Skocz do zawartości
Patricko

Crota's End

Rekomendowane odpowiedzi

most to jest pikus w porównaniu z tym co jest potem :biggrin: nie bede spojlerowal, ale ostatnia walka w rajdzie NAPRWADE wymaga ogromnego zgrania - porozumiewania sie. Nie będzie dało się już zrobić tego z pugiem na sto procent. Strasznie rożny poziom trudności jest w tym rajdzie. Każdy kolejny etap oceniałem jako trudny ( a tak naprawdę wydaje się dość prosty ), ale to co zastaliśmy przy ostatnim bosie to 11/10 ;D

Edytowane przez zibenn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długi jest ten Raid?

Jak jestem na moście,to ile w % mi jeszcze zostało?

odpisze Ci na priv bo nie wszyscy lubia spojlerki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^Klikają tylko zainteresowani, do których ja też należę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudnosc i dlugosc raidu zalezy tylko i wyłącznie od tego jak slaba jest druzyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o długość w kontekście czasu. Chodzi mi o długość w kontekście walki. Rajd podzielilbym na to co dzieje się przed mostem ( etap biegowy) i to co później ( etap za dużej ilości żółtych knightow and last boss). Oczywiście stopień trudności zależy od zgranej ekipy, zgadzam się. Dołożył bym tutaj jeszcze gear i lewel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w tej metodzie? Bo nie kumam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musicie mieć Warlocka ze wskrzeszeniem.

Reszta ginie,a Warlock czeka na naładowanie specjala.

Po naładowaniu specjala Warlock aktywuje most i zaczynają się pojawiać przeciwnicy.

Dajesz się zabić i przy odliczaniu do resetu(między 1s a 0s) podnosisz się.

Przeciwnicy po tej stronie znikają i zaczynają się pojawiać po 2 stronie.Po naszej stronie zostaje jedynie rycerz z mieczem,ale nim się nie zajmujcie.

Resztę widać na filmiku :biggrin:

 

Pewnie we wtorek to naprawią :/

 

Graliśmy 15 postaciami.Moja jedna postać dostała klatę,a reszta shardy i energy xD

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to są kozacy kończąc rajd tak szybko ^^ Nasza ekipa Furry Wolves wreszcie bo bardzo długich bojach zrobiła rajd i dostaliśmy dość fajny loot xD

Edytowane przez Mardok_1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, ze byliśmy jednymi z pierwszych w Polsce którym się to udało :-) Idealne zgranie i komunikacja to podstawa na nowym raidzie - jeden mały błąd potrafi przekreślić szansę na zabicie. Croty w wyznaczonym czasie. Nam sie udało, dzisiaj w nocy wrzuce film z naszego podejścia :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byliście ;). Tylko jesteście pierwszymi którzy ośmielili sie pochwalić.

Tylko bungie potrafi zjebac tak fajnie zapowiadający sie rajd, pierwsi etap lampiony jest fajny, drugi z mostem zajebisty, kolejny totalne nieporozumienie - zerowy margines bledu. Gdzies zgubiono 2 poziomy lighta, zrobienie tego etapu na hard będzie mega wyzwaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w znajomych ponad 50 rodaków, nikt, kompletnie nikt z nich nie ukończył raidu, dlatego twierdzę, że byliśmy JEDNYMI z pierwszych, a nie pierwszymi którzy go ukończyli :-) Swoja droga możecie się pochwalić swoimi osiągnięciami, wystarczy zalinkować daną sesje gry na stronie Bungie :-) Jest późno, piszę z telefonu wiec link oraz film z naszego rajdu podeślę dzisiaj, tylko ze deczko później :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, ze byliśmy jednymi z pierwszych w Polsce którym się to udało :-)

 

"Podejrzewam" - to już niestety zaczyna robić się żałosne. Lol, po ile wy macie lat?

Sorki za offtop ale juz niestety nie mogłem sie powstrzymać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten i inne tematy zostały stworzone aby wrzucać tutaj pomocne tipy, przemyślenia, a nie do tego aby się chwalić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mozna się pochwalic, skoro ludziom udalo sie to zrobic to mozna to napisac, niektorzy jakby zazdroscili. Ja nie zazdroszcze, żałuję tylko, ze nie posiadam takich umiejetnosci by odnosic takie sukcesy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się chwalić, a nawet trzeba, nam opracowanie taktyki i strategii na Crotę zajęło 2 dni więc coś nam się nalezy :-) Swoją drogą ewidentnie widać kto tutaj się spina i zazdrości, vide 2 posty trochę wyżej :-)

Zgodnie z obietnicą zamieszczam film z naszego "wyczynu" https://www.facebook.com/video.php?v=1526948154242161 , tutaj macie link do sesji na stronie Bungie http://www.bungie.net/en/Legend/PGCR/2/4611686018438529895/2305843009233631120/1056345165?_

 

@diuszek, więcej niż myślisz :) Strasznie musisz zazdrościć, ale to dobrze, większa satysfakcja dla nas z ubicia tego brzydala :biggrin:

Edytowane przez W11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, polskie ekipy kończyły raid pierwszego dnia, mając skład 6x31lvl. W momencie gdy twierdzisz, że strategia wam zajęła dwa dni, to ciut daleko w kolejce jesteście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się chwalić, a nawet trzeba, nam opracowanie taktyki i strategii na Crotę zajęło 2 dni więc coś nam się nalezy :-) Swoją drogą ewidentnie widać kto tutaj się spina i zazdrości, vide 2 posty trochę wyżej :-)

Zgodnie z obietnicą zamieszczam film z naszego "wyczynu" https://www.facebook.com/video.php?v=1526948154242161 , tutaj macie link do sesji na stronie Bungie http://www.bungie.net/en/Legend/PGCR/2/4611686018438529895/2305843009233631120/1056345165?_

 

@diuszek, więcej niż myślisz :) Strasznie musisz zazdrościć, ale to dobrze, większa satysfakcja dla nas z ubicia tego brzydala :biggrin:

 

Jakie wymyslenie strategi?? Zerzneliscie pomysl z youtube a nie wymyslaliscie strategie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×