Skocz do zawartości
pablos_83

Dark Souls II: Scholar of the First Sin

Rekomendowane odpowiedzi

Te...wiecie, że Demon Kuźnie (ten z mieczem gdzie sporo ludzi ma z nim problemy bo chcą wykonać quest Lucatiela) można się wzmocnić w ten sposób, że nie zada wam on żadnych obrażeń? Odpalasz flash sweat i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się zdobyć 30 medali. Czasem pomagając innym i farmiac na Sokolnikach. Najwięcej właśnie kłopotu graczą sprawia demon kuźni. Z pierścieniem +3 do obrony do ognia to bardzo łatwy boss. Dość że nie sporej liczby ataków to są one łatwe do uniknięcia. Już więcej trudności sprawia dojście do niego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salt and Sanctuary trzeba skończyć w dwa tygodnie.

Później DS3 i wracam do DS2 w wydaniu na PS4.

Ambicja posiadania platyn we wszystkich odsłonach cyklu FS (3xDeS...) jest silna :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ponad 130 godzinach zwiedzania, zabijania, umierania w końcu zdobyłem główne platynowe trofeum :).

Z moich głównych przemyśleń wynika,że gra rozkręca się dopiero przy NG+. Przy trzeciej podróży do Drangelic, niektóre bossy dały mi trochę w kość :(.

A co do broni to zawiodłem się trochę na Zweihanderze. Gdzie w pierwszej części mogłem stunowac nim takich bosow jak O&S tutaj nie robi on wrażenia na choćby Prześladowcy. Uwielbiałem ta broń a tutaj wydaje się ona taka nijaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może lamerskie pytanie, ograłem ds2 na ps3 jednak bez dlc, czy po zakupie scholar na ps4 będę mógł używać zapisanej gry z ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem i postanowiłem spróbować pokonać wreszcie Sir Alonne'a...i wiecie co, ten gość bardzo skutecznie weryfikuje moje umiejętności odnośnie rolki, za cholerę nie mogę sobie z nim poradzić :sad: Może macie jakiś patent na niego?

 

Edit: Już nie ważne, w końcu złapałem odpowiedni rytm i padł :)

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem po przerwie. Jestem w trzecim dodatku, dotarłem do skur...łego  tygrysa. I odbijam się od niego już któryś raz. Ma ktoś na niego jakiś patent? Pewnie robię jakiś oczywisty błąd....  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos wyjasnic co to jest soul memory? I jak to dziala?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 3.07.2016 o 16:51, snosch napisał:

Moglby ktos wyjasnic co to jest soul memory? I jak to dziala?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

Taki "super" patent FS, który miał udaremnić blokowanie levelowania pod pvp. Long story short, zakresy przywołań są z góry ustalone, wg linka, który zamieścił Wypizdisko.

I w DkS zależały one od Soul Level czyli, krótko mówiąc od poziomu postaci. łatwo można było przestać rozwijać postać na danym poziomie, przeważnie był to przyjęty przez społeczność najbardziej optymalny level pod pvp. W DkS2 natomiast zakres przywołań nie zależy od Soul Level tylko od Soul Memory czyli sumarycznej ilości zdobytych dusz podczas gry, wobec tego nie można już zatrzymać się z rozwijaniem postaci na danym poziomie ponieważ soul memory cały czas rośnie w miarę zdobywania kolejnych dusz. W dodatku wyszedł pierścień pochłaniający zdobyte dusze, który jest jakimś tam rozwiązaniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na haslo da sie laczycz wysokim levelem jesli dopiero zaczalem gre?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, wili23 napisał:

Ile bosow jest w grze?

 

W podstawce ok. 30. Żadnego nie pamiętam... i po 3 w każdym DLC. Pamiętam, że zostały mi dwa kocury do ubicia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej panowie (i panie?).

Z braku laku postanowiłem wrócić do DS2, tym razem na PS4.

I oczywiście jak to w Soulsach - polowanie na platynkę.

Duże zmiany są w pucharkach odnośnie podstawowej wersji DS2?

Czary z DLC pewnie się zliczają?

Sporo tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo tylko dodatkowo trzeba zdobyć czary z DLC, nowością są innaczej rozlokowani i nowi przeciwnicy, NPC i posągi ( Fragrant Branch of Yore ).

Edytowane przez Wypizdzisko
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście covenant dzwonników chyba już nie do zrobienia normalnie. Ja w każdym razie jak grałem to musiałem farmić  black phantoma bo nikogo najechać nie szło (może level zbyt wysoki choć zatrzymałem postać na 130 czy 150).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście covenant dzwonników chyba już nie do zrobienia normalnie. Ja w każdym razie jak grałem to musiałem farmić  black phantoma bo nikogo najechać nie szło (może level zbyt wysoki choć zatrzymałem postać na 130 czy 150).

Tzn nie do zrobienia online ale offline jak najbardziej?

Ja mam jakieś dziwne zboczenie i lubię godzinami te różne pierdoly farmic w Soulsach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, adick007 napisał:

Tzn nie do zrobienia online ale offline jak najbardziej?

Ja mam jakieś dziwne zboczenie i lubię godzinami te różne pierdoly farmic w Soulsach

To będziesz wniebowzięty bo trochę farmienia tam jest. Nawet ciężko mi było wyfarmić medale do Sunlight Covenantu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medale do Sunlight Covenantu to chyba najprzyjemniej się farmiło. Przynajmniej dla mnie, ja tam lubiłem pomagać ludziom przy bossach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Frost Prime miał na myśli farmę na Sokolnikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracze może i są, ale jest ten zrypany system Soul Memory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×