Skocz do zawartości
Patricko

Crota's End

Rekomendowane odpowiedzi

Wuuuut? Szczęściarz ; P

Mnie już Destiny zaczyna powoli męczyć, nie mam dobrej ekipy do grania (od premiery dodatku nie miałem okazji zrobić nowego rajdu od początku do końca). Wczoraj przez godzinę próbowałem zrobić pierwszy etap solo i coś we mnie pękło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak się samemu idzie to pewnie tak. Wiem, że można zrobić solo, ale to nie o to chodzi. Ekipa do tej gry to podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wuuuut? Szczęściarz ; P

Mnie już Destiny zaczyna powoli męczyć, nie mam dobrej ekipy do grania (od premiery dodatku nie miałem okazji zrobić nowego rajdu od początku do końca). Wczoraj przez godzinę próbowałem zrobić pierwszy etap solo i coś we mnie pękło ;)

 

Polecam temat ustawki online

Grupy na Facebooku zarowno polskie jak i international

destinylfg

reddit

destrinytracker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja solo skoczyłem, bo za pierwszy razem z ekipą zapomniałem o skrzynce i tej nagrody się nie spodziewałem :)

 

co do wyszukiwania ekip to wiadomo, że polska ekipa najlepsza, ale crote da się szybko zrobić nawet z hamburgerami xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie już Destiny zaczyna powoli męczyć

Mnie niestety też  choć mam przegrane grubo ponad 700h. Odkąd wpadła platyna to jakoś średnio mi się gra. Crota dziś był tak łaskawy że rzucił towar na 3 pełne sety dla moich tanków. Teraz czekam tylko na 1 RPG, 2 Snajpy, 2RKM i można olać grę do marca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakoś w tym miesiącu mają zapodać harda z podstawowymi broniami - ciekawe czy za każdy etap czy tylko z croty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy i most naprawiony :)

Loot z pierwszej skrzynki przeniesiony na wiedzme na końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś o nagrodach napisali? Bo tyrać ten rajd dla 3 radiant shardów na koniec nie ma większego sensu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loot na razie bez zmian. Pierwsza skrzynka przeniesiona na wiedzme, naprawione glitche i tyle póki co.

Coś tam pisali, że nad Hardem pracują cały czas, itd. itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loot na razie bez zmian. Pierwsza skrzynka przeniesiona na wiedzme, naprawione glitche i tyle póki co.

Coś tam pisali, że nad Hardem pracują cały czas, itd. itp.

 

A to nie chodzi o to, że na wiedźmę przenieśli loot z pierwszej skrzynki. Tzn. z wiedźmy jest szansa na drop egzotyków i itemów klasowych a skrzynka zostaje tam gdzie była tylko bedą w niej same shardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ne wem, może :) Za tydzień będzie się robić to się okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, okaże się we wtorek  :)  Btw moim zdaniem to dobrze, że wiedźma będzie coś dropić. Dotychczas to był taki "pusty" etap bez żadnej nagrody  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie chodzi o to, że na wiedźmę przenieśli loot z pierwszej skrzynki. Tzn. z wiedźmy jest szansa na drop egzotyków i itemów klasowych a skrzynka zostaje tam gdzie była tylko bedą w niej same shardy.

Właśnie o to chodzi, w weekly update jak wół stoi "the existing Pit treasure chest reward moved to killing Ir Yut", czyli standardowo 99% szans na 2 szt. radiant materials + jakaś tam szansa na egzotyk czy class piece (dokładanie taka sama jak ze skrzyni). Na pewno plus, bo dojdzie dodatkowe źródło matsów z Yogurtu, co zawsze przyspieszy ludziom wbijanie 32.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I skończyło się rumakowanie. Teraz pewnie ilość ukończeń raidu drastycznie spadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I skończyło się rumakowanie. Teraz pewnie ilość ukończeń raidu drastycznie spadnie.

Serio ? Z 30 levelami doszedłem z kolegami pierwszego dnia do Deathsingerów. To nie jest trudne, ludzie poprostu są leniwi i wolą cheesować. Ale pewnie większośc będzie miała problemy jutro z mostem i Crotą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest nowy patch i podobno loot się zresetował,więc jak ktoś ma ekipę to niech szybko leci zrobić Crote przed resetem :biggrin:

 

Jednak nie zawsze to działa.Za zabicie maga wpadło,ale za Crote już nie

Edytowane przez ExVitallin_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jebe, te głąby naprawdę nie pomyślały, że ktoś tam może najzwyczajniej wskoczyć?

Zwykłą niewidzialną ścianę tam wystarczyło dać i po problemie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Crote tez pewnie znajdą sposób hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hotfix wyszedł raptem kilka godzin temu a już jest sposób na lampy.

http://youtu.be/MwDrrAY5XWg

Proszę, kto ma problem z lampami, ja się cieszę, że naprawili most na crocie, w końcu trochę gry jest, my dla treningu zrobiliśmy cały rajd.

Ogólnie graliśmy nie najsilniejszym klanowym składem z dwoma osobami które mostu legalnie nie robiły nigdy i bez problemu poszło, z mostem cały rajd trwa zaledwie kilka minut dłużej niż z czitowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez wiadomo ze strike z omnigulem to wieksze wyzwanie niz crota...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crota dziś poległ :-) lampy zrobiliśmy sposobem z filmu most na innym glitchu a Crote normalnie za wizzarda dostałem ice na 331 :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie Black Hammer jest. Dzisiaj Suros, Thunderlord i Hard Light z nightfalli/CE i skrzynki po Templarze. Gjallarhorna wciaz nie ma ale jeszcze 3 x Atheon do ubicia :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×