskiego nauczyciele określają jako wakacje i to chyba by wyjaśniało całą zagadkę :P

Przynajmniej jak ja się uczyłem w szkole to tak było, bo jak sam miałem praktyki nauczycielskie to nie kojarzę podobnej sytuacji ;)

Edit: Turin, w gruncie rzeczy tak jest ale w brytyjskim angielskim też jest zazwyczaj używania już holiday z winter i summer żeby rozróżnić, w każdym razie na studiach miałem zajęcia z kilkoma native speakerami i z tego co pamiętam zazwyczaj precyzowali o co chodzi, no chyba że pytali o święta po przerwie świątecznej to raczej wszystko było jasne :)

Tak czy siak jak widać twórcy też już zdają sobie sprawę z tego że mogą ludzie to różnie odbierać :biggrin: Przypuszczam że gdyby chcieli grę wydać w wakacje to daliby tą słynną frazę "This summer..." :biggrin:, jak przy trailerach filmów, jeszcze z tym głosem ;)

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W brytyjskim angielskim zapewne są to wakacje, ale u amerykańców święta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto czeka, tak jak ja :), na początek grudnia.

Przy dwójce się świetnie i dłuuuugo bawiłem w drodze do platyny :biggrin:

 

Muszę przyznać, że możliwości nowej linki są fajne.

 

Edytowane przez DarkShadowPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto czeka, tak jak ja :), na początek grudnia.

Przy dwójce się świetnie i dłuuuugo bawiłem w drodze do platyny :biggrin:

 

Muszę przyznać, że możliwości nowej linki są fajne.

 

 

Ja czekam z .... padem w reku! W Just Cuse 2 zrobilem 97% i spedzilem setki wspanialych godzin. Aczkolwiek boje sie troche ze moze wkrasc sie tu zly duch kontynuacji. Kochalem Far Cry 3, ale 4 byla niemal identyczna i skonczylem na sile. Bordelrands 1 katowalem ponad pol roku i nie moglem sie doczekac czesci trzeciej, gdy wyszla i byla baaaardzo podobna do pierwszej ledwo dobrnalem do konca. Mam nadzieje ze z Just Cause 3 tak nie bedzie. Czekam od pięciu lat na ten tytuł i trzymam mocno kciuki. Preorder mam zamówiony, byle tylko do 1 grudnia!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie w FC4.

 

Ale ta gra swoim rozmachem, mam nadzieję że i też fizyką jak i humorem przyciągnie mnie na wiele godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra chodzi jak qpa (przynajmniej na xboxie) i ma sporo problemów technicznych z wyciekami z pamięci włącznie, które powodują loadingi powyżej 10 minut (!!). Kolejna gra po Falloucie której nie dotknę.

 

https://www.youtube.com/watch?v=f8EJzWzSZdE

 

Analiza NX Gamer: https://www.youtube.com/watch?v=fU9fK5LxoTc

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem że JC3 już leży na półkach w Asdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra chodzi jak qpa (przynajmniej na xboxie) i ma sporo problemów technicznych z wyciekami z pamięci włącznie, które powodują loadingi powyżej 10 minut (!!). Kolejna gra po Falloucie której nie dotknę.

 

https://www.youtube.com/watch?v=f8EJzWzSZdE

 

Analiza NX Gamer: https://www.youtube.com/watch?v=fU9fK5LxoTc

 

Na PS4 podobno jest bardzo dobrze, patch waży 2,7GB i ja również już posiadam grę, muszę się pochwalić :P

 

WP7TWeU.jpg

UUNYy12.jpg

 

Zamawiałem w muve.

 

Edit:

 

Na szybko cykane, nie mam teraz czasu grać:

 

http://imgur.com/a/xk8tR

Edytowane przez Pips
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://youtu.be/sjDWu6dEuxA

900p i znów x pudło nie wyrabia.

Już obniżenie rozdzielczości, nie pomaga w płynniejszej rozgrywce, wiem wiem, lenistwo programistów...

Edytowane przez czeskimaster
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche pogralem i gra tak się tnie jak zadna jeszcze w jaka gralem na ps4 masakra :biggrin: grafika tez nie powala

 

Nie wrozy to dobrze. 

 

Czy mozesz sie odniesc do jakosci dzialania serverow i tego ze singlowa w sumie gra proboje byc always online (bez mozliwosci wyboru wylaczenia tej opcji). 

 

z JC nie mam tak duzego doswiadczenia JC2 ukonczylem 2 razy na 50% (PC a potem PS3) niemniej pozniej juz mialem przesyt siania chaosu. 

 

Kwestia online i slabego polaczenia opisana byla tutaj: http://polygamia.pl/Polygamia/1,107163,19268566,just-cause-3-pisze-niesamowite-scenariusze-ale-technicznie.html?bo=1

 

ale i o nim wspomnę, żeby mieć czyste sumienie. Pamiętacie, że w MGS: Phantom Pain dało się przejść w opcjach w tryb offline, dzięki czemu wczytywanie

mapy szło dużo sprawniej? W Just Cause 3 nie da się tego zrobić w opcjach. Stąd oczy regularnie "cieszą" takie KILKUNASTOSEKUNDOWE widoki.

  

z19268654Q.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mialem wczoraj przez 2h  gry takich problemów , tylko gra się niemiłosiernie cieła ,

reszte sprawdze pozniej i dam znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznać że gra się tnie, ale grać się da. Jest bardzo ładna, trochę obiektów się przed nami doczytuje ale da się patrzeć :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

\12274616_735559346575610_853737587930468

 

JEST!

Widzę że się cieszysz skoro aż na drzewo wszedłeś by zrobić foto :P

Nie interesowałem się tym tytułem bo bałem się ze gra zrobi się monotonna... ale coraz bardziej się przyglądam z myślą o kupieniu sobie na święta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tej grze to ekrany ładowwnia ale po za tym i ostrymi ścinkami jest zajebiście ;P

Można włączyć koguty w pojazdach?

Reel-in boost jak zrobić z L2 mi niedziała tylko z trójkątem a to jest rozłożenie tego stroju tylko.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×