Skocz do zawartości
Tomo

Stoi Ci czy leży?

Rekomendowane odpowiedzi

Sithman: To niepokojące :)

 

Ivraas: Jak to nie będziesz mógł? Ja nie mam żadnej podstawki, ps4 to kanciasty klocek, bardzo stabilnie stoi na bocznej ściance.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, z tym kanciastym klockiem, to ja się nie zgadzam , już bardziej pasuje to określenie do konsol innej znanej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się zgadzać lub nie. Fakt jest taki, że projektanci obu zabawek bryłę ciosali siekierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja konsola stoi na oficjalnej podstawce jak narazie nie widzę zadnych problemów wcześniej prawie lezała

Prawie leżała? Pod skosem byla?
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman: To niepokojące :)

 

Ivraas: Jak to nie będziesz mógł? Ja nie mam żadnej podstawki, ps4 to kanciasty klocek, bardzo stabilnie stoi na bocznej ściance.

No wiadomo że będzie stała stabilnie, jest dosyć szeroka. Tylko myślałem że coś będzie nie tak z chłodzeniem albo samym sprzętem jeżeli postawię ją pionowo, dlatego wymagana jest podstawka. U mnie w domu ciągle lata 80/90, mam lampowe telewizory, przez co jestem zmuszony do gry na monitorze komputera, a to jest dosyć problematyczne, bo mam tam strasznie mało miejsca, idealnie byłoby ją postawić w pionie, przez co nie musiałbym się kłopotać z przepinaniem różnorakich kabli, zwłaszcza tym od sieci. No nie ważne... Czyli spokojnie można ją postawić bez żadnych podstawek?

Można się zgadzać lub nie. Fakt jest taki, że projektanci obu zabawek bryłę ciosali siekierą.

Za ładna to ona nie jest, ale ulokowana na czarnej szafce zmywa się z otoczeniem ;D

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawsze stała bez podstawki. Od paru tygodni mam oficjalną podstawkę i prezentuje się jeszcze lepiej ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoi. PS3 tez stoi od jakichs 2 lat. Moze te rozne dziwne problemy z wysuwaniem plyt mnie nie dotycza, bo czarnula stoi na bacznosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawka jest by odkryć wloty powietrza. Grałem w kill zona bez podstawki i z podstawką. W pierwszej sytuacji konsola chodziła jak odkurzacz,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat o podstawach wiec zapytam wiecie gdzie mógł bym dostać biała oficjalna podstawka przeszukałem allegro i znalazłem tylko jedną biała ale niestety nie od Sony a rtv Saturn i inne nie mają? ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Ciebie w MM, ale w Wawie na ostrobramskiej normalnie na półce wiszą białe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakiś problem zamówić sobie online w MM skoro np. w Warszawie mają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wchodziłem na stronę po twoim poście i widocznie mają tylko u ciebie bo na stronie jest tylko czarna

 

Na ultima.pl jest dostępna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna podstawka ma takie jakby zatrzaski do obudowy. I spojrzałem na konsole z jej lewej strony i patrze, faktycznie w 1/3 dlugosci sa te "wyloty" po jednym/dwoch ustawione prostopadle do konsoli. Ok spoko czyli ps4 się nie przewroci. Chwila! To z lewej strony ! A podstawka powinna byc z prawej.

Spojrzałem na zdj podstawki i te wyloty sa pod ukosem. Tylko zastanawia mnie czemu skoro robią dedykowana podstawke (za prawie 100zl) to czemu nie zrobili specjalnych otworów pod podstawke? Z lewej strony to tak wygląda ale to nie ta strona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny masz problem. Ja używam oryginalnej podstawki od początku i wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tylko z prawej? A jak stoi po prawej od telewizora to ma być plecami do telewizora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tylko z prawej? A jak stoi po prawej od telewizora to ma być plecami do telewizora?

No tak, nawet widzisz po znaczku playstation na konsoli. Zrobiony tak jakby ps4 miałoby cały żywot stac na prawym boku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po znaczku sony i ps4 widzę ze powinna lezec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choinka stoi, konsola stoi, a PSN leży...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Warto kupić ,chociażby na Allegro, nawet te za 14 z czy nic to nie daje w rzeczywistości ?

Edytowane przez kobong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy stoi czy leży 2 tysiące dałem za te cudo i powiem krótko jak w pionie coś za mocno buczy i słychać że męczy się nie miłosiernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×