Skocz do zawartości
DaraS

Just Cause 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pograłem trochę i muszę przyznać że to naprawdę fajna gra. Loadingi faktycznie, masakra choć nie zawsze. Podoba mi  się ten kolorowy świat, idealna odskocznia po ponurym świecie Fallouta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim którzy narzekają na loadingi, chrupnięcia i przywieszki podczas wędrowania po menusach lub przeglądaniu mapy - polecam odciąć konsole od sieci. Loadingi skracają sie wtedy o ponad połowę i wszystko inne chodzi zdecydowanie płynniej i szybciej. Niestety - trzeba czekać na patch który pozwoli ręcznie odciąć sie od serwerów lub na poprawę działania samej usługi sieciowej w Just Cause 3. Zabawne ze gra singlowa zamula na łączeniu z siecią :D

 

Ps. Ja bawie sie świetnie. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne ze gra singlowa zamula na łączeniu z siecią :biggrin:

 

Ja bym powiedzial ze to jest zenujace nie zabawne. 

Ta mania robienia wszystkiego online bardzo mi sie nie podoba. 

Jesli cos ma sie laczyc (szczegolnie jesli to singlowa gra) to powinna byc opcja zeby to wylaczyc w grze a nie zeby siec odlaczac od konsoli.

 

JC2 dalo mi sporo dobrej zabawy ale gdzies w 50% mialem przesyt, wiec do JC3 raczej szybko nie usiade...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie do posiadaczy.

 

Jaki poziom trzyma grafika w JC3? Oglądam YT ale nie biorę go ze względu na kompresję jako wyznacznik jakości grafiki. 

Czy np nie jest tak że ładnie pokryte są tylko największe lokacje a im dalej w las tym bardziej łyso, mniej roślinności i gorsze tekstury?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy JC2 bawiłem sie świetnie, ale nie wiem czy jest sens brać 3. Obawiam sie, ze zmian w porównaniu z poprzednikiem prawie nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie do posiadaczy.

 

Jaki poziom trzyma grafika w JC3? Oglądam YT ale nie biorę go ze względu na kompresję jako wyznacznik jakości grafiki. 

Czy np nie jest tak że ładnie pokryte są tylko największe lokacje a im dalej w las tym bardziej łyso, mniej roślinności i gorsze tekstury?

 

Grafika trzyma wysoki poziom, roślinności jest bardzo wiele, screeny moje cykane w png:

 

EQSv7fU.jpg

hb7mAyd.jpg

eutaxkt.jpg

pMpCtle.jpg

8qzvMwa.jpg

vMFFlwf.jpg

e9AeL3L.jpg

prm0glk.jpg

 

Przy JC2 bawiłem sie świetnie, ale nie wiem czy jest sens brać 3. Obawiam sie, ze zmian w porównaniu z poprzednikiem prawie nie bedzie.

 

Mój kumpel komputerowiec poprzez mody w dwójce na np. długą linkę obawiał się też że nie będzie miał czego szukać w kolejnej części a mimo wszystko miło się zaskoczył jak wpadł do mnie ostatnio i pobawił się nową ulepszą linką, akurat miałem tylko maksymalną opcję łączenia dwóch elementów ze sobą i podstawowy poziom wytrzymałości linek. Dzięki tym linkom, łączeniom, przyciąganiom jest sporo zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika daję rade. Gra daje dużo frajdy, naprawdę dużo :P Grałem i w 1 i w 2 i daję radę grać w 3 bez nudów :P

Najgorsze jest:

-ładowanie gry (bierzemy wyzwanie i chcemy je zrestarować to ładuje z minutę albo dwie, czyli wieczność, jak resetujemy kilka razy to szlag może trafić)

-zrywa połączenie (bardzo często, wczoraj ani razu a dzisiaj co chwilę, klikamy aby wszedł w tryb online ale to samo ciągle jest. Nie wiem po ch.j jest to logowanie, pewnie do rankingów :P powinni to w pierwszej łatce naprawdzić albo jak najszybciej a nie takie cyrki)

-spadek klatek (dość często ale grać się da)

 

Screeny z początku gry:
http://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/t31.0-8/12322631_1205897626092783_4492888657584940145_o.jpg
http://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t31.0-8/11057287_1205897609426118_5488908372340088172_o.jpg

http://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/12304161_1205897569426122_7968904309831354048_o.jpg

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepięęęęęekna rozpierucha  :laugh: Swietna odskocznia od mrocznego i powolnego Fallouta  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kompletnie nie podobała mi się jedynka i dwójka, tu może być inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Gra jest bardzo podobna do poprzednich części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia są mega pozytywne, jak dla mnie mocne 9/10. Gra niestety nie wiedząc czemu usunęła bieg i rzut z przewrotem z poprzedniej części, sam atak wręcz również odbywa się poprzez uderzenie kolbą co wymaga bliższego podejścia do wroga, w dwójce Rico uderzał linką. Gra niestety potrafi zwolnić, nie jest to cięcie się gry (freeze) tylko właśnie mamy takie wrażenie że dostajemy niepotrzebne slow motion. Zabawy z linką bardzo fajne, ostatnio zdobyłem wyrzutnie atomowych pocisków bawarowych więc jest mega frajda z zabawy, poprzednio aż tak często nie korzystałem z broni trzeciej tylko głównie z podstawowych i karabinów. Od jej zdobycia przetrzepałem mody w poszukiwaniu zdobycia większej ilości magazynku i tylko dla tej broni póki co wyrobiłem odpowiednią ilość trybików żeby zamiast pięciu podstawowych mieć 10 strzał bo frajda z jej używania jest. To porządny sandbox i tyle, ogromny świat nie każdemu musi się podobać ale mi pasuje. Jak coś to przy graniu w grę streamuje jej przechodzenie:

 

Filmy

 

Nie reklamuje się, nie mam włączonego zarabiania na YT ani nie zależy mi na subach. Wrzucam do wglądu jak gra wygląda i co oferuje chociaż mówiąc o wyglądzie to trzeba pamiętać że te 720p nadawane z PS4 nie pokaże prawdziwej jakości gry która jest w 1080p. Sama konsola również słabej jakości nagrywa filmy i 720p w skali 1:1 to nie jest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania:

1. Czy rzeczy do zbierania (taśmy, kapliczki) w jakiś sposób będą zaznaczane na mapie? Gdzieś czytałem, że po wyzwoleniu miasta albo całej prowincji coś na mapie się pokazuje.

2. Jak rozumiem żadnej minimapy nie ma?

3. Te wyzwania online które pobijamy są brane skąd? Znajomi czy ogólnoświatowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Po wyzwoleniu prowincji mamy widoczne wszystkie znajdźki na danym terenie, podczas grania tradycyjnie gdy jesteśmy koło jakiejś rzeczy do zebrania/użycia to mamy mini radar pokazujący natężenie w jakim znajdujemy się od danej rzeczy.

2. Nie ma ale to dla mnie nie problem, zaznaczasz punkt na mapie i po prostu do niego dążysz. W grze rzadko korzystam z szybkiej podróży, wolę się po prostu przelecieć po mapie na wingsuicie a jak mam udać się w miejsce oddalone o około 10 km to udaję się w punkt wyzwań z wingsuitem koło których zawsze jest helikopter.

3. Znajomi + ogólnoświatowe, chociaż nie wiem jak to działa z tymi drugimi bo w kilku kwestiach jestem pierwszy co na milionową ilość graczy na pewno jest niemożliwe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym wskaźnikiem zbierania to wiem jak jest. W JC2 było podobnie. Odkryłem dopiero jedną prowincję i jest możliwe że wszystko wyzbierałem i dlatego nic nie miałem zaznaczone. Tak chyba to wypada, że na jedną wioskę/bazę jest jedna znajdzka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, napisy i cala oprawa gry sa w naszym ojczystym jezyku. Mowie o grze z PSS.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem frajda jest jeszcze większa  :laugh: Wybuchy i fizyka fruwajacych przedmiotow jest ektra. Troche szkoda ze nie da sie niszczyc wszystkich zabudowan, a jedynie wiaty .. mimo wszystko banan na twarzy  ;)

 

Gra sama w sobie nie jest trudna, ogólnie to ciezko tam zginac.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde po falloucie chciałem brać just cause ale coś czuję że gra mi się znudzi szybko. Ta gra jest chyba dobra do osób co przychodzą do domu wkurwie.. i żeby nikomu nie wpierd..... to warto się wstrzymać i włączyć tą grę żeby się wyżyć co nie.? Chyba dobrze kombinuję? A Jak jest z historią w tej grze jest tylko tłem do rozwałki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tam jakas fabula, ale na raze latam i rozwalam mape wyzwalajac kolejne obozy. Bombowiec ktory stacjonuje w ukrytej bazie swietnie sie do tego nadaje, niektore obozy wyczyszczone sa po pierwszym nalocie :)

 

 

PS. Nie, nie czuje potrzeby wpierd... komus, nie mam wkurwa ... po prostu spoko gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JC jak to JC - fabułę ma tak durną, że aż boli głowa, postać porusza się trochę jakby miała kij w d..., system strzelania jest kiepski.

Jednak mimo tych wad chce sie w to grać i grać. Być może dlatego, że tutaj mamy czysty fun, no i można odwalać akcje, które chyba w żadnej innej grze by nie przeszły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można łatwo zlokalizować samochód propagandowy w obozie? Sprawdziłem ulice, koczowalem na dachu i dupa, nie ma xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej na sluch - przez glosniki puszcza propagandowe komunikaty ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas rozwałki danego miejsca im mniej elementów do zrobienia ci zostaje tym intensywniej widać je na mapie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×