Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ ta piosenka jest ujowa. Oryginał, parodia i cały gatunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe bronie i inne takie takie :-p

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kentucky napisał:

Fajne. Ale bez dodatków też dostępne?

Ta jasne nie w tej grze,nawet dla tych co mają Sezon Passa nie są dostępne-tylko jako zrzuty w skrzynkach za które trzeba zapłacić a i tak nie massz pewności że wylosujesz karabin..........ehhhhhhh żal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dziś nie wylosowałem żadnej ciekawej broni.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Yarorot napisał:

Do dziś nie wylosowałem żadnej ciekawej broni.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Ja tylko FFAR a i tak szału nie robi...............chociaż dla tych którzy wydali kasę na sezona powinni dać w gratisie ale po co jak mozna dać w płatnych paczkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z chęcią bym obejrzał filmik nakręcony przez Activision, jakie warunki psychofizyczne trzeba spełniać aby wylosować broń...bo może jest gdzieś haczyk o którym nie wiem prócz $$$$$$$$$$ :happy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wylosowalem nóż motylkowy, MX Garand, snajperkę i ten pistolet Rift E9 czy jakoś tak.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wylosowałem łom, jakiś miecz, bejsbola, co raczej w fps mało przydatne, a czekam na hg -40 itp...może w BO4 się trafią :smile:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także czekam na HG40 ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam na drop ze skrzynek ;) aczkolwiek hg40 by ucieszyło człowieka no i przed wszystkim daloby odetchnąć od wkur..a się ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ponarzekam na drop - same nalepki na broń, albo cieszynki do postaci, których nie używam. Żenada.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wylosowałem motylkowy :1_grinning:

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed premierą BF1 mam zamiar kupić CODa. Zastanawiam się nad Ghosts i Black Ops III - jako wytrawni fani serii proszę doradźcie co wybrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Ops III

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Yarorot napisał:

Black Ops III

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

Mógłbyś podać konkretne argumenty za i przeciw ?

Z tego co czytam Black Ops III jest aż nadto futurystyczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wylosowałem przedmiot z kontrabandy lipcowej - ten japoński bicz (łańcuch?), czy jak się to tam fachowo nazywa. Przynajmniej w końcu jakaś legenda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, haobao_PL napisał:

Przed premierą BF1 mam zamiar kupić CODa. Zastanawiam się nad Ghosts i Black Ops III - jako wytrawni fani serii proszę doradźcie co wybrać...

 

Jeśli nastawiasz się na multi to BO3, jedno z lepszych multi ostatnich lat, niestety singiel nieporozumienie. Z Ghosts jest natomiast odwrotnie singiel nawet przyjemny, natomiast multi raczej na ta chwile mało grywalny.

Brałbym na twoim miejscu BO3 duża grywalnosc i po premierze nowego coda dużo ludzi przy nim zostanie podejrzewam .         

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ziolek napisał:

 

Jeśli nastawiasz się na multi to BO3, jedno z lepszych multi ostatnich lat, niestety singiel nieporozumienie. Z Ghosts jest natomiast odwrotnie singiel nawet przyjemny, natomiast multi raczej na ta chwile mało grywalny.

Brałbym na twoim miejscu BO3 duża grywalnosc i po premierze nowego coda dużo ludzi przy nim zostanie podejrzewam .         

A co masz na myśli pisząc, że Ghosts jest mało grywalny ?

W BO III martwi mnie tylko jedno - te całe jetpacki, skoki do nieba i bieganie po ścianach... Jest z tym duży dramat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, haobao_PL napisał:

A co masz na myśli pisząc, że Ghosts jest mało grywalny ?

W BO III martwi mnie tylko jedno - te całe jetpacki, skoki do nieba i bieganie po ścianach... Jest z tym duży dramat ?

 

Po pierwsze na ta chwile mało ludzi w to gra, multi raczej nie przypadł do gustu większości graczy tak jak BO3, jest to pozycja 3 letnia czyli stara ale nie jara.

Wiadomo że jako nowy gracz musisz się oswoić z tym całym pierdolnikiem, ale naprawdę warto, lecz wybór należy do Ciebie, pooglądaj you tube. 

edit:

Jeśli chcesz pograć w prawdziwego CoD'a to poczekaj do listopada na remaster modern warfare .      

Edytowane przez ziolek
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, haobao_PL napisał:

 

Mógłbyś podać konkretne argumenty za i przeciw ?

Z tego co czytam Black Ops III jest aż nadto futurystyczny...

Bo gra w niego fajna ekipa czyli ja, Ziolek, Tabcio, Wszebor i wielu innych fajnych ludzi  ;) - a tak na poważnie

Jest tak jak napisał Ziolek podpisuję się pod tym obiema rękami, w Ghost przeszedłem singiel i z multi po paru rozgrywkach dałem sobie spokój. Grę sprzedałem bez żalu co w moim przypadku jeśli chodzi o Cod'y jest rzeczą niebywałą no i fakt że pozbywałem się ps3 a na tej platformie grałem w Ghosta choc to już nie miało takiego znaczenia. Mnie czasami też denerwuje to latanie i bieganie po ścianach ale i tak staram się tym nie przejmować - bo ważny jest zabawa a nie k/d ;)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok no to szukam Black Opsa ;) Jeszcze jedno - niektóre wersje mają mapkę Nuketown za free ? Warto brać takie wydanie ? Ewentualnie można dokupić tą mapkę później ?

Jak gra do mnie dojedzie to pozwolę sobie wysłać invy do prosów z forum :24_stuck_out_tongue:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapkę możesz sobie darować w BO 3 (sam kupiłem wydanie z tą mapką) akurat nie wyszła im za dobrze, jak gra będzie w tej samej cenie z mapką jak i bez to kup z mapką, ja bym do tej mapy nie dopłacał, wcześniejsze wersje tej mapy były lepsze. Zaproszenie już Ci posłałem ;)

Edytowane przez Yarorot
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, haobao_PL napisał:

Ok no to szukam Black Opsa ;) Jeszcze jedno - niektóre wersje mają mapkę Nuketown za free ? Warto brać takie wydanie ? Ewentualnie można dokupić tą mapkę później ?

Jak gra do mnie dojedzie to pozwolę sobie wysłać invy do prosów z forum :24_stuck_out_tongue:

 

Tak jak Yaro pisze mapka jest do du..., no chyba że masz male ciśnienie i chcesz sobie podnieść, ogólnie mapka jest za free dla każdej wersji.     

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo gra w niego fajna ekipa czyli ja, Ziolek, Tabcio, Wszebor i wielu innych fajnych ludzi  - a tak na poważnie

Jest tak jak napisał Ziolek podpisuję się pod tym obiema rękami, w Ghost przeszedłem singiel i z multi po paru rozgrywkach dałem sobie spokój. Grę sprzedałem bez żalu co w moim przypadku jeśli chodzi o Cod'y jest rzeczą niebywałą no i fakt że pozbywałem się ps3 a na tej platformie grałem w Ghosta choc to już nie miało takiego znaczenia. Mnie czasami też denerwuje to latanie i bieganie po ścianach ale i tak staram się tym nie przejmować - bo ważny jest zabawa a nie k/d

k/d podstawa reszta zabawa ;)

Bierz bo3 i się nie zastanawiaj.

Sent from my m2 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×