Skocz do zawartości
pablos_83

Dark Souls II: Scholar of the First Sin

Rekomendowane odpowiedzi

Dawać remaster Dusz Demonów!

Tez poproszę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam build pod Siłę i Witalność na 110 lvl. Chciałbym teraz nauczyć się rzucać zaklęcia piromancji. Mam mały problem z używaniem czarów. Rozwinąłem postać do 13 Inteligencji i ma m jeden slot na czary, z tym  że jak ustawie zaklęcie nie mogę go używać. W jednym reku dzierżę  jakąś podstawowa magiczną pałkę. Jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz specjalnego przedmiotu taka reke czerwona znajdziewz ja za zrecznym straznikiem

Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pyro potrzebujesz rękawicy, do czarów różki, to zaklęć talizmanu, czy co to tam było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pyro potrzebujesz rękawicy, do czarów różki, to zaklęć talizmanu, czy co to tam było.

Kostur.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam build pod Siłę i Witalność na 110 lvl. Chciałbym teraz nauczyć się rzucać zaklęcia piromancji. Mam mały problem z używaniem czarów. Rozwinąłem postać do 13 Inteligencji i ma m jeden slot na czary, z tym  że jak ustawie zaklęcie nie mogę go używać. W jednym reku dzierżę  jakąś podstawowa magiczną pałkę. Jakieś rady?

Nie możesz używać pyromancji bo nie masz narzędzia którego potrzebujesz do rzucania zaklęć. 

Dokładnie to czegoś takiego - http://darksouls2.wikidot.com/pyromancy-flames

Możesz to dostać od Rosebeth (ta co była zmieniona w kamień).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam build pod Siłę i Witalność na 110 lvl. Chciałbym teraz nauczyć się rzucać zaklęcia piromancji. Mam mały problem z używaniem czarów. Rozwinąłem postać do 13 Inteligencji i ma m jeden slot na czary, z tym że jak ustawie zaklęcie nie mogę go używać. W jednym reku dzierżę jakąś podstawowa magiczną pałkę. Jakieś rady?

Szacuneczek za dobicie do 110lvl bez zaznajomienia się z ognistą łapką :-)

Skończę MGS, Fallouta, DarkSouls3 i wezmę się wreszcie za DS2 Remastered...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacuneczek za dobicie do 110lvl bez zaznajomienia się z ognistą łapką :-)

Skończę MGS, Fallouta, DarkSouls3 i wezmę się wreszcie za DS2 Remastered...

 

Ja mam 150 lvl i z piro prawie nie korzystam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre pyromancies są świetne do PvP czy PvE szczególnie Forbidden Sun, Warmth, Dance of Fire,Flame Swathe, Fire Snake  nawet rzekłbym że są OP czasami. Do trollowania jest dobre Lingering Flame :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeszedłem Dark souls 2 na ps3. Teraz kupiłem remaster i chciałbym pograć pyromantą/wojownikiem. Znacie jakiś fajny build ta postacią na pve? Fajnie jak by dało się tez zagrać od czasu do czasu pvp bo nie mam tyle czasu żeby robić druga postać. Dodam tylko ze wcześniej grałem tylko wojem i nie chce sobie zepsuć zabawy jak zacznę eksperymentować z moim buildem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zostają kamyki do resetu poziomu :)

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeszedłem Dark souls 2 na ps3. Teraz kupiłem remaster i chciałbym pograć pyromantą/wojownikiem. Znacie jakiś fajny build ta postacią na pve? Fajnie jak by dało się tez zagrać od czasu do czasu pvp bo nie mam tyle czasu żeby robić druga postać. Dodam tylko ze wcześniej grałem tylko wojem i nie chce sobie zepsuć zabawy jak zacznę eksperymentować z moim buildem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Można spokojnie zrobić postać uniwersalną, bez podziału na pve i pvp :). Masz tutaj listę buildów, może coś sobie wybierzesz:

http://darksouls2.wikidot.com/characterbuild

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to bierzesz te pyromancies co wyżej napisałem Fire Whip też jest spoko. Znajdujesz Dark Pyromancy Flame inwestujesz jak najwięcej w Inteligence i Faith. Penal handcuffs, Southern Ritual Band +2 ( jak najwięcej slotów do czarów ), Clear Bluestone Ring +2, Lion Mage Set do szybszego rzucania pyro. Dagger do parowania, albo tarcza broń wedle upodobania, miecz jak największy scalling do pyro, ewentualnie buffujesz fire i jedziesz :biggrin:

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos chce spokojnie przejsc sobie gre i latwo wbic platyne to polecam od poczatku gre rapierem ktory mmozna kupic u kowala w majuli. rapier +10, leo ring, flynn ring, ring of blades i do tego luk czarnego lowcy na kapliczke amany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a w piromancje sie nie baw bo jest zbedna i w porownaniu z rapierem bardzo slaba, najlepiej od poczatku gry graj bez tarczy i naucz sie robic uniki.

zalezy jaki masz obecnie lvl, ale koncowe statystyki to 40 str i dex, 30 adaptacji (bardzo wazne przy grze bez tarczy) a reszte punktow pakujesz w hp i stamine.

w wigor nic nie leveluj i nos bardzo lekkie pancerza bo obrona w tej grze nic nie daje

Edytowane przez Rinnegan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 40 zaczyna sie soft cap?

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dlatego w przypadku str/dex wiecej warto nie dawac, hp i stamine warto podbic do 50 pkt przy endgame, ja aktualnie na ng mam 180 lvl bez zadnego farmienia itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skończyłem podstawkę na 140. Może pobawie sie statami i zresetuje postać dodajac 20 inta/faith (do questa :p).

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w piromancje sie nie baw bo jest zbedna i w porownaniu z rapierem bardzo slaba, najlepiej od poczatku gry graj bez tarczy i naucz sie robic uniki.

zalezy jaki masz obecnie lvl, ale koncowe statystyki to 40 str i dex, 30 adaptacji (bardzo wazne przy grze bez tarczy) a reszte punktow pakujesz w hp i stamine.

w wigor nic nie leveluj i nos bardzo lekkie pancerza bo obrona w tej grze nic nie daje

Ok. Dzięki wszystkim za porady, chciałem spróbować po prostu czegoś innego bo zawsze grałem "zwykłym" warriorem. Przeszedłem DS1, DS2, BB i przy ponownym podejściu do 2 myślałem że troszkę pokombinuje i urozmaice rozgrywkę. Zastanawiałem się nad magiem, ale czytałem ze nie opłaca się mieszać go z wojownikiem, a nie bardzo mi pasuje "czysty" czarodziej ;) Jeszcze zostaje mi paladyn, grał ktoś i poleca ta postać? Ma jakieś fajne czary/cuda? Jak tak to w jakim kierunku go rozwijać i czy muszę zaczynać grę od nowa? Mam postać knighta na 25lvl dopiero.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a w piromancje sie nie baw bo jest zbedna i w porownaniu z rapierem bardzo slaba, najlepiej od poczatku gry graj bez tarczy i naucz sie robic uniki.

zalezy jaki masz obecnie lvl, ale koncowe statystyki to 40 str i dex, 30 adaptacji (bardzo wazne przy grze bez tarczy) a reszte punktow pakujesz w hp i stamine.

w wigor nic nie leveluj i nos bardzo lekkie pancerza bo obrona w tej grze nic nie daje

Pierwsze słysze takie brednie Forbiden Sun to chyba jeden z najlepszych czarów w grze, reszta pyro też jest świetna PvP. Można z rapierami grać sam miałem taki build bodajże z Ricard's Rapier i Warped Sword. Można sparować przeciwnika użyć Forbiden Sun i wykończyć Daggerem na jeden strzał.

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki wszystkim za porady, chciałem spróbować po prostu czegoś innego bo zawsze grałem "zwykłym" warriorem. Przeszedłem DS1, DS2, BB i przy ponownym podejściu do 2 myślałem że troszkę pokombinuje i urozmaice rozgrywkę. Zastanawiałem się nad magiem, ale czytałem ze nie opłaca się mieszać go z wojownikiem, a nie bardzo mi pasuje "czysty" czarodziej ;) Jeszcze zostaje mi paladyn, grał ktoś i poleca ta postać? Ma jakieś fajne czary/cuda? Jak tak to w jakim kierunku go rozwijać i czy muszę zaczynać grę od nowa? Mam postać knighta na 25lvl dopiero.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zrób sobie postać pod hexy, ma najlepsze czary moim zdaniem. Druga sprawa to pamiętaj, że robiąc "czarodzieja" nie musisz rezygnować z walki wręcz. Po prostu będziesz musial używać broni która skaluje się z inteligencja (miecze, topory - do wyboru, do koloru). Czary mogą być na przyklad tylko wsparciem dystansowym. Sam mam postać pod hexy a walcząc mieczem przeszedłem 90%gry. Hexow używałem tylko do niektórych bossów i dla urozmaicenia rozgrywki

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zaczynam grę. Jak cza temu skończyłem grę i spodobla mi się mechanika odskokow, wytracania z równowagi. Tutaj widzę że jest tarcza. Chciałbym zagrać podobnie jak w BB. jaka postać i build polecacie? Chodzić z tarcza czy cos innego? Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Knight tarcza plus miecz? Polecacie unika czy jakieś parowanie tarcza? Działa ono podobnie jak w BB broń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam wszystko na tarcze przyjmować, raz na jakiś czas unik i jakoś leci ;)

Parowanie działa podobnie, trzeba mieć tarcze która obsługuje ten ruch - wyczuwasz moment i pach :) potrzeba treningu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×