Skocz do zawartości
Patricko

Crota's End

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę, kto ma problem z lampami, ja się cieszę, że naprawili most na crocie, w końcu trochę gry jest, my dla treningu zrobiliśmy cały rajd.

Ogólnie graliśmy nie najsilniejszym klanowym składem z dwoma osobami które mostu legalnie nie robiły nigdy i bez problemu poszło, z mostem cały rajd trwa zaledwie kilka minut dłużej niż z czitowaniem.

Dokładnie fun z mostu jest przedni legit  :] , i wreszcie wiedzma zaczyna dawać to nikt omijać nie będzie, jak odpala harda to miecz będzie może losowo to się zacznie coś mi się do ręki przykleiło hehe :]

Edytowane przez michalbest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crota dziś poległ :-) lampy zrobiliśmy sposobem z filmu most na innym glitchu a Crote normalnie za wizzarda dostałem ice na 331 :-D

I czym ty się chwalisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czym ty się chwalisz ?

Dokladnie, ja bym sie wstydzil napisac to na forum, smutne jest to, ze takie za przeproszeniem noby, ktore grają na czitach maja lepszy gear niz Ci co graja normalnie, ale najwazniejszy jest fun z gry w dobrej ekipie. Wracajac do rajdu Croty to calosc z szukaniem pierwszej skrzynki zajmuje 30 minut, wczoraj loot z dupy, trzy rajdy i w dwóch przypadkach z bossa tylko energy i shardy, troche to wkurza, ze z bossa takie rzeczy wypadaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej by to wkurzała,gdyby w grze była opcja trade z innymi graczami.

A tak to lipa,bo inny gracz już 4 czy 5 raz dostaje Gjallarhorn,a ja jeszcze ani razu go nie trafiłem :/

Ale za to mam już cały set Croty i większość broni z raidu :biggrin:

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej by to wkurzała,gdyby w grze była opcja trade z innymi graczami.

A tak to lipa,bo inny gracz już 4 czy 5 raz dostaje Gjallarhorn,a ja jeszcze ani razu go nie trafiłem :/

Ale za to mam już cały set Croty i większość broni z raidu :biggrin:

To chyba specjalnie tak jest, jakby każdy z każdym się wymieniał, to nikt nie grał by w ta grę, każdy miał by wszystko, poza tym zaraz na alledrogo lub gdzie indziej były by handle, bo jakieś janusze sprzedawałyby takie gjale czy inne ice i były by wałki, a tak to zawsze są te emocje przed, w czasie rajdu, zawsze jest ten moment oczekiwania na loot i.... zawód:)

Ja już na dobrą sprawę sety z croty to ustukałbym 3 bez jednego hełmu:), brak tylko do black hammera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Crotcie jest zbyt dużo losowosci. Sam raid krótszy, ale jest zbyt dużo chaosu w pierwszej fazie, a potem na czarownicy, tam zawsze ktoś ginie od Knighta.

Na VoGu jedynie skakanie i bugi mogą przeszkodzić, całą resztę kontroluje się ekipą bez problemu, na Crotcie trzeba zasuwac w kilku momentach, a to przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Crotcie jest zbyt dużo losowosci. Sam raid krótszy, ale jest zbyt dużo chaosu w pierwszej fazie, a potem na czarownicy, tam zawsze ktoś ginie od Knighta.

Na VoGu jedynie skakanie i bugi mogą przeszkodzić, całą resztę kontroluje się ekipą bez problemu, na Crotcie trzeba zasuwac w kilku momentach, a to przeszkadza.

Na crocie w zasadzie na lampach jest najwieksza możliwość zginiecia, dalej to juz idzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 etap dla Hantera jest.Już Hunter ma rękawice z niewidzialnością,to ten etap to kwestia przebiegnięcia.

2 etap też jest dla Huntera.Bierze miecz klepie Gatekeepera i lata z punktu do punktu.

Reszta To kwestia zgranej ekipy.

Rano graliśmy w 4 to od mostu do Croty nikt nam nie zginął.

Naczęściej ginie się przy Crocie.Nawet jak ktoś zginie na Crocie,to szybciej dochodzi się do Croty niż do Atheona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Taka tam sytuacja podczas przechodzenia Croty po raz drugi w tym tygodniu  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy te Primary bronie to będzie wszystko z Harda czy coś jeszcze dadzą.

Z VoGa leciał tylko, albo aż Vex, który wtedy kosił. Jestem ciekaw czy teraz też będzie jakaś ukryta egzotyczna op broń :)

Poluje na następcę Fatebringera, reszta póki co na mnie szału nie zrobiła, szczególnie słabo wypada Auto Rifle, ale to się okaże dopiero w praniu co jakie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to ciekawi bo w grimore cards mam dwie nie odkryte karty na primery weapons jedna to przypuszczam że necrokazm a druga?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja_Stara_Szybsza/y ;)

 

Fate of all Fools...

Edytowane przez DoV
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A druga to zapewne Fate of all fools, które ma być do wygarnięcia w Trials of Osiris.

druga to autorifle z marcowego dlc,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druga to autorifle z marcowego dlc,

A cóż to za autorifle ma być bo nic wcześniej nie słyszałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W marcowym DLC wyjdą aż dwie exotyczne bronie i nie jest to auto rifle..

Scout 347 Vesta Dynasty i shotgun Lord of Wolves.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W marcowym DLC wyjdą aż dwie exotyczne bronie i nie jest to auto rifle..

Scout 347 Vesta Dynasty i shotgun Lord of Wolves.

 

Na prawdę ktoś ma jeszcze wątpliwości co do tego, że cały content szumnie zapowiedzianych dwóch dlc został wycięty z podstawowej wersji gry??? Dzięki temu większość zamiast 220zł zapłaciła 340zł za tą samą grę i jeszcze grzecznie czeka pół roku na dodatkową zawartość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×