Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje( wiem matka głupich) ze połączenie w tej grze bedzie dobre,bynajmniej lepsze od AW ,dadzą serwery umieszczone na europejskich ziemiach☺ i możliwość ich wyboru sory ale h....j z tym smiesznym lobby.Dla mnie tytuł obowiązkowy.....Też czekam na CODa z okresu 2 wojny światowej,pamietam ile nocek sie zarywało grając w CODa 2 na Bajzelhausie, szkoda tylko że patrząc wstecz (mam swoje lata) zmienił sie sposób myślenia gracza(moze źle to ująłem) ale wiekszośc opinii czy tam hejtów nie da sie czytać.Ludzie zagrajcie a pozniej oceniajcie .......Battlefront trailer źle zrobiony bo słabo przedstawia rozgrywke,tutaj wiecej gameplayu to znowu nie ma klimatu....Dużo niepotrzebnego hejtu nakrecania sie a w rzeczywostości wiekszość na jesień bedzie zapierdal.......a do sklepu.....

Edytowane przez kamiltruck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu wszyscy pobiegną kupić tą kupę ;)

W każdym razie dochodowa kupa.

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja reakcja po obejrzeniu trailera 

stary miałem identyko polew, oni sobie robią jaja z graczy więc trzeba tylko tak reagować. Pociesza to że w tym okresie wyjdzie Battlefront i zmiecie ten żenujący tasiemiec/. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu wszyscy pobiegną kupić tą kupę ;)

W każdym razie dochodowa kupa.

No grałem we wszystkie części jakie wyszły i tutaj autentycznie ziewam więc może jakiś rubikon został przekroczony , nie ma nic ani grafy ani klimatu ani miejscówek ala Bond , nawet jakiegoś wabika w stylu jakiejś gwiazdy z Hollywood , zaorać ..... AW sprzedałem pk dwóch tygodniach kiedy już nikt nie chciał grać w splita właśnie przez te gadżety z dupy , to ja nie wiem juz naprAwde dla kogo ta gra , a przypominam że Deus 2 nadciąga i Titanfall następny też na ps4 także jeden wielkiMEH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No grałem we wszystkie części jakie wyszły i tutaj autentycznie ziewam więc może jakiś rubikon został przekroczony , nie ma nic ani grafy ani klimatu ani miejscówek ala Bond , nawet jakiegoś wabika w stylu jakiejś gwiazdy z Hollywood , zaorać ..... AW sprzedałem pk dwóch tygodniach kiedy już nikt nie chciał grać w splita właśnie przez te gadżety z dupy , to ja nie wiem juz naprAwde dla kogo ta gra , a przypominam że Deus 2 nadciąga i Titanfall następny też na ps4 także jeden wielkiMEH

 

ja popełniłem tylko raz ten grzech i kupiłem jedną grę z Codów Black Ops bo był tam wietnam z łowcy jeleni, Nasz Rambo przy tym to był sandbox, pościg na motorach był tak na szynach że jak byłem na fajce to misja i teraz mówię serio - przeszła się sama, pograło się z 2 godziny i wyinstalowałem wymieniłem w sklepie na używany BF 2 Vietnam. Ta seria nie ma swojej tożsamości, to od 10 lat jedna i ta sama gra z odgapionymi pomysłami od konkurencji. Widziałem jeszcze tego ostatniego w online, znajomy pociskał, nie wiem jak można grać w coś tak prymitywnego, wielkość map do onlinea była z 1000 razy mniejsza niż tych z BF, i wcale nie przesadza tak z 50 metrów kwadratowych ... 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja popełniłem tylko raz ten grzech i kupiłem jedną grę z Codów Black Ops bo był tam wietnam z łowcy jeleni, Nasz Rambo przy tym to był sandbox, pościg na motorach był tak na szynach że jak byłem na fajce to misja i teraz mówię serio - przeszła się sama, pograło się z 2 godziny i wyinstalowałem wymieniłem w sklepie na używany BF 2 Vietnam. Ta seria nie ma swojej tożsamości, to od 10 lat jedna i ta sama gra z odgapionymi pomysłami od konkurencji. Widziałem jeszcze tego ostatniego w online, znajomy pociskał, nie wiem jak można grać w coś tak prymitywnego, wielkość map do onlinea była z 1000 razy mniejsza niż tych z BF, i wcale nie przesadza tak z 50 metrów kwadratowych ... 

To ty grałeś w najlepszą część Black Opsa. Co do liniowości to masz rację, ale według mnie pod względem fabuły gra miażdżyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bo3 na Ps4&3, podobno będzie na ps3 i x360. Beta podobno 11 czerwca. Nie potwierdzone info.

Ktos wie jak wyglada beta z preorderem? Chyba trzeba mieć kasę na koncie psn (i "kupic preorder") żeby dało kod na bete.

Tapatalk for Galaxy S2

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo3 na Ps4&3, podobno będzie na ps3 i x360. Beta podobno 11 czerwca. Nie potwierdzone info.

Ktos wie jak wyglada beta z preorderem? Chyba trzeba mieć kasę na koncie psn (i "kupic preorder") żeby dało kod na bete.

Tapatalk for Galaxy S2

Zamowiłem preorder ale nie dostałem kodu kasa jest u mnie koncie... jutro chyba zadzwonie do pss i jak bedzie lipa to anuluje zamówienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo3 na Ps4&3, podobno będzie na ps3 i x360. Beta podobno 11 czerwca. Nie potwierdzone info.

Ktos wie jak wyglada beta z preorderem? Chyba trzeba mieć kasę na koncie psn (i "kupic preorder") żeby dało kod na bete.

Tapatalk for Galaxy S2

Kase pobiorą dopiero w listopadzie... w momencie zamówienia na Pss automatycznie jesteś zapisany na bete. Na stronie CODa info :

7. I’ve pre-purchased my copy of Call of Duty: Black Ops III through the PlayStation Store, Xbox Live Store, or Steam, but I didn't receive a Call of Duty: Black Ops III Beta code. Where can I locate my code?

You don't need one! Code redemption is not necessary for pre-purchases through the PlayStation Store, Xbox Live Store, or Steam. You are automatically validated to participate in the Call of Duty: Black Ops III Beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zaraz zaraz. Gdzies tu musi byc haczyk. Wystarczy kliknac preorder i masz dostep do BETY? jesli tak będzie to KAŻDY może to nacisnać i mieć dostep do BETY a potem nie kupi gry. No nie powiedzialbym. Pewnie jakis warunek, np 300zł na koncie psn w chwili klikniecia. 

 

Jestem już uprzedzony co do polityki twórców CODa. Podobnie jak z wyjściem gry na starą generacje (HAJSY $$$$$$$ musza być).  Jednak byłem na tyle głupi że w pierwsze info uwierzyłem, no fajnie będzie tylko na ps4,xone i PC. Aż tu ktoś powiedział: "Ludzie czego się spodziewaliście? Gra będzie miała dalej ten sam silnik i myślicie że nie będzie jej na starej generacji?". Podobno w menu BO2 jest napisane że w nastepnej części nie zapomną o starej generacji.

Tapatalk for Galaxy S2

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zaraz zaraz. Gdzies tu musi byc haczyk. Wystarczy kliknac preorder i masz dostep do BETY? jesli tak będzie to KAŻDY może to nacisnać i mieć dostep do BETY a potem nie kupi gry. No nie powiedzialbym. Pewnie jakis warunek, np 300zł na koncie psn w chwili klikniecia.

Jestem już uprzedzony co do polityki twórców CODa. Podobnie jak z wyjściem gry na starą generacje (HAJSY $$$$$$$ musza być). Jednak byłem na tyle głupi że w pierwsze info uwierzyłem, no fajnie będzie tylko na ps4,xone i PC. Aż tu ktoś powiedział: "Ludzie czego się spodziewaliście? Gra będzie miała dalej ten sam silnik i myślicie że nie będzie jej na starej generacji?". Podobno w menu BO2 jest napisane że w nastepnej części nie zapomną o starej generacji.

Tapatalk for Galaxy S2

Wydaje mi sie że ogladamy ten sam kanał na YouTube...preorder zamówiony na PSS w opisie wyraźnie napisane że bede miał dostep do bety ,na stronie Activision info potwierdzone....jak gra się okaże kopią AW to zrezygnuje z zamówienia po ograniu bety...w portfelu Pss mam kase ale wyraźnie jest napisane że pieniadze pociagną na poczatku listopada. Edytowane przez kamiltruck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hehe, byc moze. PRZEMCIOXPL tak powiedzia ;D

Tapatalk for Galaxy S2

Edytowane przez cykor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie będzie BO3 na starą generację.

Pre order zamówcie sobie na amazon tam podobno kodzik dostaniecie do 2 dni roboczych i będzie trzeba go wklepać gdzie na stronie cod.

"Amazon Pre-order Bonus: Pre-order your copy from Amazon.com today on Xbox One, PlayStation 4, or PC and get access to the Black Ops III Multiplayer Beta. Amazon will email you a code within 2 business days after you pre-order. Visit www.callofduty.com/beta and log in or create an account to redeem your Beta Access code."

Edytowane przez BuRRRza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie? Jeśli będzie dalej ten sam silnik to nie widzę przeszkód zeby byl na old genach. Zawsze to hajs dla nich a wrzucenie gry na old gen to chwila roboty dla nich ;)

Tapatalk for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie pisze ,że ma być ? Narazie nie ma żadnych potwierdzonych informacji i Treyarch nic nie wspominał o poprzedniej generacji na dodatek zabrakło logo PS3 i X360 w którymś tam trailerze albo plakacie z tego co pamiętam także może to wskazywać na to ,że BO3 na tych konsolach nie zobaczymy. Może i dobrze myślę ,że lepiej na tym wyjdą gracze jak i twórcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie BO3 na starą generację.

Pre order zamówcie sobie na amazon 

 

ok, a można preordder po otrzymaniu kodu anulować? bo zapewne z UK.AMAZON gierka wyjdzie drożej niż na premierę w PL, gdzie ostatni CODAW był po 200zł dostępny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne niezbyt mądre pytanie, ale czy dostęp do bety działa jedynie w przypadku preordera złożonego drogą elektroniczną, czy można kupić pudełkową wersję w sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Mozna zrobic preorder w gamestopie i dostanirsz kod na bete. Co ciekawe robiac tam pre order wcale nie musisz kupowac potem gry.

Tapatalk for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, bo widziałem w sprzedaży preorder na nowego CoDa w pudełkowej wersji w mm i na okładce jak byk było napisane o dostępie do bety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziwna sprawa, bo widziałem w sprzedaży preorder na nowego CoDa w pudełkowej wersji w mm i na okładce jak byk było napisane o dostępie do bety.

Zamówisz pudło w przedsprzedaży dostaniesz kod na bete... cykorowi napewno o to chodziło tylko niepotrzebnie zaczął post od ....Nie..

Nie. Mozna zrobic preorder w gamestopie i dostanirsz kod na bete. Co ciekawe robiac tam pre order wcale nie musisz kupowac potem gry.

Tapatalk for Galaxy S2

W każdym sklepie można zrezygnować z przedsprzedaży w odpowiednim czasie...nie tylko w gamestopie.Wiekszość pudeł preorder-owych zamawiałem w empiku,praktycznie do dnia wysyłki nie było problemu z rezygnacją.

A gdzie pisze ,że ma być ? Narazie nie ma żadnych potwierdzonych informacji i Treyarch nic nie wspominał o poprzedniej generacji na dodatek zabrakło logo PS3 i X360 w którymś tam trailerze albo plakacie z tego co pamiętam także może to wskazywać na to ,że BO3 na tych konsolach nie zobaczymy. Może i dobrze myślę ,że lepiej na tym wyjdą gracze jak i twórcy

Też mi sie wydaje że gra nie wyjdzie na starą generacje ale to jest ich problem i ich kasa.....jak wyjdzie to bedzie strasznie okrojona....zobaczcie nowa broń która wejdzie wraz z nowym dodatkiem do AW bedzie dostepna tylko na nową generacje...Zreszta moim zdaniem na ps3 to można sobie pograć w BO1 albo BO2 ewentualnie starsze wydania ja osobiście na starą gen. nie widze sensu kupowania gier które wychodza teraz... Edytowane przez kamiltruck
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne niezbyt mądre pytanie, ale czy dostęp do bety działa jedynie w przypadku preordera złożonego drogą elektroniczną, czy można kupić pudełkową wersję w sklepie?

Pytasz czy dostęp do bety jest tylko dla cyfrowek. Odpowiadam: Nie. Mozna ....

Czyli mowie ze nie tylko dla cyfrowek ale dla innych rownierz.

Tapatalk for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale.... ależ mi się nie podoba :sad:

W takim razie czekam tylko na zombie...

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w MediaMarkt pojawiły się preordery dające dostęp do bety BO3 :) 

 

chyba sobie kupie z rabatem visa.me portfelem z ich strony www :D 

 

gierka zapowiada się extra :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×