Skocz do zawartości
DaraS

Far Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

Na yt już leci a ja na preordera czekam na ps3. Dlaczego się pytam dlaczego oni już mają a ja nie. No i multi w team deathmatch w fc3 też mi szło jakoś dobrze.Palmy plaża morze ech te wspomnienia z kałachem w ręku.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie.... tez byłbym ciekaw opinii kogoś kto już grał, jak wypada ta odsłona względem trzeciej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie.... tez byłbym ciekaw opinii kogoś kto już grał, jak wypada ta odsłona względem trzeciej części.

Dla mnie wygląda jak FC3 w nieco innej kolorystyce. Gorsze niż FC3 nie jest, ot taka wariacja na temat jak dla mnie. Pograłem chwilkę i większych różnic nie widzę, jak komuś podobało się FC3 to nie będzie zawiedziony, gra ujdzie, ale czy warto brać w tej cenie, to każdy musi sobie sam odpowiedzieć. Może jak zasiądę na dłużej to mnie wciągnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest to po prostu FC3, tylko że w HiMALAJACH. Kupiłem za 219zł, a jako "fan serii" nie żałuję ani złotówki. Gra jest przednia równie jak poprzedniczka :)

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok fajnie, dzięki za opinie. Mam jeszcze sporo do ogrania w FC3 także po tym co piszecie narazie wstrzymam się z zakupem FC4. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy gra ktoś w Far Cry 4 na ps3 ? Jeżeli tak chętnie pomogę w trofeach onlline jak również ja sam potrzebuje osoby by zdobyć 2 trofea :)
Mój nick: Gliwiczanin
 

Edytowane przez Gliwicz@nin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam osoby chętnej na zrobienie 2 trofeów w trybie współpracy. Jeżeli znajdzie się chętny proszę o info na konsoli psn id emsi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam osoby chętnej na zrobienie 2 trofeów w trybie współpracy. Jeżeli znajdzie się chętny proszę o info na konsoli psn id emsi82

Ja chętnie się przyłączę, też chciałbym zrobić te trofea, napisz kiedy Ci pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzech83 ja gram praktycznie codziennie wieczorem. Możemy się umówić ok 19:30-20 napisz tylko, który dzień Ci pasuje. Najlepiej daj znać na konsoli psn id emsi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×