Skocz do zawartości
DeX

Turniej o Coins PS4

Rekomendowane odpowiedzi

WSTĘP DLA MODA

Potrzebuje tematu do turnieju tylko na czas jego trwania, po tym czasie będzie można ten temat skasować. Żeby zachować ład w organizacji turnieju potrzebuje nowego tematu, nie wyobrażam sobie organizować cokolwiek w głównym temacie FUTa. Tyle tytułem wstępu.

 

KRÓTKIE WYJAŚNIENIE

Jako że w tym roku przesiadłem sie na PESa, bo jest imo po prostu lepszy, musze coś zrobić z coinsami. Chciałem sie ich pozbyć kupując 2x50k paczki, ale losowanie było w miare pomyślne dla mnie i zwróciło mi sie przynajmniej 3/4. Nie chce sprzedawać na allegro, bo każdy woli dopłacić po 2 zł do jakiejś pewnej firmy.A jak mam to puszczać za 10-15 zł to wole już rozdać  :thumbsup: Na chwile obecna bedzie przynajmniej 75k do rozdania, ale sądze że będzie tego wiecej i stuknie 80k i w góre.

Turniej dotyczy tylko graczy PS4.

Krótko o zasadach.

Jakichś no name ludzi z 5 postami nie przyjmuje do turnieju. Umówmy się, że szukam 8 osób powyżej 300 postów na forum. Reszcie dziękuje z miejsca.

Żeby turniej był sprawiedliwy gramy normalny mecz towarzyski między znajomymi ( bez rewanżu). Możecie sie przed spotkaniem umówić że gracie zespołami tylko z jednej ligi,albo do 4* czy jak tam chcecie. Macie wolna reke w tej kwestii.

Jeśli nastąpi rozłączenie powiedzmy w 70 minucie, a na tablicy był wynik załóżmy 1:0, to osoba która przegrywała strzela sobie gola i gracie do 20-stej minuty. Jeśli do 20-stej minuty uda sie wyrownac,gracie mecz do końca.

Jesli nastapi rozlaczenie przy remisie, gracie caly mecz od poczatku.

Jesli miales czerwona kartke/ kontuzje waznego gracza i wyszedles podajac ze samo rozlaczylo mecz( nie wierze w sytuacje ze akurat rozlacza w przypadku gdy masz czerwona karte  :pardon: ) automatycznie przegrywasz walkowerem. No chyba ze udowodnisz ze zaliczylo Ci wygrana i to rywal wyszedl zeby mecz automatycznie wygrac.

 

Pary meczowe losuje ( i nie interesuje mnie czy dla kogos to jest sprawiedliwe czy nie, czy tez powiecie ze bede kombinowal przy losowaniu - dolaczajac do turnieju nic nie mozecie stracic, a mozna tylko wygrac).

 

Na rozegranie meczu macie 48h. Po rozegranym meczu zarowno jeden, jak i drugi gracz wchodzi w temat i pisze jaki byl wynik.

Na koniec pytanie, gramy mecz o 3-cie miejsce i zwyciezca zgarnia powiedzmy skromne 5k, a takze przegrany w finale zbiera powiedzmy 15-20k, czy tez gramy na zasadzie cala nagroda leci do osoby ktora wygra turniej?

 

A więc lista:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowilem ze mozecie sie dogadac by grac 4* itd, myslalem ze to dosyc jasne bedzie :P W kazdym badz razie mialem na mysli mecz miedzy znajomymi normalnymi druzynami, nie w FUT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2540 coinsow po likwidacji drużyny. Starczy? ale jak przegram mogę moja kopie fify oddać

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra brak chetnych,takze dzieki za uwage rozpierdziele coinsy na paczki :biggrin:

 

/edit

dzieki ze sie nikt nie zglosil,warto bylo otwierac paczki bo sie kilkukrotnie zwrocily...Trafilem Pele!

90340439955492230188.png

xD

paczki to syf, nie polecam :D

Edytowane przez DeX
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×