Skocz do zawartości
Marcossik

Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to temat poświęcony dyskusji o grze Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm 4!

 

http://www.saiyanisland.com/2014/12/naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-4-confirmed/

 

Więcej informacji na temat gry mają zostać przedstawione podczas Jump Fest Event 21-22 grudnia.

 

Ja osobiście nie mogę się doczekać! Dużo ludzi już hejtuje, że to kolejna gra z serii "Storm", ale mi to nie przeszkadza, 

bo jest to już tytuł na nową generację. Mam nadzieję, że skok jakościowy względem Naruto na PS3 będzie zauważalny. 

I byłoby super, jakby to był ex na PS4, tak jak Storm 1 był exem na PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozycja obowiązkowa.

Kolejną platynka do kolekcji.

Teraz z córką męczymy Revolution na PS3.

Mam tylko nadzieję że gra będzie z numerem.

Wszystkie gry z tej serii mające numer są nastawione na fabułę.

Te bez numerów to fillery i nabijacze kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo w sklepie od jakiegoś czasu jest.ograne.

Z córką mamy zajawkę a że wszystkie poprzednie części mamy na Playstation 3/4 to tą również kupię na PS4.

...chyba w tym wypadku pyknie edycja kolekcjonerska. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo dość dziwne, ograłem Naruciaka na PS3, i moim zdaniem to jedna z najlepszych nawalanek na konsole. Kupuję na premiere :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest dziwnego w tym demo?

Pierwszy Hokage Harashima vs Uchicha Madara ...odwieczna walka ...ikona i jestestwo mangi Naruto.

Do tego walka Biju - była już wcześniej.

Zakładam i mam nadzieję że w tej części będzie już fabuła opowiedziana do samego końca. 

 

Wszystko było wcześniej, dodali jakiś pancerz i podnoszenie broni :D 

Na 100% będą przedmioty używalne jak w poprzednich częściach. 

QTE podczas ważniejszych walk też już były w każdym UNS z numerkiem (1,2,3) - w grach - fillerach nie było z tego co pamiętam.

Szkoda tylko że w tej walce nie było żadnego   ultimate pokazanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się spodziewałem większego skoku jakościowego, ale nie jest źle, mój syn za to jest zachwycony.

 

Areny mogły by posiadać jakieś przeszkody i urozmaicenia, bo jak w poprzednich częściach są zbyt płaskie, ale nadal uważam że naruciaki to jedne z najlepszych nawalanek na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w odpowiednim miejscu użyłem miecza Madary to odciąłem pół areny ... 

To tylko demo ...zobaczymy co będzie w oryginale.

Jaki większy może być skok jakościowy? Wygląda przecież jak anime. 

U mnie jest podobnie, Córka znowu się zajawiła i ogląda Naruto.

Cała seria jest rewelacyjna w swej prostocie.

...ale jak by nie było dobrze że manga się skończyła a nie ciągną na siłę jak Bleach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo mały od początku zaczął oglądać.

 

Do postaci i animacji nic nie mam bo wyglądają jak z anime tylko do areny, ale to demko więc mam nadzieję że inne będą się lepiej prezentować i będą zniszczalne elementy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zniszczalne elementy były już od kilku części jak i zmiany aren w wyniku wyrzucenia za arenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to były popierdółki, jak chcę połamanych drzew, kraterów w ziemi, czegoś co mi zrobi banan na gębie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że bardzo jestem nahajpowany na czwartego, pełnoprawnego Storma. Pre-order już dawno zaklepany, od poniedziałku rusza maraton trzech poprzednich części. W pierwsze dwie jeszcze nie miałem okazji zagrac, w trójkę tak i bardzo mi się podobała. Oczekiwania względem czwórki mam duże. Liczę na rozbudowany tryb Story z dużą ilością Boss Fightów. W trójeczce było dobrze, choć skiepścili walkę Sasuke vs Danzo, która była po prostu zwykłą potyczką do zjechania HP i tyle. Kolejna sprawa to walki w trybie swobodnym. Ogromnie zawiodłem się na Revolution poprzez te bezsensowne warianty postaci, na szczęście tutaj z tego rezygnują. Co prawda średnio podoba mi się możliwość przełączania się między supportami, ale ok. I tak głównie gram 1 vs 1. Jedyna rzecz która mi tak naprawdę nie gra to postacie, które powinny być w formie przebudzenia. Chodzi mi głównie o Madarę i Obito w trybie Jinchuuriki czy Naruto w trybie M6Ś. Ja rozumiem, że te postacie zostaną poddane balansowi, aby taka Ino czy Iruka mogli z nimi wygrać, ale mimo to wygląda to jakoś nieteges. 

 

Ostatnia kwestia to demko, które miałem okazję przejść 2 czy 3 razy. Było ok, fajnie wyreżyserowana walka, fajna grafika (choć myślałem, że będzie nieco lepiej), cały czas coś się dzieje. Generalnie zauważyłem znacznie większy rozmach bitew niż w częściach na poprzednią generację. Wygląda to naprawdę obiecująco. Do tego ostre tekstury, których tak brakowało mi na PS3. Niestety - martwi mnie trochę framerate. Przede wszystkim ciężko mi stwierdzić, czy gra śmigała w 30fps czy 60fps. Normalnie na pierwszy rzut oka potrafię to rozpoznać, tutaj z jakiegoś powodu mam z tym problem. Generalnie płynność była, dopóki Madara nie wypuścił swojego "ognistego, potrójnego tornada". wtedy czuję dropy.Do premiery pozostał właściwie tylko miesiąc, czekam mocno! 

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że fabularnie niektóre walki byłyby niemożliwe więc co innego walka z bossem a co innego pvp.

Mam nadzieję że w końcu poprawią Deidarę i innych spammerów na odległość.

Wygrywanie poprzez mashowanie kwadratu i randomowe kręcenie prawą gałką sprawiało frajdę miej córce jak miała 5 lat.

Były postacie ewidentnie lepsze i gorsze wrzucone tylko żeby były. Teraz oczekuję że każdą postacią da się wygrać z każdą inną.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że fabularnie niektóre walki byłyby niemożliwe więc co innego walka z bossem a co innego pvp.

Mam nadzieję że w końcu poprawią Deidarę i innych spammerów na odległość.

Wygrywanie poprzez mashowanie kwadratu i randomowe kręcenie prawą gałką sprawiało frajdę miej córce jak miała 5 lat.

Były postacie ewidentnie lepsze i gorsze wrzucone tylko żeby były. Teraz oczekuję że każdą postacią da się wygrać z każdą inną.

 

Przecież balans w ostatniej części był wyśmienity. Każdą postać można pokonać. Nawet Deidarę. Wystarczy tylko pomyśleć i znać każdy ruch przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak będzie w tej części.

 

Byle do 9tego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd sie przyznać, myślałem, że premiera jest w marcu, a tu zostało 9 dni ! :P

 

Ale i tak pewnie poczekam do pierwszej wyprzedaży z zakupem gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jakiegoś mega ciśnienia na tą grę ale mam w domu wszystkie części na PS3 i pewną osobę która już umie czytać i obiecałem.

 

n8KfbWl.jpg?1

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O cholera, do premiery pozostało już tylko 4 dni. Ta gra znajduje się na mojej liście TOP 3 wyczekiwanych gier tego roku, tuż za Uncharted 4 oraz Horizon: Zero Dawn. 

No cóż, o grze wiadomo już właściwie wszystko, wyciekły nawet Boss Fighty z Kaguyą oraz finalna walka Naruto vs Sasuke. Nie ukrywam, że podejrzałem ze 2-3 minuty

gameplaya z tej ostatniej, bo nie mogłem się powstrzymać, ale zaraz wyłączyłem, aby nie psuć sobie zabawy. Oby tylko finalny kod nie cierpiał na problemy z frameratem,

tak jak ma to miejsce z wersją demo. To co, znajdą się jacyś chętni na potyczki w trybie online? Oczywiście po spokojnym ukończeniu fabuły :)

 

Tutaj znajdują się wymienione przeze mnie walki z koncówki Story Mode. Oglądacie na własną odpowiedzialność!

 

https://www.youtube.com/watch?v=5HAyg8Xd7pU

 

https://www.youtube.com/watch?v=AdIVedDMgv4

 

https://www.youtube.com/watch?v=yc7IOa3fnSE

Edytowane przez Marcossik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie czytałem ale dzięki za potwierdzenie "dokończenia" fabuły w grze. Miałem nadzieję że jej nie poszatkują bo już nie było czego. :D

...czyli idąc schematem poprzednich gier, zakładam że będzie to ostatni pełnoprawny (posiadający numer) UNS.

Każde części posiadające numer szły z fabułą a wszelkie bez numeru to były fillery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, iż będzie manga Boruto. Coś czuję, że jeszcze przyszłą historię kiedyś dadzą. Może na PS5 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczął i nie skończył.

10 odcinków wydał i od jakiegoś czasu grobowa cisza.

Poza tym "Boruto" to japoński fonetyczny zapis "Bolt".

Oni nie wmawiają "l" i jest "ru" a t ma dodane "o". Bo-l-t = Bo-ru-to.

Raitoningo boruto = lightning bolt itp. ;-)

Proszę:

http://www.mangapanda.com/naruto-gaiden-the-seventh-hokage

Jeżeli ktoś ma nie dokończoną Mangę Naruto to nie polecam. Duże spoilery i nawiązania do oryginalnej serii - w końcu bohaterami są "ich" dzieci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie miałem okazję przyjrzeć się ekranowi wyboru postaci i trochę muszę pokręcić nosem. Znowu każda wersja Naruto i Sasuke ma swoje osobne okienko. To samo z Madarą i Obito, którzy w najnowszej grze również występują w wielu wariantach.

Ja rozumiem, że mogło to zostać tak a nie inaczej zrobione z pobudek czysto marketingowych, aby móc się chwalić PONAD SETKĄ grywalnych postaci, ale jest to mocno naciągane i nieco oszukane nawet. Bardzo się cieszę, że możemy grać postaciami z różnych okresów mangi i anime, ale wolałbym, żeby można było się pomiędzy nimi przełączać dzięki zakładkom, dokładnie na takiej zasadzie jak wybierany skiny dla postaci. No, ale co zrobisz? Nic nie zrobisz. Inna kwestia to sam ekran wyboru postaci. Też jakiś taki poszatkowany, z kilkoma zakładkami, według mnie nie wygląda to zbyt estetycznie. Najbardziej przypadł mi do gustu ekran ze Storma 3, gdzie była jedna, ogromna tabela z wszystkimi bohaterami. Tak, wiem, że to sama gra jest najważniejsza, i to o czym mówię to są szczegóły, ale lubię trochę popsioczyć - ten typ tak ma :/ 

 

Ostatnie zagadnienie to płynność animacji. Dalej nie wiem czy gra będzie w jakimkolwiek trybie czy konfiguracji (walka solo/solo + supporty) śmigać w 60 klatkach. Przeskok graficzny względem PS3 nie jest jakiś duży. Myślę, że konsola udźwignęła by te 60fps, przynajmniej w walkach 1 VS 1. No cóż, w piątek spodziewam się kuriera, oby gra spełniła większość moich oczekiwań. 

 

PS: Ktoś ma pojęcie kiedy spada embargo na recenzje?

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś ktoś chciał to od jutra mogę z kimś pograć. Czasami :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami? Przecież online w tej gierce jest super :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak pełna wersja? są spadki fps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

...a mnie Empik znowu wydymał.

Tym razem nie zauważyłem że premiera jest dzisiaj a  nie 9tego.

Oni też nie.

Moje zamówienie przedpremierowej gry anulowali.

Gra Popremierowa jest normalnie "na stanie" ale muszę czekać na zwrot pieniędzy żeby zamówić ja jeszcze raz ...

Córka już od tygodnia dni odlicza. Jak gra mi nie przyjdzie do wtorku to będzie źle :sad:

...i pewnie dostanę grę bez kodów DLC z przedpremierowymi postaciami :/

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×