Skocz do zawartości
Tomo

Stoi Ci czy leży?

Rekomendowane odpowiedzi

I po raz kolejny ps4 stoi, a PSN leży...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie już działa ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja również leży. Dzięki temu nie dostaję się kurz do kratek wentylacji!

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

O to ciekawa filozofia... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak jest bo kratki sa tak jakby po spadzie :-D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psn lezy. najgorsze w tej durnej generacji jest to, ze w cyfrowe wersje gier za ktore zaplacilem nie moge zagrac dopoki zmulone serwery sony mnie nie zweryfikuja. jako gracz zaczynajacy cala ta zabawe wiele lat temu uwazam, ze to jest do dupy pomysl zeby to tak dzialalo. moja wlasnosc w kazdym sensie i ktos jeszcze mnie sprawdza jak skonczony gnoj i dopki tego nie zrobi nie moge grac w swoje gry na swojej konsoli. kolejny powod zeby unikac cyfrowej dystrybucji, zaraz po cenach.

Przecież w swoje gry jeżeli kupujesz bez kombinowania i masz je na swoim koncie, lub koncie do którego Twoja konsola jest przypisana jako podstawowa nie ma żadnej weryfikacji. Jakbyś nie kombinował to nie miałbyś problemów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps4 wymaga polaczenia z internetem raz na dobę, a xone jak ma to rozwiazane?

Tapatalk™ for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kupuje normalnie bez kombinacji. te gierki z plusa to moga sobie weryfikowac od biedy. kupilem sobie np. hohokum to nie moge go uruchomic bo jest ikonka klodki i az psn mnie w pelni nie  wpisze to jest blokada. powinno byc tak, ze jak sie wlacza konsole to wpisuje sie tak szybko, ze nawet klodki sie nie widzi. jednak w moim przypadku wpisywanie trwa  czasem dluzej, czasem az kilkukrotnie przetestuje polaczenie internetowe w opcjach. a jak wpis do psna sie nie udaje to klodka caly czas widnieje na obrazku gry i nie mozna zagrac bo sony '"nie moze zweryfikowac licencji".

 

wiedziales o tym?

 

edit:

to jest wlasciwie to czym ms spalil sie na jednej z pierwszych konferencji xbone tzw. "always online". ms za glosno o tym mowil i stracil duzo sympatii graczy a sony 4 the players zrobilo to cichaczem. jesli konsola nie jest polaczona z internetem albo jesli psn lezy to nie mozna grac w zadna cyfrowa gre  na dysku. tylko fizyczna plytka ratuje sytuacje. i to jest jakas kpina.

A może spróbuj aktywować konto na którym kupiłeś Hohokum na swojej konsoli. Ja mam w chwili obecnej 11kont i jedyne dwie kłódki, które mam to na celowo zdezaktywowanych kontach, które pożyczyłem znajomym. Reszta działa bez problemu czy net jest czy go nie ma, często gram z wyłączonym netem, problemów brak. Teraz przedłużałem o rok plusa (co jak wiemy powoduje generalny rozpiernicz i wymieszanie wszystkiego ze wszystkim na liście pobrań) to jedynie problem jaki wystąpił to jak miałem komuś pomoc w starej grze na PS3, która była nieuruchamiana od ponad roku, to zawołało o logowanie do PSN celem odnowienia licencji.

ps4 wymaga polaczenia z internetem raz na dobę, a xone jak ma to rozwiazane?

Tapatalk™ for Galaxy S2

Odnawia licencje owszem, ale na koncie normalnym i nie raz na dobę, a co godzinę. Na podstawowym możesz grać offline.

Problem z brakiem możliwości grania online mają zazwyczaj osoby, które mają z kimś zaufanym połączone konto "na krzyż", bo wówczas mimo, iż korzystasz ze swojego własnego konta, to jest ono u Ciebie jako normalne, aby kolega mógł mieć je stawione jako podstawowe i po przelogowaniu na swoje korzystać z jego zawartości. Póki jest net to problemu nie ma, gorzej jak nie ma neta i gra chce co godzinę odnawiać licencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Kupiłem oryginalna podstawe do ustawienia konsoli w pionie. I jestem mega zawiedziony bo konsola delikatnie chwieje sie na boki. W podrobce wkladana konsola byla na scisk i jakos to stabilnie trzymalo ja w pionie. W oryginale delikatnie chwieje sie miedziey konsola a podstawa oraz między podstawa a podloga (brakuje jej stabilności). Plastik przez to trzeszcy jakby.mial sie zaraz rozleciec. Podlozylem pod podstawe podkladke pod mebel i widac delikatna poprawe. Myslicie ze mozna reklamować ta podstawe? Pudelka juz sie pozbylem ale mam paragon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamować podstawke bo stoi niestabilnie? Raczej chyba nie, no ewentualnie gdyby odlew byl jakiś wadliwy.

A ta podstawka nie ma takich dwoch uchwytów które się przekręca od spodu zeby konsola sie trzymała? A jak podstawka się chwieje to ja bym od spodu papierem ściernym wyrównał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź czyli nie ma potrzeby kupować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×