Skocz do zawartości
pablos_83

DmC: Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

To już nie jest śmieszne. Na dniach zapowiedzą jeszcze trylogię borderów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś mało kotletów to jeszcze będzie Devil May Cry 4: Special Edition 

 

Kup nową generację mówili, będą nowe gry mówili... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzili tez Remaster 4ej czesci DMC, wiec mozesz od razu nowy temat szykowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw co Władzio Palownik na to. c: Ciekawe kiedy Crysis Remastered. x:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie ubawilem czytajac sie ten watek.

 

Na temat - DmC ogralem dzieki plusowi jak shashery to nie jest gatunek ktory mi wchodzi tak ta gra mi w miare podeszla na tyle ze ukonczylem,  ale drugi raz bym po nia nie siegnal.

 

Poza tematem - Sony podawalo jakies statsy ze calkiem spora grupa osob to nowy uzytkownicy konsol ktorzy nie mieli poprzednikow (niezaleznie od marki), wydawcy zwachali interes i sie kreci. Choc nikt nie wie ile z tych "swiezakow" konsolowych gra i ile sie roczarowalo i pogonilo konsole wiec te statsy moga juz nie byc takie piekne. Druga sprawa (w sumie oczywista oczywistosc) puty beda remastery i inne definitive edition, directors cut i tym podobne wynalazki poki bedzie sie to oplacalo - mysle ze jeden czy dwa remastery ktore na siebie nie zarobia (bo ktos jednak cos tam musi przy nic podlubac) moga nieco otworzyc oczy tym co takowe wydaja / beda chcieli wydawac - ze to biznes jak kazdy inny i tez obarczony ryzykiem.

 

Jesli ktos nie gral w DmC i mysli o zakupie to polecam najpierw zapoznac sie z dostepnymi reckami z oryginalnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej dostali zlecenie od Capconu to i robią remaster. Studia Capcomu pewnie pracują nad innymi grami i nie chcą robić kontynuacji DMC w tej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#Kotletstation4 - buhahaha :biggrin:  cos w tym jest, faktycznie. Właściwie to tylko Bordery mógłbym łyknąć z poprzedniej generacji. Czekam na te nextgenowe tytuły z cierpliwością...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to z remasterów mogę łyknąć jeszcze serie Uncharted i coś z God Of War, ale to jest już przesada. Ma ktoś jakieś dane w jakiej ilości sprzedała się ta gra na PS3? Gdyby nie była w Plusie to bym jej nie kupił choć muszę przyznać, że całkiem fajnie się grało. W ramach pakietu Plus TAK, za gotówkę NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby w temacie gier działo się tak jak w muzyce -zero nowych pomysłów, lepiej i łatwiej zrobić cover?

Ale z drugiej strony chętnie bym zagrał. Bawiłem sie przednio na ps3. Tyle, że podzielam opinię Castiela - najchętniej w plusie, albo jak już to w rozsądnej cenie.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Na tej generacji skusiłem się tylko na Tomb Raidera i to też z uwagi tylko na to że nie grałem wcześniej za inne hiper ultra remaster 4k edition dziękuję. Mam nadzieję być konsekwentny :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spoko się gra , biorąc pod uwagę że NIE miałem okazji zagrać w wersję na ps3 ( przeszedłem pierwszą część w dodatku bez karty pamięci ech piękne czasy ) .. Robi robotę te 60 klatek trzeba przyznać , bardzo to żwawo wszystko śmiga w tempie soundtracku także jak ktoś nie miał okazji zdecydowanie polecam , zwłaszcza w bonusowym stroju z jedynki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierza się ktoś do tej gry ?

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smalec grałeś na ps3 czy pierwszy raz? Jest aż taka różnica w grafice i rozgrywce, ze warto jeszcze raz w to zagrać?

Pytam, bo grałem i bawiłem się świetnie, ale cena za remaster trochę odstrasza na razie.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na xboxie360 i średnio pamiętam, ale wielkiej różnicy nie ma, większa rozdzielczość i DLC jakieś tam. Mało grałem i nie przeszedłem więc kupiłem, jak już ktoś raz przeszedł to nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ileż ja bym dał za zremasterowane DMC 3 Dante awakening. Ten poziom trudności... te cutscenki... te walki z bossami z momentami morderczym poziomem trudności. Dla laików zapewne nawet 1 boss mógł być nie do pokonania. Ach.... DMC4 poszło tym śladem i było ciągle bardzo dobrą grą ale już nie tak dobrą jak trójka głównie przez recykling końcowych poziomów. Mimo wszystko jeśli będzie w dobrej cenie DMC 4 biorę bez wahania.
Natomiast ten najnowszy dante to kpina. Nie ma w sobie niczego za co fani kochali starsze DMC. Jest To gra z serii Devil may cry stworzona dla ludzi którzy tych gier nie trawią. Nie dziwota że został najgorzej sprzedającą się częścią i go zremasterowali. W zasadzie mimo iż grę przeszedłem to pamiętam tylko że grę można było przejść stukając 2 klawisze a jedna z walk z bossem wywoływała epilepsję. Z DMC 3 i 4 pamiętam większość etapów. Najnowszego DMC  nie polecam absolutnie nikomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś nie zauważył jeszcze :P na psn jest za 99 zł więc jak ktoś nie ograł, to chyba warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś nie zauważył jeszcze :P na psn jest za 99 zł więc jak ktoś nie ograł, to chyba warto :)

Cena dobra, ale używkę w pudełku kupisz w tej samej cenie choć co kto woli. Ja sam kupiłem za 229zł w PSS Dark Souls 2 i nie żałuje. Co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DmC: Devil May Cry to calkiem spoczko slasher, podchodzilem fhui sceptycznie a okazalo sie ze giereczka jest zajebista, jest jak najbardziej kilka zgrzytow ale system walki okazal sie bardzo solidny, a to przeciez najwazniejsze, glowny bohater z odpowiednim kostiumem tez jest calkiem znosny cool.gif

Tutaj krotki montage jak przechodzilem gre pierwszy raz i dopiero zglebialem tajniki systemu walki:

 

Teraz oczywiscie na tapecie hardcore mode + turbo mode + hard difficulty lapka.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×