Skocz do zawartości
czacha79

Final Fantasy VII

Rekomendowane odpowiedzi

No HD remake here. We're just getting the PC version to buy again on PS4.

 

 

 

Ciężko w to uwierzyć, ale w dobie remasterów to nie będzie remaster. To wersja z PC przeniesiona na PS4!  

 

 

Ilość łapek w dół pod filmem mówi wszystko o pomyśle Square Enix

 

etqzn1.png

 

 

Tak jak i reakcja publiczności ...  a w zasadzie jej brak.

 

 

B4NwfCJIEAApsao.jpg

 

 

 

To już nawet nie jest śmieszne, ale gra ma wyjść na wiosnę 2015 roku. Szykuje się największy fail 2015?

 

 

 

rzmo2bfde8rusvob9b1y.png

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wieżę,żeby w dobie remasterów i trzepania kasy na tym samym SE nie myślało nad remakem gry o największym potencjale sprzedażowym w swoim dorobku. Chcą jeszcze trochę $ wycisnąć zanim wyłożą większy hajs na produkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcecie to nie kupujcie !!!

Ja nie grałem na psx, nie grałem na PC, nie grałem, na PSP, nie grałem w klasykach na ps2, nie grałem w klasykach na ps3 .

Nie grałem też na emulatorze czy to na PC czy to androidowym emu .

Ta gra jest właśnie dla mnie wypuszczana na ps4 !

I ja ją kupię, w czym problem ? nie chcecie nie kupujcie ! 

 

LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej przehajpowana gra ever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej przehajpowana gra ever.

Pewnie tak, ale...ma jakis argument po swojej stronie - jest nieprzyzwoicie dobra  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobra ale nie na taką skale jak ten cały hype na nią. Dużo bardziej cenie sobie chociażby VIII czy IX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobra ale nie na taką skale jak ten cały hype na nią. Dużo bardziej cenie sobie chociażby VIII czy IX.

Aaa to już zależy od osobistych preferencji. Dla mnie np 13 była strasznie nudna, że jej nie skończyłem. 13-2 również, a znam graczy którzy spędzili przy tych grach wiele godzin i bardzo je sobie chwalili. Nie ma czegoś takiego jak gra idealna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham stare SquareSoft, a jednocześnie nienawidzę nowszego SquareEnix, które zniszczyło legendarną markę. Final Fantasy nie jest tytułem z najwyższej półki od czasu wydania dziesiątki, czyli sporo lat już minęło. Kiedy zrozumieją, że grafika nigdy nie była najważniejszym elementem tego tytułu, a zajebista fabuła i towarzysząca jej muzyka? Ja wiem, że w dzisiejszych czasach kasa musi się zgadzać, ale lepiej poświęcić się i ewentualnie ogłosić upadłość niż zniszczyć pewien symbol. Taka marka, jak SE zawsze znajdzie inwestora przy upadłości, a od 10 lat mają same wpadki - FF Spirits Within, Advent Children, FFXIII. Jedyne, co im się udało to Crisis Core na PSP, które to nawet nie pojawiło się na PS Store lub w reedycji na Vitę. Jedna z najlepszych gier na PSP.

 

Ja chcę stare Square z grami pokroju FF7, FF8, FF9 i FF10!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki "remake" wiele nie wniesie. Gra miała renderowane tła 2D i tylko krawędzie zostaną podszlifowane.

Square mogłoby się zabrać za usprawnienie Vagrant Story.

Gra kozacka, a nawet na Vicie pikseloza wali w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×