Skocz do zawartości
DaraS

Street Fighter 5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to mam nadzieje, że wydadzą kiedyś znowu Street Fighter EX bym mógł kolejny raz zagrać moją ulubioną postacią Vulcano Rosso  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucieszyłem się niezmiernie na tą wiadomość. W gruncie pewnie będzie to czasowy EX. Ale sama wiadomość o SF na ps4 mnie uradowała. Będzie w co zarzynać przy piwie z kumplami ;]

 

 

 

Jakby się okazało, że SH i SFV to będą stałe exy na ps4, to powrócą piękne czasy. Coś czuję, że Sony wróci jako konsolowy król.

Edytowane przez The Ripper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko będzie pewnie cyrk jak z 4, bo pod koniec obecnej generacji wyjdzie finalna wersja, znowu nasrają milion ultra hiper giga odsłon jak to twórcy mają w zwyczaju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można pobierać betę. Start dzisiaj w nocy (3:00). FIGHT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Polski w grze Street Fighter V! Na zwycięzców turnieju czekają atrakcyjne nagrody w tym nagrody pieniężne! 

 

Terminy i miejsca poszczególnych eliminacji: 

 

· 20.02.2016 - Saturn Kraków, CH Galeria Krakowska, ul. Pawia 5: https://www.facebook.com/events/451016131763493/

· 21.02.2016 - Saturn Poznań, CH City Center, ul. Stanisława Matyi 2: https://www.facebook.com/events/906125632834997/

· 27.02.2016 - Saturn Łódź, CH Port Łódź, ul. Pabianicka 245: https://www.facebook.com/events/1236153403066055/

· 28.02.2016 - Saturn Szczecin, CH Kaskada, al. Niepodległości 36: https://www.facebook.com/events/1146676138677494/

· 12.03.2016 – eliminacje i finały w CH Złote Tarasy, w Warszawie: https://www.facebook.com/events/1003047633099094/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po ilości wpisów w tym wątku mogę sobie podarować zakup tej gry. Wielka szkoda że gatunek bijatyk nie cieszy się taką popularnością jak kiedyś :(
Wygląda na to że kupię to grę jako używkę dla trybu single i kanapowego :(

Jeszcze smutniejsze jest to że ta gra jest exem na PS4 i zapowiada się naprawdę dobrze.

Czy w przyszłości wyjdą jakieś mutacje SFV? Na pewno ale to nie znaczy że podstawka będzie złą - zresztą nie będzie to miał.o znaczenia bo zainteresowanie w Polsce jak widać średnie... a raczej nisko-żadne skoro wątek nie zebrał nawet dwóch stron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zainteresowania bo ta gra nie oferuję nic czego nie było wcześniej. 5 czy 6 miejscówek. 16 postaci i zero jakiegoś przełomu. Dla samego singla w tego typu grach nie warto płacić takich pieniędzy. Już lepszym wyborem jest MKXL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W euro rtv można dostać już dzisiaj, wystarczy zrobić rezerwacje i odebrać w sklepie :).

 

 

 

Sądząc po ilości wpisów w tym wątku mogę sobie podarować zakup tej gry. Wielka szkoda że gatunek bijatyk nie cieszy się taką popularnością jak kiedyś :sad:
Wygląda na to że kupię to grę jako używkę dla trybu single i kanapowego :sad:

Jeszcze smutniejsze jest to że ta gra jest exem na PS4 i zapowiada się naprawdę dobrze.

Czy w przyszłości wyjdą jakieś mutacje SFV? Na pewno ale to nie znaczy że podstawka będzie złą - zresztą nie będzie to miał.o znaczenia bo zainteresowanie w Polsce jak widać średnie... a raczej nisko-żadne skoro wątek nie zebrał nawet dwóch stron

 

 

Mamy ekipę ok. 5 osób i będziemy wieczorami w najnowszego streeta ostro naku*wiać. Wiadomo, że im więcej osób tym lepiej, więc gdybś miał ochotę na casualowe mashowanie bez spiny w doborowym towarzystwie to zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W euro rtv można dostać już dzisiaj, wystarczy zrobić rezerwacje i odebrać w sklepie :).

Mamy ekipę ok. 5 osób i będziemy wieczorami w najnowszego streeta ostro naku*wiać. Wiadomo, że im więcej osób tym lepiej, więc gdybś miał ochotę na casualowe mashowanie bez spiny w doborowym towarzystwie to zapraszam :)

Dzięki za cynk ale już podjąłem decyzję :/ i poczekam aż gra spadnie w cenie.

5 osób to tak na prawdę bardzo mało.. Ale czekam na wasze opinie w tym wątku :)

wysłane przez Tapatalk z Xperia Z1 (sorki za literówki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak wrażenia?

Popdstawka cieszy czy zawodzi?

Widziałem na YT rozgrywkę Story i tam po 3 walki każdym zawodnikiem.

Bardzo mnie martwi tylko 5 czy 6 lokacji w grze. Podobno gracze kanapowi nie mają obecnie czego szukać?

Prosze o opinie ☺

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja bym pogral ale musiałbym mieć arcade stick a a ceny lepszych na ps4 to widzę wydatek rzędu 6-8 stow więc narazie poczekam. Bo Mad catz z ps3 nie zadziała w ps4?

I sf5 jakoś bardziej mi wygląda jak sfxtekken a nie ssf. Niestety.

Wysłane z mojego SM-N920C

PS. Czy usf4 na ps4 jest wyraźnie ładniejszy niż ten na ps3 czy to zwykły chamski port?

Edytowane przez Klaxxon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o animacje postaci, efektów super i ultra gra miażdży. Jest ładnie i płynnie (1080p@60 fps). Areny nie powalają designem, a wszystko co się dzieje w tle jest w 30 fps.

Gameplay to miód. Są zmiany w systemie ale to dalej SF. Online (private lobby) chodzi płynnie, beż lagów ale być może z oceną należy poczekać aż więcej osób zacznie grać. Duży minus to tylko 2 osoby w lobby. W marcu podobno mają udostępnić docelowe 8 miejsc.

Fabuła ssie po całości, do zrobienia w 1,5h. Warto zrobić tylko dla kasy.

 

Jak miałbym komuś doradzić bijatykę do posiedzenia z kumplami przy piwie na kanapie to polecę MKX, gra bardziej śmiechowa, rozrywkowa, łatwiejsza do ogarnięcia aby jakieś tam akcje zobaczyć. Do tego fajny design aren i postaci.

 

Dla fanów liczenia klatek, łamania padów, rywalizacji, wiadomo.

 

Największą zaletą tego SF jest gameplay i sposób w jaki zostaje on nam podany. Zobaczymy jak gra będzie rozwijana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi za mną od jakiegoś dobra bijatyka i zastanawiałem się nad sfv, ale jak poczytałem w sieci (bo nie byłem w temacie) to mi przeszło. Głównie przez to co gra oferuje. Ponad 200zł za takiego kastrata, fajny early access w pudełku, nie ma co szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szkoda bo również myślałem nad zakupem ale chyba lepszym wyjściem będzie kupno MKXL, który wychodzi z marcu.

Poczekam jeszcze na inne opinie i zdecyduję czy kupić SFV czy MKXL ☺

Tapatalk - S5

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do USFIV jest to kastrat i nie ma co tego ukrywać. Brak Arcade i Wyzwań powoduje, że w singlu poza maksowaniem Survivala i treningiem nie ma co robić. Zostaje online z randomami, bo priv też wykstrowany. Na tą chwilę ciężko doradzać zakup tej gry jeżeli ktoś nie jest fanem. Pzostaje liczyć, że gra będzie szybko rozwijana / uzupełniana. Szkoda byłoby zmarnować taki fajny gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Pod warunkiem, że uzupełnienia gry będą za free bo 240zł to nie mało...

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standard...Sony pogniło ich...a Capcom to...wiadomo. Nie byliby sobą gdyby wydali pełną grę. Na bank wpieprzą milion dlc i to jeszcze większość z nich to będą opcjonalne stroje. Nie trzeba daleko szukać. Spójrzcie co zrobili ze Street Fighterem 4 i jak spieprzyli Marvel vs Capcom 3. Dramat co ci kolesie wyprawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I poźniej będa wydawać super, hiper, ultra SFV ☺

Szkoda bo gra, rzeczywiście ma potencjał..

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×