Skocz do zawartości
pablos_83

Dark Souls II: Scholar of the First Sin

Rekomendowane odpowiedzi

O 26.03.2017 o 11:54, sLk napisał:

@Lord_of_Evil sorry za wprowadzenie w błąd. W tym wypadku powinno byc tak jak pisałeś, czyli jak spalisz  bonfire ascetics to grzesznica rzuci dusze z ktorej zrobisz chaos blade. Natomiast nie jest to uniwersalna zasada,  bo niektore przedmioty nie sa dostępne zanim faktycznie nie zaczniesz kolejnego NG+ Np. czary u wellagera mozna kupic dopiero podczas ng++ i palenie żaru przy ognisku nic nie pomaga. 

Ok, ale nadal nie wiem, ktore ognisko mam rozpalic. Jedno rozpalilem, ktore jest najbliżej bosa i nic nie dalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 28.03.2017 o 17:30, Lord_of_Evil napisał:

Ok, ale nadal nie wiem, ktore ognisko mam rozpalic. Jedno rozpalilem, ktore jest najbliżej bosa i nic nie dalo.

Ognisko nazywa sie Salfort bonfire. Pierwsze zaraz jak wejdziesz do bastionu. Musisz spalić w nim żar ascezy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 31.03.2017 o 20:17, sLk napisał:

Ognisko nazywa sie Salfort bonfire. Pierwsze zaraz jak wejdziesz do bastionu. Musisz spalić w nim żar ascezy. 

Dzieki, zapomniałem o tym ognisku. Udalo sie, mam Chaos Blade, ale on jednak nie jest taki dobry, jak sądziłem.  Pozostaje przy Murakumo.

 

 

Mam jeszcze pytania odnosnie przymierza Straznikow Dzwonu. Dzisiaj juz czekam ok. 2 godzin i nie bylo zadnego intruza, ktorego moge zaatakowac przy dzwonie. Da sie to jakos szybko obejsc, zebym nie musial stać jak kolek i czekac na kogokolwiek? Na czym w ogole polega to wszystko? Czy intruz to jest po prostu jakikolwiek gracz,  ktory przechodzi kolo dzwonu, czy moze trzeba byc w jakims wrogim przymierzu, by być tam intruzem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lord_of_Evil napisał:

Dzieki, zapomniałem o tym ognisku. Udalo sie, mam Chaos Blade, ale on jednak nie jest taki dobry, jak sądziłem.  Pozostaje przy Murakumo.

 

 

Mam jeszcze pytania odnosnie przymierza Straznikow Dzwonu. Dzisiaj juz czekam ok. 2 godzin i nie bylo zadnego intruza, ktorego moge zaatakowac przy dzwonie. Da sie to jakos szybko obejsc, zebym nie musial stać jak kolek i czekac na kogokolwiek? Na czym w ogole polega to wszystko? Czy intruz to jest po prostu jakikolwiek gracz,  ktory przechodzi kolo dzwonu, czy moze trzeba byc w jakims wrogim przymierzu, by być tam intruzem?

Da sie, pierścień masz założony? Rozumiem, ze chcesz nabijać punkty przymierza.  W takim razie musisz  siadać przy ognisku tym kolo drabiny i wchodzic na gore. Co ktorys raz pojawi sie mad warrior. Pokonujesz go, potem do ogniska. Siadasz wstajesz i tak w kolko :) Nie musisz sie przenosić, wystarczy ze siadziesz i wstaniesz od razu. Jest to dosyc mozolne. Co jakis  czas spotkasz tez jakis intruzów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do DS2 po roku przerwy i w końcu ukończyłem ostatnie DLC. Rycerz Oparów jeszcze trochę będzie mi się śnił po nocach :) Przyszedł czas na NG+, czy poziom trudności mocno wzrasta w nowej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, pojawiają się tylko nowe moby w paru miejscach.

Btw który to był ten rycerz, bo go zupełnie nie kojarzę, 2 dlc? Mnie kotki z 3 dały się we znaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Boomstick1983 napisał:

Wróciłem do DS2 po roku przerwy i w końcu ukończyłem ostatnie DLC. Rycerz Oparów jeszcze trochę będzie mi się śnił po nocach :) Przyszedł czas na NG+, czy poziom trudności mocno wzrasta w nowej grze?

 

Nie wzrasta, jest trochę więcej fantomów, czasami pojawiają się w niespodziewanych miejscach :) Ale powinieneś być już na tyle dopakowany, że jest nawet łatwiej.

 

34 minut temu, kovacs napisał:

Nie, pojawiają się tylko nowe moby w paru miejscach.

Btw który to był ten rycerz, bo go zupełnie nie kojarzę, 2 dlc? Mnie kotki z 3 dały się we znaki.

 

Fume knight :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kovacs napisał:

Nie, pojawiają się tylko nowe moby w paru miejscach.

Btw który to był ten rycerz, bo go zupełnie nie kojarzę, 2 dlc? Mnie kotki z 3 dały się we znaki.

To było drugie DLC Crown of the Old Iron King. Finałowy Boss- Mr. Fucken Fume knight :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć znak niechęci? Nie mam PS+ by kogoś najechać więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabilem juz 30 intruzow i nadal nie awansowalem na ostatni poziom w przymierzu Straznikow dzwonu. Ktos mi to wytlumaczy? Ogolnie, to sa dwa rodzaje intruzow. Do jednych gra mnie automatycznie przenosi, a drudzy wchodza do mojego swiata. Czy ja czasem nie musze pokonac 30 z jednej grupy? 

Edytowane przez Lord_of_Evil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zabilem juz 30 intruzow i nadal nie awansowalem na ostatni poziom w przymierzu Straznikow dzwonu. Ktos mi to wytlumaczy? Ogolnie, to sa dwa rodzaje intruzow. Do jednych gra mnie automatycznie przenosi, a drudzy wchodza do mojego swiata. Czy ja czasem nie musze pokonac 30 z jednej grupy? 

Moja rada:

Zero poradników etc.

Butelka, soczek, lód, dobra muza w słuchawkach.

I jedziesz phantoma na górze dzwonnicy.

Co jakiś czas się pojawi, ale pamiętaj, że masz drin, muzę... chillout. Bez spiny wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany to jest nic w porównaniu z farmą "dowodów" na schodach w Anor Londo (DkSIII) :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie w koncu! Wyszlo, ze ponad 40 razy musialem zabic intruzow. Wolalem czekac, ogladajac YouTube na tablecie. Ale musialem zerkac co chwile na ekran, bo nie ma zadnego dzwiekowego komunikatu, ze pojawil sie intruz w twoim swiecie lub, ze ty bedziesz wyslany do swiata intruza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 7.04.2017 o 13:41, sLk napisał:

 

Nie wzrasta, jest trochę więcej fantomów, czasami pojawiają się w niespodziewanych miejscach :) Ale powinieneś być już na tyle dopakowany, że jest nawet łatwiej.

 

 

Fume knight :)

Faktycznie idzie to wszystko bez większych problemów. Zdziwiło mnie, że dochodząc do areny The Pursuera (wcześniej załatwiłem go na dachu razem z nobkami), nie było walki na samej arenie. Kilku bosów już za mną i jak narazie padają za pierwszym razem. Dzisiaj czas na grzesznicę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu ‎21‎.‎10‎.‎2016 o 22:25, adick007 napisał:

No właśnie takie myślenie mnie zgubiło.

Myślałem, że na 350 dodatki przebiegnę, a jedyne co mi to dało to długi pasek staminy.

Każdemu przeciwnikowi brałem max po 150 hitem, niezależnie czym.

Miałem kilka naczyń dusz, więc na każdego bossa rozkładałem punkty indywidualnie.

Koty poszły magią, ale też miałem sporo farta.

Teraz na ng+ bossów kładę jednym pierd%§&$ciem np Gejzerem.

Patrzę na yt jak ludzie grają w dlc i coraz bardziej jestem przekonany, że w tych krainach miałem coś zbugowane.

No to miałem to samo gram teraz dość późno w ten tytuł ale ubiłem wszystko oprócz ostatnich bossów (znaczy ivory, reszta zrobiona... SAMEMU ) dlc, no muszę powiedzieć że to jakaś paranoja mam SL420 czy cuś tak i też na bossach zadaję damage po 100, 69 max chyba 260 ale i tak spuszczam im wpierdo….. tyle że męka straszna i po parę dobrych razy muszę walczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sobie przypomnieć tą mękę :)
Aktualnie katuje DS Remastered, bajka!

No to miałem to samo gram teraz dość późno w ten tytuł ale ubiłem wszystko oprócz ostatnich bossów (znaczy ivory, reszta zrobiona... SAMEMU ) dlc, no muszę powiedzieć że to jakaś paranoja mam SL420 czy cuś tak i też na bossach zadaję damage po 100, 69 max chyba 260 ale i tak spuszczam im wpierdo….. tyle że męka straszna i po parę dobrych razy muszę walczyć.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, adick007 napisał:

Fajnie sobie przypomnieć tą mękę :)
Aktualnie katuje DS Remastered, bajka!

 

Też mam w planach DkS:R ale muszę trochę odczekać, platynowanie DkS3 trochę mnie znudziło :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, adick007 napisał:

aFajnie sobie przypomnieć tą mękę :)
Aktualnie katuje DS Remastered, bajka!

Ani mi nie mów, jestem kurde masochista muszę jeszcze skończyć tych bossów z ivory i end of story he he ale dam radę bo jestem dobry :-) , ty a miałeś może problem z Vendrickiem ? znaczy nie z pokonaniem ale pomimo że miałem wszystkie dusze to też mu zbierałem po 160-200 hp a magią to ani nie wspominam.

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ani mi nie mów, jestem kurde masochista muszę jeszcze skończyć tych bossów z ivory i end of story he he ale dam radę bo jestem dobry :-) , ty a miałeś może problem z Vendrickiem ? znaczy nie z pokonaniem ale pomimo że miałem wszystkie dusze to też mu zbierałem po 160-200 hp a magią to ani nie wspominam.
Bardzo łatwo pokonałem go przez przypadek sposobem.
Nie posiadając wszystkich dusz.
Cały czas trzymałem się przy jego (chyba lewej) stopie i nie potrafił mnie wtedy walnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu ‎23‎.‎07‎.‎2018 o 18:35, adick007 napisał:

Bardzo łatwo pokonałem go przez przypadek sposobem.
Nie posiadając wszystkich dusz.
Cały czas trzymałem się przy jego (chyba lewej) stopie i nie potrafił mnie wtedy walnąć.

Wiem wiem sam podobnie go załatwiłem tylko że jednak horyzontalne cięcia mnie dopadały ale nie był trudny tylko czasu mi zeszło, no ivory poszło w sumie najłatwiejsze dlc ale i też najlepsza miejscówka, zamieć mnie trochę wpieniała no i król kości bo szedłem na niego z tylko jednym rycerzem i z tamtych bram mi się zaroiło od wrogów he he, no ale ubiłem wszystko.

Ps. No może oprócz Aldii czy jak jej tam ale to przez ten głupi wymóg że trzeba było Vendricka przed Nashandrom ubić a ja niestety ubiłem głównego bossa, no ale spróbuję jeszcze na new game.

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chciałbym podpytać o broń pod zręczność, którą jakoś szybko można znaleźć i już do końca z nią swoją przygodę męczyć . Jak w ds1 była uchigatana, którą można było zdobyć już prawie na samym początku gry, a po upgrade była taka kozacka że szok + to krwawienie... ? Jest coś fajnego co polecacie? 

 

Obecnie mam domyślną broń hmmm zabójcy bułat - nie powiem jest obecnie całkiem spoko, jednak profilatycznie wolę podpytać :)

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Eloszki napisał:

Chciałbym podpytać o broń pod zręczność, którą jakoś szybko można znaleźć i już do końca z nią swoją przygodę męczyć . Jak w ds1 była uchigatana, którą można było zdobyć już prawie na samym początku gry, a po upgrade była taka kozacka że szok + to krwawienie... ? Jest coś fajnego co polecacie? 

 

Obecnie mam domyślną broń hmmm zabójcy bułat - nie powiem jest obecnie całkiem spoko, jednak profilatycznie wolę podpytać :)

 

Uchigatane możesz zdobyć stosunkowo szybko, sprzedaje ja kowal w Lost Bastille. Ja sporą część gry przeszedłem grając  sun swordem. 

A pierwszą bronią, którą grałem  dłużej był fire longsword. Znaleziony bardzo wcześnie w Forest of fallen giants,  dzięki fire infusion dawał radę w początkowej fazie gry. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jak się nazywa po polsku, ale swego czasu wielu używało w inwazjach Espada Ropera. Wiadomo, że trzeba to wzmocnić jakimś czarem, ale...to niby najmocniejszy "rapier" w grze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×