Skocz do zawartości
Patricko

Crota's End

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomi mi już zaspamowali skrzynkę,że jutro idziemy na harda z rana.Podobno 50 pierwszych teamów,które zrobią Crote coś tam ma dostać.Słyszał ktoś,coś o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jak przejdziesz bez glitchy to jest szansa na fioletowy engram... z którego polecą 2 shardy ;)

 

 

@ExVitallin_PL

Jakaś ściema od Davida "DeeJ" Dague z Bungie link

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam hard?

Ja miałem dziwną akcje.

Przebiegłem z teamem 1 etap i dostałem shardy.Przeszedłem most i dostałem energy.Otwieram skrzynię za mostem i nic WTF?!pokonaliśmy maga i połowa teamu nic nie dostała WTF?!

Croty nie udało się nam pokonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam hard?

Ja miałem dziwną akcje.

Przebiegłem z teamem 1 etap i dostałem shardy.Przeszedłem most i dostałem energy.Otwieram skrzynię za mostem i nic WTF?!pokonaliśmy maga i połowa teamu nic nie dostała WTF?!

Croty nie udało się nam pokonać.

Jeśli wczoraj robiłeś na normalu skrzynkę i wiedźmy to drugi raz nie dostaniesz. Tylko lampy, most i crota są nagradzani za poszczególny poziom trudności.

Ja miałem dziś mega farta. Z lamp dostałem nowego pulsa, a z mostu auto rifla. Samego bossa również nie pokonaliśmy, zostawiamy  go sobie na jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasza ekipa Furry Wolves w składzie: Mardok_1986, jsemeniuk, LeonJaszczurka, Adrann, Gotrek_PL (Guardian down), michalbest92 pokonała Crotę na hardzie. Jest mega, mega trudno i zrobiliśmy to na lekkim farcie, bo złapał nas już enrage. Zaczęliśmy o 19 a koniec około 23:25, z czego 2h zajął nam pierwszy etap xD

Edytowane przez Mardok_1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki. My go zbiliśmy do 20 % hp i już mieliśmy miecz to mu sie shield odnowił :D jest ciężko, bardzo ciężko i dużo bugów..najbardziej irytuje jak Swordbearer odbiega i sie timing pieprzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadzili z "trudnością" tego rajdu. Napieprzyli mięsa armatniego i graj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejście Croty na enrage przy 10 procent to lekkie przegięcie. Jak nie wyrobisz z mieczem to wipe.

Wiedzma też strasznie drażni i opóźnia to wszystko...

Ale szczerze mówiąc spodziewałem się więcej modyfikacji, nie jest tak źle.

Oczywiście nic nie wydropilem a cała reszta prawie każdą broń. Odechciewa mi się w to grać coraz bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się udało przejść hunterem pierwszą część raidu na HM poprzez wskoczenie na górę przy drugiej lampie, co rzekomo załatane miało być. Jednak hunter też może tam wskoczyć. Ogra na końcu olałem totalnie. Dostałem tylko shardy, ale to i tak okej - brakuje mi 14 shardów do wbicia 32, bez tego mój klan nie zabiera nikogo na HM :P Natomiast co do samego Croty, to widziałem ciekawy filmik, jak team kompletnie olewa wszystko oprócz Swordbearera, ustawiając się na środku na górze - na tym małym gzymsie. Dzięki temu unika się też boomerów i wizarda. A do miecza idzie dwóch kolesi - ten co będzie lał mieczem, a z nim idzie titan, która stawia bąbel dający tarczę dosłownie pod nogami Croty i wraca do reszty. 80% zdrowia Croty zdjęte jednym mieczem. W trzy minuty było po wszystkim i tak "długo" tylko dlatego, że trzeba było czekać na Crotę, aż ruszy dupę z powrotem do środka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasza ekipa Furry Wolves w składzie: Mardok_1986, jsemeniuk, LeonJaszczurka, Adrann, Gotrek_PL (Guardian down), michalbest92 pokonała Crotę na hardzie. Jest mega, mega trudno i zrobiliśmy to na lekkim farcie, bo złapał nas już enrage. Zaczęliśmy o 19 a koniec około 23:25, z czego 2h zajął nam pierwszy etap xD

Drugi team Furry Wolves również sobie bardzo dobrze poradził, na dziś zostawiliśmy crotę, bo wczoraj wkradła się lekka nerwowość.

Ogólnie ten rajd nie ma startu do voga, to jest czysta rzeź poprzez dodanie ogromnej ilości mobów i żółtych buraków, do tego na crocie latająca wiedźma, bumery i gejtkiper.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposób z "parapetu".

 

 

I sposób na 2 miecze.

 

 

Ja z braku czasu tylko lampy dałem radę wczoraj zrobić i oczywiście same shardy. Ehhh... szkoda gadać.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda kalaruch że wczoraj się zwinąłeś bo chwile później przebyliśmy 2 most a potem śpiewaczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś gra teamem samych Warlocków,to glich ze wskrzeszeniem cały czas działa.

Tylko u Gatekeepera jest się na 1 cięcie:/

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Furry Wolves 4 life :biggrin:

 

Jako że raid mi się cholernie nie podoba, po pierwszym naszym wspólnym podejściu 100% full legit way postanowiłem kazdy part cheese'ować.

W dzisiejszym odcinku - Abyss as titan, solo #titanmasterrace - https://www.facebook.com/video.php?v=1547284722208504

 

A co do Croty - najłatwiejszy sposób:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My go dzisiaj z lewej strony ubiliśmy, dostałem Scout Rifle'a i kolorek :D 

 

Taktyka z bańką fajna, może dzis jej spróbojemy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten AR za most wygląda na fajny ,że nie wspomne o tym następcy fatebringera Word of Crota jak Pretorian zobaczy go u Guardiana to będzie spier!@#ał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bugujcie Crotę ile wlezie. Oni wymagają od nas zgrania co do sekundy, a wypuszczają rajd z takimi błędami w kulminacyjnych momentach, że się odechciewa. Crota spada, knight przełazi przez barierę, miecz znika, nosz dajcie spokój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co Ci chodzi Mardok, przecies to hard; musi być ciężko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niech dadzą nam lagi, to wtedy wszystko na czuja się będzie robiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×