Skocz do zawartości
pablos_83

Dark Souls II: Scholar of the First Sin

Rekomendowane odpowiedzi

W domu i w pracy uzywam Mac'a, a PS3 oddalem siostrze .. nie mam jak ograc :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ! Mam ps4 ,a dla tej gry rozważałem zakup PS3 :D Teraz mój 'problem' został rozwiązany! Rozumiem ,że w tej wersji będą zawarte wszystkie DLC'ki ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ! Mam ps4 ,a dla tej gry rozważałem zakup PS3 :biggrin: Teraz mój 'problem' został rozwiązany! Rozumiem ,że w tej wersji będą zawarte wszystkie DLC'ki ? :>

Dokładnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie 60fps .

http://www.pssite.com/news-39441-playstation_4_vs_playstation_3_vs_pc___porownanie_graficzne_dark_souls_ii__scholar_of_the_first_sin.html

 

Graficznie to tylko podbicie textur ale jednak te 60fps robi wrażenie :)

Jak ktoś dużo grał w poprzednie DS to tu widać że jest o niebo płynniej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ile to juz gier mialo miec mityczne 60fps...? ;)

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ! Mam ps4 ,a dla tej gry rozważałem zakup PS3 :biggrin: Teraz mój 'problem' został rozwiązany! Rozumiem ,że w tej wersji będą zawarte wszystkie DLC'ki ? :>

Ja kupiłem specjalnie dla tej gry trójkę i po ograniu od razu poszła do żyda. Ale oczywiście i tak jeszcze raz tę grę kupię ;)

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak miało być dynamiczne oświetlenie w wersji na PS3 ;) DLC też podobno miało nie być.

FS nie różni się niczym od całej reszty niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bungie tez podobno bylo mega firma i kazdy gracz mogl spac spokojnie bo kolejna gra na bank  bedzie epicka i w ogole.. ;) Podziwiam zaslepienie marką :P

 

PS. Czy DS to przypadkiem nie kotlet? Wiec jak nie wydaje kotletow?  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. To jak to jest w końcu z tymi kotletami  mistrzu ?  :laugh:

 

Dokładnie tak jak napisał kolega. Ta gra to kotlet, jak GTA, TLoU czy inne Metra. 

 

Grałem w DS1 więc pewnie kupię i 2, ale będzie musiała poczekać w kolejce bo na horyzoncie pojawi się jeszcze Bloodborne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że wypowiada się gość który nie grał w żadna część z serii Souls więc pozdro :) . Jakbyś był ogarnięty w temacie to wiedziałbyś, że gra chodzi gorzej na PS3 niż xklocku. Wracając do DS II gra ma swoje minusy i plusy, na pewno największym minusem gry jest Soul Memory, co naprawią w Solar of the First Sin. Gra na pewno nie jest żadnym kotletem bo jest największa z całej serii i oferująca najwięcej. Gorzej trochę z klimatem i niektórymi, krótkimi levelami ale to już kwestia indywidualna nie każdemu może się spodobać, za to trzy DLC były bardzo dobre, online kozak. W Dark Souls 1 było widać, że w Blightown były spadki animacji, PS3 już niestety jest za słabe, z tego co widzę z PS4 mogą być podobne problemy za niedługo. Niestety większość z was się zastanawia nad tym czy będą 30 czy 60 klatek, co jest wdg mnie głupotą. Potrzeba więcej dobrych gier a nie 60 klatek, co z tego że były dropy animacji jak dzieła FS są wybitne. Odgrzewanym kotletem mogę na to nazwać Fife, CoD, AC i wiele innych produkcji nie oferujących nic szczególnego tylko płatne contenty, tzw shitu dla mas. Każde DSy to gry wybitne i najlepsze gry poprzedniej generacji ze względu na swój niepowtarzalny klimat, level design, pomysł, replayaibility, system walki. Jak to kiedyś ktoś powiedział w DSy się gra a inne gry przechodzi i taka jest prawda, trzeba zagrać żeby się o tym przekonać a nie krytykować. Najlepszym przykładem jest to, że kupiłem PS4 i się kurzy przy mojej PS3 gdzie obecnie wróciłem do Demons Souls, a od czasu do czasu gram w Dark Souls 1.

 

PS. To jak to jest w końcu z tymi kotletami  mistrzu ?  :laugh:

Nie chce mi się czytać, za dużo napisałeś - widać że jesteś zboczeńcem :P :) Tak czy siak jest to kotlet, czy tego chcesz czy nie .. ale masz prawo myśleć że to będzie wybitny kotlet :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze tez jest taka powolona klepanka jak w lord of the fallen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał kolega. Ta gra to kotlet, jak GTA, TLoU czy inne Metra. 

 

Grałem w DS1 więc pewnie kupię i 2, ale będzie musiała poczekać w kolejce bo na horyzoncie pojawi się jeszcze Bloodborne.

Widać że nie jesteś fanem tej gry i nie masz o niej większego pojęcia, inaczej po ograniu jedynki z wywieszonym językiem czekałbyś na premierę dwójki.

Dla mnie i pewnie wielu innych forumowiczów, ta seria jest absolutnie topowa i w nic lepszego do dzisiaj nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że nie jesteś fanem tej gry i nie masz o niej większego pojęcia, inaczej po ograniu jedynki z wywieszonym językiem czekałbyś na premierę dwójki.

Dla mnie i pewnie wielu innych forumowiczów, ta seria jest absolutnie topowa i w nic lepszego do dzisiaj nie grałem.

Obawiam sie, ze blednie zakladasz, ze kazdy kto gral w jedynke odebral ja tak jak Ty. Jest masa graczy ktorych ten tytul nie wzial, wystarczy poprzegladac fora. Zaczynacie tworzyc tutaj jakis kult Jedynego Slusznego Tytulu.. ostudzcie fanbojstwo i dajcie innym zabierac glos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obawiam sie, ze blednie zakladasz, ze kazdy kto gral w jedynke odebral ja tak jak Ty. Jest masa graczy ktorych ten tytul nie wzial, wystarczy poprzegladac fora. Zaczynacie tworzyc tutaj jakis kult Jedynego Slusznego Tytulu.. ostudzcie fanbojstwo i dajcie innym zabierac glos.

 

Jak już zagrasz, to chętnie Cię wysłucham :)

 

@czacha79, uprzedzałem Cię w temacie Bloodborne, postrzępię język i tutaj. Giery FS grafiką nie powalają, dlatego LoTF spokojnie możesz już teraz uznać przy nich za cudo. Chciałbym, abyś i Ty posiadł tę tajemną prawdę, że grafa to nie wszystko, ale na to potrzebujesz więcej niz 30 min.

Edytowane przez kovacs
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rzecz w tym, ze polgodzinne zagranie w Demon Soulsa z PS+ mi wystarczylo aby nie siegac wiecej po tego typu produkcje - moim zdaniem slabe. Nie gram tez w gry sportowe, bo uwazam ze sa slabe, czyli nie interesuja mnie. Dark Souls chetnie sprawdze na PS4, bo Lords of the Fallen bylo super, ale prosze juz sie tak nie brandzlujcie... graficznie raczej nie podskoczy do polskiej produkcji.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to ja pasuję, nie ma sensu :wallbash:

Edytowane przez anarom 1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że nie jesteś fanem tej gry i nie masz o niej większego pojęcia, inaczej po ograniu jedynki z wywieszonym językiem czekałbyś na premierę dwójki.

Dla mnie i pewnie wielu innych forumowiczów, ta seria jest absolutnie topowa i w nic lepszego do dzisiaj nie grałem.

 

Widzę, że bardzo dużo o mnie wiesz. Tak się składa, że czekałem na 2, lecz po drodze wyszło PS4, które zmusiło mnie do sprzedaży PS3. Fanem samej serii jestem, ale na pewno nie jetem fanboyem jak Ty. Skąd posiadasz informacje na temat mojej wiedzy o tej grze?  Po co ja w ogóle dyskutuje, przecież Ty znasz mnie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, daj sobie spokój i ze mną nie dyskutuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam grałem w dark souls i uważam że gra powinna mieć poziomy trudności, nie każdy ma czas na 200h w jedną grę. Właściwie tylko to mnie powstrzymuje przed zakupem bo gra się super ale za stary jestem na robienie skilla w jakiś tytuł;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czary w DkS to właśnie odpowiednik poziomu easy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kierwa Czacha, jak ty piszesz że LoTF było super a Demon's Souls odstawiłeś po 30 min, to ..... no sam nie wiem co napisać bo w głowie mi się to nie mieści :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam grałem w dark souls i uważam że gra powinna mieć poziomy trudności, nie każdy ma czas na 200h w jedną grę. Właściwie tylko to mnie powstrzymuje przed zakupem bo gra się super ale za stary jestem na robienie skilla w jakiś tytuł;P

 

Jakby to powiedział Don Mattick "dla ludzie bez czasu na granie mamy idealny produkt. Nazywa się gry mobilne i gry od UBI i EA" ;D

 

Poza tym dks był nerfowany z kolejnymi patchami. Więc jak nie grałeś od premiery to nie wiesz co to poziom trudności ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kierwa Czacha, jak ty piszesz że LoTF było super a Demon's Souls odstawiłeś po 30 min, to ..... no sam nie wiem co napisać bo w głowie mi się to nie mieści :biggrin:

Jeden woli brunetki, a inny jak mu nogi smierdzą .. o gustach sie nie dyskutuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby to powiedział Don Mattick "dla ludzie bez czasu na granie mamy idealny produkt. Nazywa się gry mobilne i gry od UBI i EA" ;D

 

Poza tym dks był nerfowany z kolejnymi patchami. Więc jak nie grałeś od premiery to nie wiesz co to poziom trudności ;D

 

Rozumiem że by to zepsuło Tobie zabawę jakby i inni mogli się tytułem nacieszyć?:)

Swoją drogą podziwiam debilizm psychofanów tej gry którzy nie rozumieją żę wyśrubowany poziom=mniejsza sprzedaż= w pewnym momencie brak kolejnej części:) Nikomu nic się nie stanie jak wprowadzą dodatkowy poziom dla niedzielnych graczy;) Zresztą i tak 90% tzw hardcorowców to głównie siedzi na yt i kopiuje strategie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dude to był żart a nie pocisk...be cool...zresztą ilość wolnego czasu przecież nie ma nic do rzeczy. Jak ktoś może grać godzinę tygodniowo to gra przez dwieście tygodni w DkS a jak ktoś może więcej to więcej. Ja nie widzę żadnego problemu w tym że trzeba długo grać żeby coś osiągnąć. No i ta gra nie jest trudna...ona jest po prostu w starym stylu a że obecnie doszliśmy do takiego upośledzenia gier że dzieła FS wydają się trudne to już inna sprawa. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×