Skocz do zawartości
axowy

Kilka pytań odnośnie konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

 

Wczorajszego pięknego dnia chwyciłem za kartę i kupiłem konsole w angielskim sklepie Game. Można powiedzieć, że jestem już posiadaczem białej 4-ki kupionej z okazji Black Friday, cena była kusząca więc akcja na spontanie ;) Niestety kilka rzeczy jest dla mnie nie jasnych ponieważ jakoś od trzech lat nie miałem kontaktu z konsolami (posiadałem wszystkie playstation do tej pory)i troche wypadłem z obiegu i stąd mam kilka pytań do kolegów z forum.

 

1. Czy ukazały się już jakieś ulepszone modele konsoli ? (nie chodzi mi o slim)

2. Co z padami ? O ile są nowe modele konsol to chyba też padów ? Czytałem oraz widziałem na własne oczy, że lewy analog był wręcz zruinowany. Jak ta sprawa wygląda ?

3. Jak wygląda kwestia gwarancji, mam odesłać do anglii czy do serwisu sony wystarczy  ? Mam nadzieję, że nie będzie to konieczne.

4. Czy pożyczanie gier jest takie jak na filmiku sony ? Pożyczasz i grasz ? Bez żadnych zbędnych online passów czy cholera wie czego ? Pytam bo kilku moich znajomych planuje również kupić PS4 więc zawsze można robić rotację krążków co pozwoli zaoszczędzić sporo kasy

5. Pytanie do użytkowników PS Plus - czy warto ? Wiem, że wymagany jest do gry online i dają jakieś tytuły co miesiąc więc zakup raczej przesądzony ale napiszcie krótko jakie są wasze doświadczenia.

6. Do konsoli dokupiłem stand. Czy jest jakaś rekomendowana pozycja konsoli czy nie ma to znaczenia ?

7. Czy wszystkie gry śmigają w full hd ? Ile Hz ? Wszystkie mają takie same parametry wyświetlania czy zależnie od gier (mam na myśli wysokobudżetowe) ?

8. Konsole kupiłem w bundle i jedna z gier a mianowicie Last of Us jest w wersji cyfrowej. Czy ten kod mi zadziała na polskim PSN ? Czy będę musiał zakładać angielskie konto ?

 

To chyba na tyle :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×