Skocz do zawartości
kck

PES 2015 MY CLUB

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawostki porady,opinie, rozmowy:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ciekawostka jest, ze tydzien po premierze wciaz nie mam bonusow do myclub za preorder wersji cyfrowej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz po podłączeniu się do sieci informacje i tam możesz przeczytać o problemach z dodatkami zamiast szybko skipować x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba będzie się trzeba bardziej zainteresować tym trybem bo już mam dość gry z Realem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie polecam większe wyzwanie,ale żeby miec spoko pake trzeba sporo grac i miec farta przy losowaniu zawodnikow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwszych 2 losowaniach dostałem Sergio Ramosa i Bario Malotelliego ;) tak więc jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja z lepszych mam eriksena i także Sergio Ramosa a tak cieniutko ze składem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie ciekawi jak w myclub mam zdobyc te smieszne coinsy zeby trenera zmienic... mam dobra druzyne i moj coach juz i ich nie ogarnia i musze zmienic na lepszego a tylko za coinsy moge ich kupic...

 

.....nie mam coinsow... i nie mam zamiaru placic prawdziwych pieniedzy zeby smiesznego trenerzyne w grze zmienic... 

 

raz zagralem optymalnym skladem z de roosim, ramosem, hulkiiem, adruziem, gamberinim, de melo,  i wtopil3 8-2 bo nie chcieli grac i wszystko puszczali bo team spirit im spadl do 6 bo trener nie ma takiego skilla zeby ich ogarnac... haha dobre... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie ciekawi jak w myclub mam zdobyc te smieszne coinsy zeby trenera zmienic... mam dobra druzyne i moj coach juz i ich nie ogarnia i musze zmienic na lepszego a tylko za coinsy moge ich kupic...

 

.....nie mam coinsow... i nie mam zamiaru placic prawdziwych pieniedzy zeby smiesznego trenerzyne w grze zmienic... 

 

raz zagralem optymalnym skladem z de roosim, ramosem, hulkiiem, adruziem, gamberinim, de melo,  i wtopil3 8-2 bo nie chcieli grac i wszystko puszczali bo team spirit im spadl do 6 bo trener nie ma takiego skilla zeby ich ogarnac... haha dobre... 

pake masz niezła hehe   no tez wlasnie jestem ciekaw czy zmienia to zeby mozna było kupowac za gp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pake masz niezła hehe   no tez wlasnie jestem ciekaw czy zmienia to zeby mozna było kupowac za gp :)

 

no mialem fuksa z losowaniem... kilka razy trafiłem na czarną piłkę :-).. ale i tak wkurza mnie to , że potrzebuje np. LWF a losuje mi CF albo RWF... ehhhh

 

....a co do GP to mozna kupic jakiegos coacha ale tylko slabiakow... Ci lepsi tylko za coinsy nie wiedziec czemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mialem fuksa z losowaniem... kilka razy trafiłem na czarną piłkę :-).. ale i tak wkurza mnie to , że potrzebuje np. LWF a losuje mi CF albo RWF... ehhhh

 

....a co do GP to mozna kupic jakiegos coacha ale tylko slabiakow... Ci lepsi tylko za coinsy nie wiedziec czemu...

mi na szczescie wystarcza narazie trener z gp:) potem bede sie martwil nie potrzebnie wydawalem na zawodnikow te złote monety:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podpowie ktos jak ma sie tutaj dokładnie Team Spirit ? Gram ustawieniem 4-1-3-2  z dwoma bocznymi pomocnikami i np... mam team spirit 62 w momencie gdy mam na PP zawodnika  ktory wlasnie gra na tej pozycji z OVR 75, wylosowalem dzisiaj CF z OVR 72 i w momencie jak go dam na PP Team Spirit wzrasta do 65 ?  Czym to jest spowodowane skoro napastnika dalem na pomoc, to samo sie tyczy lewej strony mam kolesia z ovr  7xx, chcialem sprawdzic co sie stanie jak wrzuce zawodnika z ovr 68 i rowniez team spirit rosnie zamiast spadac, co ma jeszcze wplyw ? Menagera kupila, jakiegos Guarardo czy jakos tak chyba za 400 monet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zależy  od managera jakim gra stylem.

Ja gra atak z kontry,środkiem i short pass a zawodnik ma takie same predyspozycje team spirit rośnie mimo,że nie pasuje pozycja lub ovr ma niższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wkońcu dostałem bonusy za preorder, trafiłem Ramosa i T.Silve czyli środek obrony mam z głowy hehe. Muszę też trenera lepszego ogarnać. co do samego bonusu, to śmieszna sprawa, całkiem przez przypadek udało mi się to ogarnąć. Wkurzony cała sytuacją, że od tygodnia nie dostaję dodatkowej zawartości do Myclub, maile do supportu SCEE Polska + Konami EU nic nie pomagały. Dziś przed wyjściem do pracy odkurzyłem swoja PS Vitę bo dawno z niej nie korzystałem. i co się okazuje... Z poziomu PS4 żadna wiadomość od Playstation z kodem na bonus nie doszła, a po odpaleniu Vity ta wiadomość zalega w skrzynce z data wysłania od Playstaion 14.11 ... troche dziwne. Ze z poziomu ps4 tej wiadomości nie wyświetlało a z Ps Vita byla w skrzynce jako nie przeczytana. Także może komuś to pomoże jak ma podobną sytuację jak ja. A i przyszedł mail od supportu, że nadal pracują na tym problemem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy zawodnik ma swoje preferencje co do stylu gry. Jeli sa takie same jak trenera, to wtedy koles swieci na czerwono i rosnie team spirit. Nie jest to zalezne od overalla poszczegolnych graczy, czyli zawodnik o skillu 65 moze bardziej pasowac do teamu niz ten z overallem 89.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu moja pierwsza czarna piłka i G. Higuain 87ovr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy spotkaliście się z informacją o sile drużyny? tzn. kiedy zaczyna się lvl2, kiedy lvl3 etc?

Zdaje się, że w myClub warto sobie zrobić kilka drużyn, na każdym poziomie. I tymi niższymi levelami zarabiać kasę na utrzymanie tych lepszych składów - np. na competition?

 

Nie załapałem się na żadne competition jeszcze, są tu jakieś ograniczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy spotkaliście się z informacją o sile drużyny? tzn. kiedy zaczyna się lvl2, kiedy lvl3 etc?

Zdaje się, że w myClub warto sobie zrobić kilka drużyn, na każdym poziomie. I tymi niższymi levelami zarabiać kasę na utrzymanie tych lepszych składów - np. na competition?

 

Nie załapałem się na żadne competition jeszcze, są tu jakieś ograniczenia?

chwilowo competiton raczej nie ma ale mysle ze niebawem cos ruszy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzcie mi na pytanie, czy lepiej grac wysokim ovr, czy miec gorszych graczy na danej pozycji ale lepszy Team Spirit ?  W którym miejscu dokupuje sie te sloty ? Bo juz sie robi lipa i ciezko rezygnowac z jakiegos gracza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzcie mi na pytanie, czy lepiej grac wysokim ovr, czy miec gorszych graczy na danej pozycji ale lepszy Team Spirit ?  W którym miejscu dokupuje sie te sloty ? Bo juz sie robi lipa i ciezko rezygnowac z jakiegos gracza

Sloty sie dokupuje w store (ale placisz nie PLN tylko normalnie GP).

Nikt Ci nie odpowie czy ovr czy ts - sam musisz sprawdzić i zobaczyć czy strata w ts się rekompensuje skillem zawodnika. Nie ma tu zero-jedynkowej odpowiedzi imho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki dzieki, no niby gra sie lepiej jak jest wyzszy team spirit, ale dziwnie sie czuje jak mam na ławie kilku dobrych kosztem 68 ovr np... dlatego pytam, może to tylko wkrętka moja ;d  Mi tam sie ten tryb podoba, Oprocz Ibry, i Klose ktorych trafilem na poczatku, wylosowalem juz czarna pilke mialem Diabate, poza tym Burdisso, ogolnie tragedi nie ma i fajnie to jest zrobione, bo mecze wyrownane dzieki temu sa. Takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

losowałem już bardzo dużo razy i z graczy powyżej 80ovr trafilem tylko fellainiego i jese. może to i dobrze że nie każdy za każdym razem trafia koksów ale wkurza wartość tych zawodników jak chcę się ich pozbyć. trafiłem 3 lewych obrońców z top agent i wydając 30000 mogę odzyskać za zwolnienie zawodników jakąś marną ilość gp. to wkurza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takim teraz grałem...

154ab597cc57de90b65b79a6c04a190d.jpg

Ja z nim gralem 5 razy, ale przeciwko COM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z nim gralem 5 razy, ale przeciwko COM

No to też u mnie było przeciwko COM (w końcu na cholerę komu online w sobotni wieczór), ale wydawało mi się, że to faktyczne składy jakichś ludków a nie wymyślone przez COM… Nie mam racji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×