Skocz do zawartości
Emir

Buzz! Quiz

Rekomendowane odpowiedzi

A propo , zagra ktoś ze mną online ? Jak tak to napisać wiadomość prywatną , zaprosić na psn (Lukasz2525) albo napisac na gg 6441483 . Zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi się wczoraj udało nabyć Buzza za 2 stówki i jestem bardzo zadowolony z gry . Mam tylko mały problem z on- line gdyż wydawało mi się że sławny tryb Sofa vs. Sofa polega na tym, że przy jednej konsoli może zagrać kilka osób przeciwko kilku innym osobom przy drugiej konsoli, a jak chce zagrać po sieci to tylko jeden Buzzer podpięty do konsoli jest aktywny a z resztą nie da się nic zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest z okolic Katowic to polecam odwiedzić tamtejszy MediaMarkt. Buzz! Quizz TV PL za jedyne 149 zł. Gierke mam i polecam . Gra rządzi ! A komentarze Gąsowskiego są wprost nieodłączną częścią rozgrywki. No i oczywiści podczas zabawy główka pracóje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostępny jest już patch z trofeami.

Trofea:

Brąz

Sofa Subjugator Bronze - Wygraj 5 gier Sofa vs Sofa

The Barnard Award Bronze - Zdobądź ponad 1500 punktów w grze dla jednego gracza

Lonesome and Loving it Bronze - rozegraj 5 gier dla jednego gracza

MyBuzz Enthusiast Bronze - rozegraj jedną grę MyBuzz (pytania z internetu)

Sofa Surfer Bronze - Rozegraj jedną grę Sofa vs Sofa

Socialite Bronze - Rozegraj 5 gier wieloosobowych

Srebro

Sofa Subjugator Silver - Wygraj 20 gier Sofa vs Sofa

The Barnard Award Silver - Zdobądź ponad 3000 punktów w grze dla jednego gracza

Lonesome and Loving it Silver - Rozegraj 20 gier dla jednego gracza

MyBuzz Enthusiast Silver - Rozegraj 20 gier MyBuzz (pytania z internetu)

Sofa Surfer Silver - Rozegraj 15 gier Sofa vs Sofa

Socialite Silver - Rozegraj 20 gier wieloosobowych

Złoto

Sofa Subjugator Gold - Wygraj 50 gier Sofa vs Sofa

The Barnard Award Gold - Zdobądź ponad 5000 punktów w grze dla jednego gracza

Lonesome and Loving it Gold - Rozegraj 50 gier dla jednego gracza

MyBuzz Enthusiast Gold - Rozegraj 50 gier MyBuzz (pytania z internetu)

Sofa Surfer Gold - Rozegraj 40 gier Sofa vs Sofa

Socialite Gold - Rozegraj 50 gier wieloosobowych

Ukryte trofea

6 ukrytych trofeów:

He's on Fire (srebrny) - odpowiedz poprawnie na 10 pytań z rzędu

Lightning Reactions (złoty) - odpowiedz poprawnie na 3 pytania z rzędu poniżej 0,5s

Casting Agent (srebrny) - zagraj każdą postacią

Amateur Quizmaster (srebrny) - stwórz 20 quizów MyBuzz

Flawless Round (srebrny) - wszystkie dobre odpowiedzi podczas jednej rundy gry wieloosobowej i przy 4 graczach

Channel Hopper (srebrny) - rozegraj grę wykorzystując każdy kanał tematyczny

Platinum

"Buzz's New Best Friend"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno patch daje też możliwość grania więcej niż jednej osobie w sofa vs. sofa

Jutro kupuję

Udało się komuś zdobyć 5000pktów w singlu? Bo mam wrażenie, że do tego jest potrzebne więcej szczęścia niż rozumu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy BUZZ. Wczoraj nabyłem gierkę w polskiej wersji językowej i testowaliśmy ją u kumpla (ma PS3 nie podłączone do netu). Graliśmy w opcję zagraj z przyjaciłómi w 8 osób (z kablowymi z PS2). Problem polega na tym iż w kółko graliśmy tylko w 4 tryby rozgrywki:

1. Nie pamiętam tak to się dokładnie nazywało - każdy odpowiada z w tym samym czasie 250pkt za dobrą odpowiedź i brak ujemnych punktów.

2. Najszybszy palec - to samo ale ilość punktów zależy od tego jak szybko odpowiesz.

3. Obstawianie własnej stawki za pytanie 50/100/250/500, każdy odpowiada i w zależności jak się odpowiedziało + lub minus tyle ile sie obstawiło.

4. Opadające podesty.

I to tyle - nie było wogóle trybów "PODAJ BOMBĘ" i "BITWA NA TORTY" które są opisane w książeczce, nie ma nigdzie możliwości ustawienia długości rozgrywki (tak jak to było w wersji na PS2).

Czy może ktoś miał podobnie tylko te cztery rodzaje rozgrywki? Czy gdy PS3 jest podłączona do netu ściąga się jakieś uaktualnienie ?

Proszę o odpowiedz - może moja wersja jest jakaś felerna - a może jedynie wystarczy jakiś update ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja grałem max na 4 i były dostępne wszystkie tryby. Spróbuj zagrać dla 4 i zobacz.

Patch tu nie powinien mieć nic do rzeczy bo on dodaje tylko trofea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mogę sprawdzić u siebie bo po wgraniu FW 2.42 znikł mi kompletnie napęd BD i niczego z płyty nie mogę włączyć. Gierkę dlatego testowałem u kumpla.

Jakie macie konkurencje jak gracie z przyjaciłómi??? Czy wogóle da się wybrać długość rozgrywki (tak jak to było na Buzz z PS2 - od tego było uzależnione czy gra się we wszystkie etapy), Czy istnieje gdzieś możliwość wybierania jakie etapy mają być dostępne w rozgrywce.

Ze względu na awarię konsoli nie mogę sam pokombinować :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dodać do MyBuzz swoje pytania, bo w grze nie widzę takiej opcji, chyba że robi się to gdzieś w necie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj doszla moja przesylka z gra. Zadzylem juz zagrac pare gierek z przyjaciolmi. Trzeba przyznac, ze gra wciaga, lecz odrazu przyszlo mi do glowy, by dokupic kolejny zestaw buzzerow. Gdy gralismy poprostu nam braklo jednego, a winstrukcji widzialem, ze jest napisane, iz mozna grac dwoma zestawami w niektore tryby gry. Teraz moje pytanie do was czy wiecie gdzie moge znalezc takie bezprzewodowe buzzry, gdyz na allegro widze tylko przewodowe oraz czy tymi dodatkowymi kontrolerami mozna grac z przyjaciolmi, a nie w jakis inny tryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Grałem wczoraj w "zagraj z przyjacłómi" w opcji na 4 osoby i są wszystkie tryby rozgrywki. Wcześniej graliśmy na 8 osób i były tylko 4 tryby - brak rund: z bombą, z rzucaniem tortem, a runda najszybszy palec byla inaczej punktowana. W 4 osobowej rozgrywce pierwsza dobra odpowiedz dostawala 400pkt, druga 200pkt, trzecia 100pkt. itd. Jak graliśmy w 8-kę różnice w punktach były znikome a liczba punktów zależała od przeliczenia czasu jaki pozostał na punkty więc np przy niezbyt dużych różnicach w czasie udzielenia odpowiedzi kolejni gracze otrzymywali np. 257pkt, 253pkt

Czy ktoś miał możliwość sprawdzenia gry w rozgrywkach z przyjacłómi na 4 i na 8 osób ???

Gdyby tak było jak opisałem to żenada - dlaczego 8 grających osób ma być poszkodowanych i móc mieć możliwość jedynie rozegrania okrojonej wersji !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt przydałby się patch z możliwością modyfikowania rodzajów rund.

Ja bym na przykład chciał w rozgrywce offline rundę z wielokrotnym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misiopuchatek ja Flawless Round wykonałem w trybie sofa vs sofa jak grały 4 osoby, 5000 pkt też zdobyłem. Najlepiej obrać sobie jakiś dany temat o którym wiesz najwięcej i grać aż się w końcu uda, życzę powodzenia chyba że zdążyłeś już to zaliczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misiopuchatek ja Flawless Round wykonałem w trybie sofa vs sofa jak grały 4 osoby, 5000 pkt też zdobyłem. Najlepiej obrać sobie jakiś dany temat o którym wiesz najwięcej i grać aż się w końcu uda, życzę powodzenia chyba że zdążyłeś już to zaliczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5tys już mam. Problem tylko z upolowaniem 3 osób w SvS i kategorią

I się rozwiązało

Opis jest lekko mylący

Wszyscy zawodnicy (2, 3, 4) musi odpowiedzieć poprawnie na wszystkie pytania w rundzie. Mnie to wyszło offline na dwóch zawodników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zalogować na stronie Buzza. Wklepuje login i hasło... I wywala mnie na stronę główną. Wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem. Wszystko robie dobrze. Sek w tym że wracam na stronę główną i zamiast być zalogowany to wciąż nie jestem. Probowałem udostępnić wszystkie cookisy, wyłączyć firewalla itp. I nic. Wciąż strona uparcie twierdzi, że nie jestem zalogowany, chociaż się zalogowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mieć, pewnie router coś mi po drodze nie przepuszcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×